• Sale na rozdanie świadectw 22.06. 2018

    klasa

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1oh

    3 K

    p. Róża Kaszyńska

    1 ti

    11 K

    p. Tomasz Krużycki

    1 tl

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    21 K

    p. Jacek Pałubicki

    2o    

    13 K

    p. Rafał Nowicki

    2h

    12 K

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti , 3tl 

    Aula

    p. Joanna Kozyra

    2 tl

    22 K

    p. Anna Tur-Krużycka

    2 p

    29 K

    p. Anna Machalińska

    3o

    18a K

    p. Anna Kacmajor

    3h

    10 K

    p. Wioleta Budny

    3 ti

    28 K

    p. Anna Prawdzik

    3 ep   

    17 K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

     

    07.06.2018 08:04 | więcej »
  • Zebrania z rodzicami  w dniu 30.05. 2018

    Godzina 17.00 spotkanie na auli dla rodziców ze wszystkich klas

    Następnie spotkania z wychowawcami w salach

    klasa

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    3 ti

    11 K

    p. Anna Prawdzik

    1 tl

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    10 K

    p. Jacek Pałubicki

    2o

    13 K

    p. Rafał Nowicki

    2h

    12 K

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    2 tl

    aula

    p. Anna Tur-Krużycka

    3h

    18 K

    p. Wioleta Budny

    2 p

    28 K

    p. Anna Machalińska

    3 tl  

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    3 ep

    22 K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

     

    Zebrania w poniedziałek 4.06 na godz. 17.00:

    klasa

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1 ti

    3 K

    p. Tomasz Krużycki

    3o

    10 K

    p. Anna Kacmajor

    1oh

    15 K

    p. Róża Kaszyńska

     

    Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy!

    24.05.2018 07:33 | więcej »
  • UWAGA!!!!!
    od 9 maja będzie nowy plan lekcji.
    05.05.2018 13:50 | więcej »
  • odbędzie się w piątek 27.04 o godz. 13.00 na sali gimnastycznej.
    26.04.2018 08:45 | więcej »
  • 4 ti    s.22 K

    4 tl    s.13K

    4 o    s.21 K

    4 e     s.3K

    4 ha   s.15K

    4 hb   s.12K

    19.04.2018 07:49 | więcej »
  • W dniu  11 kwietnia odbędą się zebrania z rodzicami klas 4  i konsultacje dla rodziców ze wszystkimi nauczycielami.

    Zebrania godz. 17.00

    klasa

    wychowawca

    sala

    4ti

    J.Stola

    13K

    4tl

    G.Krzyżańska

    11K

    4o

    K.Jurkiewicz

    3K

    4e

    K.Sielicka-Fidut

    10K

    4ha

    A.Kacmajor

    15K

    4hb

    M.Gorlewicz

    12K

     

    Wszyscy nauczyciele uczący w klasach 1- 4 oczekują na rodziców w  godz. 17.00  - 18.30  na auli przy ul. Kościuszki.

    30.03.2018 09:07 | więcej »
  • W dniu 26.03 o godz. 12.15 klasy 4e i 3e pod opieką p.Pałubickiego wychodzą na dzień otwarty do firmy Thyssenkrupp.
    22.03.2018 13:38 | więcej »
  •  Tytuł projektu: Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca                   Sopot, dn. 21 marca 2018 r.

    Oś Priorytetowa: 3. Edukacja

    Działanie: 3.3. Edukacja zawodowa

    Poddziałanie: 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej

    Nr umowy: RPPM.03.03.01-22-0009/16

    Okres realizacji projektu: 15-12-2016/14-10-2021

     

    Ogłoszenie nr 03/03/2018 o naborze na:

    KURS PRAWA  JAZDY KATEGORII B

     

    Zespół Szkół Handlowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie ogłaszają nabór uczniów Zespołu Szkół Handlowych Technikum nr 1 im. Danuty Siedzikówny ''Inki'' na Kurs prawa jazdy.

     

    Kurs organizowany jest w ramach projektu: „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 03.03. Edukacja zawodowa, Poddziałanie 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej).

