• Przyjazna
        • Otwarta

• WIELKANOC 2021

• 30.03.2021
      • Nasza szkoła wzięła udział w miejskiej akcji  przedświątecznego wsparcia sopockich Seniorów: „Podziel się z Seniorem słodkością i ciepłym słowem na Wielkanoc”,  zorganizowanej przez sopocki Wolontariat. W bibliotece szkolnej przygotowaliśmy siedmiu seniorom świąteczne upominki. Serdeczne podziękowania dla :

• Wiktorii Pach z 1h i jej rodziców za przygotowanie przepięknych kartek i świątecznych ozdób;
        • Anny Chamery z 2 spl za przygotowanie kartki wraz z życzeniami;
        • naszych nauczycieli: p. Marty Dąbrowskiej, p. Joanny Kozyra, p. Bogny Zaborowskiej, p. Franjo Bernal za przygotowanie kartek z życzeniami i słodyczy.

• Sopocka Platforma Profilaktyczna

• 12.03.2021
      • Od kilku tygodni funkcjonuje zaktualizowana Sopocka Platforma Profilaktyczna dla publicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. https://profilaktykasopot.pbs.pl/

Zapraszamy rodziców naszych uczniów do wypełnienia anonimowej ankiety https://ankieta.pbs.pl/ru24.pg

Powyżej wskazane badanie dotyczy czynników ryzyka i czynników chroniących w środowisku szkolnym wraz z elementami doradztwa zawodowego.

Wyniki przeprowadzonych badań będą podstawą do stworzenia programów profilaktyczno-wychowawczych w sopockich szkołach, Gminnego programu profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych dla Gminy Miasta Sopotu na 2022 r., a jednocześnie wskażą potrzeby uczniów,  rodziców i pracowników szkół w zakresie profilaktyki.

List podpisany przez Panią Magdalenę Czarzyńską-Jachim -Wiceprezydentkę Sopotu skierowany do rodziców uczniów sopockich szkół do pobrania PODPISANY_LIST

• Egzaminy zawodowe w sesji letniej

• 22.01.2021
      • Uwaga!

Wszyscy absolwenci oraz osoby, które chcą zdawać poprawki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec/lipiec 2021, muszą do 5 lutego (obecni uczniowie) oraz do 19 lutego (absolwenci) złożyć deklarację przystąpienia do tego egzaminu.

Deklarację można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły ul. Wejherowska 1 w godzinach 8-15 lub przesłać zdjęcie/skan na adres egzaminzawodowy.zsh@gmail.com.

Deklaracje do pobrania:

deklaracja_absolwent.pdf

deklaracja_klasy_3_i_4.pdf

• Wracamy do nauki

• 15.01.2021
      • Od 18 stycznia 2021 roku wracamy do zajęć dydaktycznych.

Niestety, na pewno do końca stycznia, ZDALNIE.

Nowy plan już w dzienniku elektronicznym.