• Przyjazna
        • Otwarta

• Promocja szkoły

• 12.04.2023
      • W dniu 31 marca 2023 roku odbyła się Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Chwaszczynie. Uczennica z Naszej Szkoły z klasy 3H  pod opieką pani A. Prawdzik przedstawiała ofertę szkoły oraz zachęcała uczniów do podjęcia nauki w ZST .

• Sofitel Grand Sopot

• 28.03.2023
      • W miniony czwartek 23 marca uczniowie klasy 1h mogli przyjrzeć się pięknym wnętrzom sopockiego hotelu Sofitel Grand. O historii tego pieknego hotelu opowiadał concierge Jędrzej i p. Agnieszka.

• Powitanie wiosny

• 24.03.2023
      • W dniu 22 marca, korzystając z pięknej pogody klasa 1 TI powitała wiosnę w Sopocie, z powodu drugiej okazji, rocznicy wyzwolenia Sopotu po II wojnie światowej, odbyliśmy historyczny spacer uliczkami naszego miasta, skorzystaliśmy z ogromnej wiedzy i talentu do opowiadania pana Krzystofa Szulca.

Następnie odwiedziliśmy Muzeum Sopotu i PGS w Sopocie.

No i w końcu potwierdziliśmy że pomnik Haffnera to nie pomnik Chopina ;)

• Spacer po Sopocie

• 24.03.2023
      • 22 maraca klasa 1tl pod opieką p. Tur-Krużyckiej i p. Mamprejew udała się na wiosenny spacer po pięknym, budzącym się do życia Sopocie. Odwiedziliśmy najdłuższe w Europie drewniane molo, muzeum Sopotu oraz Państwową Galerię Sztuki. Pogoda była przepiękna!!!

• Ewakuacja

• 15.03.2023
      • 15 marca odbyła się w naszej szkole #ZST próbna ewakuacja.

Wszyscy bezpiecznie, szybko i sprawnie opuścili "zagrożony" budynek szkoły.

• EduOffshore Wind

• 15.03.2023
      • 14 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w targach Edu Offszhore Wind

EDU OFFSHORE WIND 2023 jest pierwszym w skali kraju wydarzeniem, które ma na celu pokazanie przyszłego rynku pracy w Morskiej Energetyce Wiatrowej w Polsce.

W czasie targów spotkają się uczniowie szkół średnich i studenci z liderami sektora offshore z Polski i zagranicy.

Program edukacyjny, prowadzony od listopada 2022 przygotowuje młodzież do uczestnictwa w wydarzeniu finałowym.

• Integracja klasy 2h

• 17.01.2023
      • 12 stycznia odbyło się zwiedzanie sopockich hoteli zakończone szaleństwem na lodzie klasy 2h w towarzystwie wychowawcy p. Tomka Krużyckiego. Nie ma to jak czynny wypoczynek na świeżym powietrzu.

• Profilaktyka Próchnicy - UGRYŹ Z NAMI TEN TEMAT

• 17.01.2023
      • Droga do pięknego uśmiechu czyli kim jest Czarownica Próchnica. Warsztaty dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych z profilaktyki zapobiegania próchnicy odbyły się w ZST 5 stycznia 2023. W ramach kampanii uczniowie otrzymali prezenty: elektryczną szczotkę do zębów, nić dentystyczną, płyn do płukania jamy ustnej oraz pastę do zębów. Teraz wszyscy będą sie szeroko uśmiechać!!

• Młodzieżowy Budżet Obywatelski

• 23.12.2022
      • Projekt klasy 3H "Eko Szkoła" na kwotę  19985,55 zł  w Młodzieżowym Budżecie Obywatelskim zebrał 158 głosów poparcia wśród uczniów naszej szkoły.  Gratulujemy!

• Wesołych Śwąt!

• 23.12.2022
      • Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom ZST składamy serdeczne życzenia zdrowych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia!Spokoju i odpoczynku od codziennych spraw.Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem!

Веселого Різдва та родини! Здоров'я і миру!

Dyrekcja ZST w Sopocie

• Wielki sukces!!!

• Mamy to!!!

Uczniowie naszej szkoły Zespół Szkół Technicznych w Sopocie po trzech dniach emocjonujących zmagań z najlepszymi z najlepszych, zajęli drugie miejsce w II Pomorskim Turnieju Gier Decyzyjnych GFKM Masters

To ogromny sukces i wielka radość!!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ

• TABASCO

• 12.12.2022
      • Nasza szkoła bierze udział w kampanii TABASCO, która ma na celu zwalczanie hejtu, agresji czy cyberprzemocy.

Poniżej przedstawiamy link do relacji z koncertu Witaj w domu w ramach TABASCO

• KONKURS NAJCIEKAWSZY STÓŁ WIGILIJNY

• 12.12.2022
      • Zapraszamy do konkursu  na ,,Najciekawszy stół wigilijny’’ wszystkie klasy  w ZST 2022r. (klasy hotelarskie obowiązkowo) pod opieką  wychowawców.

Konkurs odbędzie się 19 12.2022r. Stoły konkursowe będą się prezentowały na holu szkoły.

Wszyscy będą nagrodzeni za udział aktywny w konkursie. Za 1 miejsce osoby które przygotowały stół otrzymają oceny z przedmiotu zawodowego i pochwałę.

Opiekun  konkursu:W.Lis