     

    Rekrutacja zostanie przeprowadzona na podstawie Regulaminu uczestnictwa w projekcie z dnia

     1 marca 2018 r. oraz Regulaminu organizacji kursów, szkoleń i doskonalenia zawodowego w Projekcie „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” z dnia 1 marca 2018 r.

     

    Kurs  skierowany jest do  uczniów  którzy ukończyli 17 lat i 9 miesięcy, kształcących się w branży „Transport, logistyka, motoryzacja”, w następujących zawodach:

    • technik logistyk,
    • technik  eksploatacji portów i terminali.

     

    Termin rekrutacji : 23. 03. – 10. 04. 2018 r. do godziny 12.00. Dokumenty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

     

    Uczniowie zainteresowani udziałem w kursie zobowiązani są przedłożyć w sekretariacie projektu (sekretariacie ZSH Sopot w budynku przy ulicy Niepodległości 749) następujące dokumenty:

    1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
    2. Dzienniczek Praktyk, w którym potwierdzono podpisem opiekuna stażu co najmniej 50% godzin odbytego stażu zawodowego w Projekcie (do wglądu)
    3. Dokument potwierdzający tożsamość (do wglądu) lub nr legitymacji szkolnej
    4. Oświadczenie o złożeniu zał. 2, 3, 4 i 5 podczas rekrutacji do poprzedniej formy wsparcia (Załącznik nr 10)

     

    Kurs składa się z 30 godz. lekcyjnych  (45 minut) zajęć teoretycznych, 4 godz. lekcyjnych (45 minut) zajęć z pierwszej pomocy z  ratownikiem medycznym oraz 30 godz. zegarowych (60 minut) zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne odbywać się będą samochodem marki KIA – RIO.

     

    Miejsce realizacji kursu to profesjonalnie przygotowany lokal należący do realizatora kursu – Ośrodka Szkolenia Kierowców w Gdańsku.

     

    Planowany termin rozpoczęcia kursu – kwiecień lub maj 2018 r.

     

    Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie projektu, codziennie w godzinach 9.00-12.00

    lub u szkolnego koordynatora kursów – p. Bożeny Jaskulskiej.

    22.03.2018 11:37 | więcej »
  • W czwartek 22.03 na 5 lekcji w auli odbędzie się wykład dla klas 1ti, 2ti, 3ti. 
    Opieka:B.Gajowiec, W.Budny, A.Prawdzik

    Tytuł prelekcji: NAJBARDZIEJ PERSPEKTYWICZNE ZAWODY DLA PROGRAMISTÓW
    ORAZ CZY W PRZYSZŁOŚCI KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ ZNAĆ KOD?

    Czego podczas wykładu dowiedzą się uczniowie:
    Dlaczego każdy, niezależnie od wybranej ścieżki zawodowej, powinien uczyć się programowania.
    Jakie są powody, by uczyć się kodować. W jakich zawodach można używać tych umiejętności.
    Jakie są najbardziej przyszłościowe specjalizacje w branży IT. 
    W połączeniu z jakimi innymi dziedzinami nauki można połączyć umiejętność programowania.

     
    20.03.2018 19:51 | więcej »
  •  

     Tytuł projektu: Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca                   Sopot, dn. 15 marca 2018 r.

    Oś Priorytetowa: 3. Edukacja

    Działanie: 3.3. Edukacja zawodowa

    Poddziałanie: 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej

    Nr umowy: RPPM.03.03.01-22-0009/16

    Okres realizacji projektu: 15-12-2016/14-10-2021

     

    Ogłoszenie nr 02/03/2018 o naborze na:

    KURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

     

    Zespół Szkół Handlowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie ogłaszają nabór uczniów Zespołu Szkół Handlowych Technikum nr 1 im. Danuty Siedzikówny ''Inki'' na Kurs grafiki komputerowej.

     

    Kurs organizowany jest w ramach projektu: „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 03.03. Edukacja zawodowa, Poddziałanie 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej).

     

    Rekrutacja zostanie przeprowadzona na podstawie Regulaminu uczestnictwa w projekcie z dnia

     1 marca 2018 r. oraz Regulaminu organizacji kursów, szkoleń i doskonalenia zawodowego w Projekcie „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” z dnia 1 marca 2018 r.

