• Kadra pedagogiczna

        • Dyrektor

          Jolanta Niewadzioł

          Wicedyrektor

          Anna Mamprejew-Kwintkiewicz

           

          Marcin Pomierski

          Kierownik szkolenia praktycznego

          Anna Tur-Krużycka

          Język polski

          Krzysztof Jurkiewicz (wych. 3gP)

           

          Joanna Kozyra 

           

          Dagmara Sławska (wych. 4 H)

          Matematyka

          Marta Dąbrowska

           

          Ewa Kankowska-Czachor (wych. 4 P)

           

          Anna Mamprejew-Kwintkiewicz

           

          Emilia Nowakowska (wych. 4 Ti)

           

          Anna Prawdzik (wych. 3 gi)

          Język angielski

          Anna Adlis

            Katarzyna Gołębiowska (wych. 1p)
           
           

          Beata Gajowiec

           

          Jolanta Łęcka

           

          Sabina Obara  (wych. 4tl)

          Język niemiecki

          Blanka Nartowska (wych 2ti)

           

          Katarzyna Sielicka-Fidut (wych 2 lp)

          Język hiszpański

          Francisco Jose Sanchez Bernal

          Fizyka

          Anna Prawdzik (wych. 3 gi)

          Chemia

          Maria Gorlewicz (3 gh)

          Biologia

          Róża Kaszyńska

          Geografia

          Zbigniew Kredowski

           

          Wioletta Lis

          Historia/Wiedza o społeczeństwie

          Krzysztof Szulc

          Marcin Pomierski

          Edukacja dla bezpieczeństwa Roman Rykowski
           

          Podstawy przedsiębiorczości / prawo

          Bogna Zaborowska (wych. 2h)

          Wychowanie fizyczne

          Anna Kacmajor (wych.  3 spL)

           

          Robert Kowalski

           

          Tomasz Krużycki

           

          Roman Rykowski

           

          Przedmioty informatyczne

          Wioleta Budny

           

          Krzysztof Litwin

           

          Katarzyna Komodzińska

           

          Bettina Radwan-Wińska (wych. 3 spH)

           

          Jacek Stola

           

          Barbara Szczepańska (wych. 3 spI)

          Jacek Kaźmierczak

          Przedmioty hotelarskie

          Maria Gorlewicz (wych. 3 gH)

           

          Tomasz Krużycki (wych. 1 h)

           

          Rafał Nowicki

          Wioletta Lis

          Przedmioty logistyczne

          Paweł Grzonka

           

          Łukasz Kuśnierz (wych. 1tl)

           

          Anna Kwiatkowska

           

          Anna Tur-Krużycka

           

          Jolanta Zawadzka

          Filozofia

          Bogna Zaborowska

          Religia

          kś Mirosław Gawron

          Wychowanie do życia w rodzinie

          Magdalena Sibiga

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Technicznych w Sopocie
      • sekretariat@zstsopot.pl
      • 58 551 11 92
      • ul. Wejherowska 1
        81-814 Sopot
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

      brak danych
    • Logowanie