     

    Kurs kierowany jest do pełnoletnich uczniów kształcących się w branży „ICT i ELEKTRONIKA”, w następujących zawodach:

    • technik informatyk

     

    Termin rekrutacji : 19 - 27 marca 2018 r. do godziny 12.00. Dokumenty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

     

    Uczniowie zainteresowani udziałem w kursie zobowiązani są przedłożyć w sekretariacie projektu (sekretariacie ZSH Sopot w budynku przy ulicy Niepodległości 749) następujące dokumenty:

    1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
    2. Dzienniczek Praktyk, w którym potwierdzono podpisem opiekuna stażu co najmniej 50% godzin odbytego stażu zawodowego w Projekcie (do wglądu)
    3. Dokument potwierdzający tożsamość (do wglądu) lub nr legitymacji szkolnej
    4. Oświadczenie o złożeniu zał. 2, 3, 4 i 5 podczas rekrutacji do poprzedniej formy wsparcia (Załącznik nr 10)

     

    15 godzinny kurs składający się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych odbędzie się w formie 3 - 4 dniowego szkolenia w godzinach popołudniowych – nie kolidujących z zajęciami szkolnymi, w tygodniu.

     

    Miejsce realizacji kursu to profesjonalnie przygotowany lokal, wyposażony w odpowiedni sprzęt komputerowy,  należący do realizatora kursu w Sopocie.

     

    Planowany termin przeprowadzenia kursu – kwiecień lub maj 2018 r.

     

    Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie projektu, codziennie w godzinach 9.00-12.00

    lub u szkolnego koordynatora kursów – p. Bożeny Jaskulskiej.

    16.03.2018 09:08 | więcej »
  • Zapraszam wszystkich chętnych na konkurs z zagadnień związanych z pierwsza pomocą. Spotykamy się na auli w poniedziałek 19.03 na 6 godzinie lekcyjnej.

    Serdecznie zapraszam!
    Magdalena Michalska
    15.03.2018 19:54 | więcej »
  • Tytuł projektu: Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca                   Sopot, dn. 13 marca 2018 r.

    Oś Priorytetowa: 3. Edukacja

    Działanie: 3.3. Edukacja zawodowa

    Poddziałanie: 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej

    Nr umowy: RPPM.03.03.01-22-0009/16

    Okres realizacji projektu: 15-12-2016/14-10-2021

     

    Ogłoszenie nr 01/03/2018 o naborze na:

    KURS BARISTY

     

    Zespół Szkół Handlowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie ogłaszają nabór uczniów Zespołu Szkół Handlowych Technikum nr 1 im. Danuty Siedzikówny ''Inki'' na Kurs baristy.

     

    Kurs organizowany jest w ramach projektu: „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 03.03. Edukacja zawodowa, Poddziałanie 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej).

     

    Rekrutacja zostanie przeprowadzona na podstawie Regulaminu uczestnictwa w projekcie z dnia

     1 marca 2018 r. oraz Regulaminu organizacji kursów, szkoleń i doskonalenia zawodowego w Projekcie „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” z dnia 1 marca 2018 r.

     

    Kurs kierowany jest do pełnoletnich uczniów kształcących się w branży „Turystyka, sport, rekreacja”, w następujących zawodach:

    • technik hotelarstwa,
    • technik obsługi turystycznej.

     

    Termin rekrutacji : 14 - 23 marca 2018 r. do godziny 12.00. Dokumenty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

     

    Uczniowie zainteresowani udziałem w kursie zobowiązani są przedłożyć w sekretariacie projektu (sekretariacie ZSH Sopot w budynku przy ulicy Niepodległości 749) następujące dokumenty:

    1. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
    2. Dzienniczek Praktyk, w którym potwierdzono podpisem opiekuna stażu co najmniej 50% godzin odbytego stażu zawodowego w Projekcie (do wglądu)
    3. Dokument potwierdzający tożsamość (do wglądu) lub nr legitymacji szkolnej
    4. Oświadczenie o złożeniu zał. 2, 3, 4 i 5 podczas rekrutacji do poprzedniej formy wsparcia (Załącznik nr 10)

     

    20 godzinny kurs składający się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych odbędzie się w formie 2 dniowego szkolenia w okresie weekendu.

     

    Miejsce realizacji kursu to profesjonalnie przygotowany lokal należący do realizatora kursu

    w Gdańsku.

     

    Planowany termin przeprowadzenia kursu – kwiecień lub maj 2018 r.

     

    Szczegółowe informacje uzyskać można w biurze projektu, codziennie w godzinach 9.00-12.00

    lub u szkolnego koordynatora kursów – p. Bożeny Jaskulskiej.

    14.03.2018 19:36 | więcej »
  • W środę 14.03 w odbędzie się w naszej szkole  Sopocki Konkurs Umiejętności Logiczno-Matematyczynych. O godz. 11.00  na auli i w sali 21K.  Organizatorzy: p. A.Machalińska i M.Rokita-Tarka. 

    Zmiana sal związana z konkursem:
    4 lekcja  1p  s.11M
    4 lekcja 4ha  s. 3K
    5 lekcja 4ha  s.22K
    5 lekcja  4ti  s. 28K
    5 lekcja  1p  s. 8M
    6 lekcja  1p  s. 4M
    6 lekcja  2p  s. 14M
    13.03.2018 21:13 | więcej »
  • czwartek–piątek 15-16.02.2018  sala 3K.

    prowadzi p. Adam Hęćko certyfikowany Edukator HIV/AIDS Krajowego Centrum ds. AIDS, szkoleniowiec w zakresie uzależnień i problematyki HIV/AIDS, konsultant ds. HIV/AIDS oraz koordynator i superwizor merytoryczny zadań Fundacji “Pomorski Dom Nadziei”

    Czwartek 15.02.

    Piątek  16.02

    Godziny lekcyjne

    klasy

    Godziny lekcyjne

    klasy

    3-4

    3tl  i  3ep

    3-4

    3tl  i  3ep

    5-6

    3h  i   3 ti

    5-6

    3h  i   3 ti

    7-8

    3o

    7-8

    3o

     

    Zmiana sal ( z sali 3K)

    Czwartek 15.02.

    Piątek  16.02

    Godziny lekcyjne

    klasa

    sala

    Godziny lekcyjne

    klasa

    sala

    3

    2p

    17K

    3

    3o

    12K

    4

    2p

    17K

    4

    3o

    12K

    5

    4ti gr1

    10K

    5

    3o

    11K

    6

    1oh gr2

    25K

    6

    2ti

    11K

    7

    1oh gr2

    25K

    7

    1p

    11K

    8

    1p gr2

    25K

    -

    -

    -

    9

    1p gr2

    25K

    -

    -

    -

     

    26.01.2018 15:37 | więcej »
  • Uwaga!!! Od 12 lutego niewielkie zmiany w planie lekcji szkoły. 
    19.01.2018 14:33 | więcej »
  • UWAGA !!!

    18-19 stycznia 2018 roku – sale 28 i 29

    Zmiana w związku z egzaminem zawodowym

     

    29k

    Czwartek

    Piątek

    1 lekcja

     

    3ti – 18k

    2 lekcja

     

    2ti – 18k

    3 lekcja

    2ti – 9m

    2ti – 18k

    4 lekcja

    2ti – 17k

     

    5 lekcja

    3ti – 11k

    1ti – 18k

    6 lekcja

    1ti – 18k

     

    7 lekcja

    1ti – 18k

     

     

    28k

    Czwartek

    Piątek

    1 lekcja

    2tl – 3k

     

    2 lekcja

    2tl – 3k

    2ti – 11m

    3 lekcja

    1p – 1m

    2ti – 3k

    4 lekcja

    1p – 15k

    3ti – 3k

    5 lekcja

    1oh – 17k

    3ti – 1m

    6 lekcja

     

    3ti – 17k

    7 lekcja

     

     

     

    17.01.2018 10:13 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    16-17 stycznia 2018 roku – sala 29k

    Zmiana w związku z egzaminem zawodowym

     

    29k

    Wtorek

    Środa

    1 lekcja

     

     

    2 lekcja

     

    1ti – 12k

    3 lekcja

     

    3o – 12k

    4 lekcja

    3o – 11M

    3ti – 15k

    5 lekcja

    3o – 11M

    3ti – 28k

    6 lekcja

    3h – 1M

    3ti – 7M

    7 lekcja

    3h – 1M

    3h – 17k

    8 lekcja

     

    3ti - aula

     

    15.01.2018 12:28 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    12 stycznia 2018 roku - PIĄTEK

    Zmiana sal w związku z próbną maturą

     

     

    Aula

    13k

    22k

    21k

    29k

    1 lekcja

     

    4ha – 15k

     

     

    3ti – 28k

    2 lekcja

     

    1ti – 15k

    1p – 9M

     

    2ti – 7m

    3 lekcja

    3o – 9m

    2o – 15k

    1oh – 1M

     

    2ti – 7m

    4 lekcja

    1p – 10k

    2o – 18k

    4ti – 1M

    2ti – 7m

     

    5 lekcja

    1p – 14m

    2p – 18k

    4ti – 1M

    2ti – 8m

    1ti – 28k

     

    10.01.2018 11:05 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    11 stycznia 2018 roku - CZWARTEK

    Zmiana sal w związku z egzaminem zawodowym

     

     

    Aula

    13k

    22k

    12k

    11k

    21k

    1 lekcja

     

    4ti – 17k

    1tl – 10k

     

     

     

    2 lekcja

     

    4ti – 17k

     

    1tl – 28k

     

     

    3 lekcja

     

    2o – 8M

     

    1tl – 7M

    1oh – 18ak

    4ti – 17k

    4 lekcja

    2h – 8M

    1oh – 7M

    1tl – 18ak

    1ti – 14M

    3ti – 17K

    4ti – 12M

    5 lekcja

    2h – 4M

    3h – 18k

     

    1ti – 7M

     

     

    6 lekcja

    3h – 18k

    1tl – 12M

     

     

    1p – 7M

    3ti – 4M

    7 lekcja

     

    3ep – 7M

    3ti – 4M

     

    2h – 12M

     

    8 lekcja

     

     

     

     

     

    3ep – 7M

    9 lekcja

     

     

     

     

     

     

     

    10.01.2018 11:04 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    10 stycznia 2018 roku - ŚRODA

    Zmiana sal w związku z egzaminem zawodowym

     

     

    Aula

    13k

    22k

    12k

    11k

    3k

    21k

    2 lekcja

     

     

     

     

    2o – 28k

     

     

    3 lekcja

     

    1oh – 8M

     

     

    1Ti – 2M

    1p – 1M

    2Ti – 3M

    4 lekcja

     

    2Ti – 3M

    3Tl – 11M

    1Ti – 13M

    2h – 12M

    1p – 9M

    2h – 7M

    5 lekcja

    4Ti – 13M

    1p – 1M

    3Tl – 11M

    1oh – 9M

    1Ti – 10K

    1oh – 9M

    2h – 7M

    6 lekcja

    2p – 4M

     

     

    1oh – 18aK

    3h – 13M

    1oh – 9M

    2h – 7M

    7 lekcja

     

     

     

    1oh – 15K

    2h – 18aK

    2p – 4M

    2Ti – 3M

    8 lekcja

     

    2h – 7M

     

    1oh – 9M

    2o – 8M

    3h – 18aK

    2Ti – 17K

    9 lekcja

     

     

     

    2Ti – 18aK

    2Tl – 15K

    2p – 10K

     

     

    08.01.2018 15:01 | więcej »
  • Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w Projekcie "Dobra Szkoła". Informacje w zakładce projekty na stronie szkoły i w e-dzienniku.
    05.01.2018 16:21 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    8 stycznia 2018 roku – PONIEDZIAŁEK

    Zmiana sal w związku z próbną maturą klas 4

     

     

     

    Aula

    13k

    22k

    12k

    21k

    11k

    3k

    2 lekcja

     

     

    1p-9m

    1tl-12m

    3tl-10k

    2h-17k

    1ti-11m

    3 lekcja

    1oh-18k

    1tl-12m

    1oh-17k

    2o-14m

    3tl-10k

    1p-9m

    1ti-11m

    4 lekcja

    1p-9m

    1tl-12m

     

    1oh-18k

    2p-11m

    2o-4m

    1oh-17k

    7 lekcja

     

    2o – 4M

     

    1oh – 12M

     

     

     

    8 lekcja

     

    2o – 4M

     

    1oh – 12M

     

     

     

    9 lekcja

     

    2o – 9M

     

    1p – 14M

     

     

     

    10 lekcja

     

     

     

    1oh – 12M

     

     

     

     

    05.01.2018 10:31 | więcej »
  • UWAGA !!!

    5 stycznia 2018 roku – PIĄTEK

    Zmiana sal w związku z próbną maturą klas 4

     

     

     

    Aula

    13k

    22k

    12k

    21k

    11k

    3k

    2 lekcja

     

    1ti – 7M

    1p – 18k

    2o – 1M

     

    1oh – 10k

    1p – 17k

    3 lekcja

    3o – 1M

    2o – 9M

    1oh – 17k

    2h – 18k

     

    1ti – 7M

    1p – 8M

    4 lekcja

    1p – 13M

    2o – 1M

     

    2h – 18k

    2ti – 8M

    1ti – 7M

    3o – 18aK

    5 lekcja

    1p – 13M

    2p – 1M

     

     

    2ti – 4M

    1tl – 8M

    3o – 18k

    6 lekcja

     

     

     

     

     

     

     

    7 lekcja

     

     

     

     

    2ti – 4M

     

     

    04.01.2018 13:45 | więcej »
  •  

    UWAGA !!!

    4 stycznia 2018 roku - CZWARTEK

    Zmiana sal w związku z próbną maturą klas 4

     

     

    Aula

    13k

    22k

    12k

    11k

    3k

    21k

    2 lekcja

     

     

    3tl – 2M

    1tl – 13M

     

     

     

    3 lekcja

    3tl – 12M

    2o – 13M

    2tl – 2M

    1tl – 8M

    1oh – 7M

    2p – 4M

     

    4 lekcja

    2h – 12M

    1oh – 7M

    1tl – 8M

    1ti – 11M

    3ti – 13M

    2p – 14M

     

    5 lekcja

    2h – 12M

    3h – 4M

    2ti – 18aK

    1ti – 8M

     

    1p – 11M

     

    6 lekcja

     

     

     

     

     

     

     

    7 lekcja

     

     

     

     

     

     

    1tl – 13M

    8 lekcja

     

     

     

     

     

     

    3ep – 13M

     

    03.01.2018 09:06 | więcej »
  • Uwaga od II semestru -  2 stycznia 2018 obowiązuje nowy plan lekcji.
    23.12.2017 16:13 | więcej »
  • Klasy IV!!!
    W zakładce "Strefa ucznia  - Matura"  znajdziecie już wszystkie informacje a propos próbnej matury w styczniu 2018 roku.
    18.12.2017 14:23 | więcej »
  • klasa

    godzina

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1oh

    10.00

    3 K

    p. Róża Kaszyńska

    1 ti

    10.00

    11 K

    p. Tomasz Krużycki

    1 tl

    10.00

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    10.00

    12M

    p. Jacek Pałubicki

    2o    

    10.30

    1M

    p. Monika Szymula

    2h

    10.00

    11 M

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti   

    9.00

    21K

    p. Joanna Kozyra

    2 tl

    9.00

    14 M

    p. Anna Tur-Krużycka

    2 p

    10.30

    8 M

    p. Anna Machalińska

    3o, 4ha

    10.00

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    3h

    10.00

    10 K

    p. Wioleta Budny

    3 ti

    10.00

    9 M

    p. Anna Prawdzik

    3 tl      

    10.30

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    3 ep   

    9.00

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 o     

    10.30

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 hb   

    9.00

    1M

    p. Monika Szymula

    4 ti

    10.00

    12 K

    p. Barbara Szczepańska

    4 tl

    10.00

    2 M

    p. Gabriela Krzyżańska

    4e

    10.00

    7 M

    p. Katarzyna Sielicka

    14.12.2017 18:11 | więcej »
  • Poniedziałek  11.XII

    Wtorek  12.XII

    Środa 13.XII

    4 ti warsztaty na PJATK W.Budny, B.Szczepańska

    Mikołajkowy Turniej Tag Rugby A.Kacmajor

    Mikołajkowy turniej piłki siatkowej R.Kowalski

    Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

    A.Kacmajor

    Warsztaty z bezdomności

    ITL  4 lekcja s. 3K
    I P  5 lekcja s. 10K

    Warsztaty z bezdomności

     ITI  5 lekcja s.12K
     IOH 6 lekcja s.12K

     

    ------------------

    17.XII. (niedziela) rocznica Grudnia’70 R.Nowicki, K.Komodzińska

    08.12.2017 13:11 | więcej »
  • Warsztaty odbywają się w sali 10K.

    Poniedziałek 4.XII

    Wtorek 5.XII

    Czwartek 7.XII

    4-5 lekcja klasa 1 tl

    3-4 lekcja klasa 2p

    3-4 lekcja klasa 1ti

    6-7 lekcja klasa 1p

    5-6 lekcja klasa 2h

    5-6 lekcja klasa 2ti

    8-9 lekcja klasa 2tl

    7-8 lekcja klasa 2o

    7-8 lekcja klasa 1oh

     

    Zmiana sal  

    klasy uczące się w 10K przechodzą do sal:

    Poniedziałek 4.XII

    Wtorek 5.XII

    Czwartek 7.XII

    --------------------

    3 lekcja klasa 1oh   s.15K

    3 lekcja klasa   3h  s.21K

    4 lekcja klasa  1ti  s. 3K

    4 lekcja klasa  1tl   aula

    4 lekcja klasa   4e  s.21K

    5 lekcja klasa  1p  s.12K

    5 lekcja klasa  1tl  aula

    5 lekcja klasa   4e  s.22K

    ---------------------

    6 lekcja klasa  3o  s.11M

    6 lekcja klasa   4ti  aula

    7-8 lekcja klasa  1tl  s.13M

    7 lekcja klasa  4tl   aula

    ---------------------

    9 lekcja klasa 4e  s.22K

    8 lekcja klasa 2p  aula

    ---------------------

     

    01.12.2017 11:27 | więcej »
  • Poniedziałek  4.XII

    Wtorek  5.XII

    Środa 6.XII

    Piątek 8.XII.

    1-4 lekcja próbny egzamin 4 ti  p.Budny, p.Szczepańska

    Mikołajki w SP 1 4o, 3ti p.Prawdzik, p.Szymula, F.Sanchez

    12.00 Marsz Mikołajów

    4ha, 4hb warsztaty na AWFiS p.Kacmajor, p.Gorlewicz

    6-7 lekcja aula

    Szkolny konkurs czytelniczy M.Dabrowska, K.Jurkiewicz

     

    17 zebrania z rodzicami

    18 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości, Toruń E.Cygan

    Warsztaty "dbam o mój zasięg" dla klas 1 i 2  według odrębnego harmonogramu!

     Uwaga na zmiany sal!

    01.12.2017 11:26 | więcej »
  • W dniu 30 listopada (czwartek) klasa 3 ti wraz z wychowawcą idą do kina na film „Creed. Narodziny legendy" .  Kino jest bezpłatne, w nagrodę za najlepszą frekwencję klasy w całej szkole.  Klasa tego dnia nie ma lekcji. Gratulujemy!
    28.11.2017 14:16 | więcej »
  • Środa 29.XI

    Czwartek 30.XI

    Piątek 1.XII.

    Wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości. P.Cygan

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 7-8,  klasa 2tl  s.10K

    Europejski Dzień Języków Obcych, aula 5-6 lekcja, p.Sanchez, p.Michalska

    Szkolny Konkurs Fizyczny – Finał  7 lekcja 12M p.Prawdzik

    -----------------------------

    -----------------------------

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 4-5,     klasa 1 tl  s.11M

     

    -----------------------------

     

    ----------------------------

    Mistrzostwa Sopotu w Tenisie Stołowym A.Kacmajor

    -----------------------------

    ----------------------------

    24.11.2017 14:19 | więcej »
  • Zebrania z rodzicami  w dniu 6.12. 2017

    Godzina 17.00

    klasa

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1oh

    3 K

    p. Róża Kaszyńska

    1 ti

    11 K

    p. Tomasz Krużycki

    1 tl

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    12M

    p. Jacek Pałubicki

    2o

    13 K

    p. Rafał Nowicki

    2h

    1 M

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti

    21K

    p. Joanna Kozyra

    2 tl – zebranie 5.12 (wtorek)  godz. 17.00

    14 M

    p. Anna Tur-Krużycka

    2 p

    8 M

    p. Anna Machalińska

    3o

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    3h

    18 K

    p. Wioleta Budny

    3 ti

    9 M

    p. Anna Prawdzik

    3 tl    godz. 17.45

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    3 ep

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 o   godz. 17.45

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 ha  godz. 17.45

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    4 hb godz. 18.00

    12 K

    p. Maria Gorlewicz

    4 ti

    28 K

    p. Jacek Stola

    4 tl

    2 M

    p. Gabriela Krzyżańska

    4e

    7 M

    p. Katarzyna Sielicka

     

    Godz. 18.15  na auli  odbędzie się pogadanka dla rodziców na temat wskazówek wychowawczych dla rodziców.  Spotkanie poprowadzi p. Marzena Jasińska, pedagog z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Sopocie.

    Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy!

    24.11.2017 14:17 | więcej »
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ZSH do udziału w drugiej edycji szkolnego konkursu czytelniczego.

     

    W tym roku czytamy

     „Jądro ciemności” Josepha Conrada.

     

    Zasady uczestnictwa:


    1. Należy przygotować fragment Jądra ciemności
        trwający od 3 do 5 minut;

    2. Należy zgłosić się do prof. Krzysztofa Jurkiewicza,
        przez e-dziennik, do 1.12.2017.


     

    21.11.2017 19:04 | więcej »
  • Od przyszłego tygodnia rozpoczyna się kolejna edycja Mistrzostw ZSH w piłce siatkowej chłopców
     
    Zapowiada się ciekawa rywalizacja pomiędzy klasami - I faza gra w grupach po której do ścisłego finału awansuje 8  drużyn z miejsca 1 i 2. Finał rozegrany zostanie w systemie pucharowym.
    Wszystkim uczestnikom , życzymy powodzenia i gry fair-play.

    Sędzia zawodów - Robert Kowalski
    21.11.2017 10:24 | więcej »
  • Wtorek  21.XI.

    Środa  22.XI.

    Czwartek 23.XI.

    Piątek 24.XI.

    Wizyta w Straży Pożarnej  kl. 1ti p.Michalska

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 4-5,  klasa 2ti s.11M

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 7-8,  klasa  1oh  s.10K

    Wycieczka kl. 2p p.Machalińska

    Mistrzostwa Sopotu w tenisie stołowym p.Kacmajor

    Próbne matury z matematyki kl. 4 wg odrębnego harmonogramu

    Próbne matury z matematyki kl. 3 wg odrębnego harmonogramu

    Europejski Dzień Języków Obcych, aula 5-6 lekcja, p.Sanchez, p.Michalska

     

    --------------

     

    -----------------

    Etap szkolny Olimpiady Solidarności p.Nowicki

     

    -----------------

    20.11.2017 13:24 | więcej »
  • Jak już zapewne wszyscy wiedzą, także w tym roku odbędzie się nasz tradycyjny Marsz Mikołajów.

    Ostateczny ustalony termin to 6 grudnia.  Spotykamy się wszyscy na długiej przerwie przy budynku na ulicy Kościuszki wraz z wyznaczonymi opiekunami (lista wkrótce).przejdziemy następnie ulicami Kościuszki i Monte Cassino do muszli koncertowej na molo, gdzie odbędą się występy. Poprosimy wszystkich uczniów i nauczycieli o ubranie się tego dnia w stroje mikołajów, śnieżynek , reniferów , elfów itd. 

    Prosimy o dobry humor i uśmiech w tym roku dołączą do nas uczniowie gimnazjum, z którymi będziemy konkurować (ilość strojów i występy artystyczne).

    SAMORZĄD SZKOLNY

    16.11.2017 09:53 | więcej »
  •  

    Poniedziałek  13.XI.

    Wtorek  14.XI.

    Środa  15.XI.

    Czwartek 16.XI.

    Konkurs informatyczny Bóbr klasy2,3,4 ti, godz. 12.00-13.00 s.29 B.Wińska, W.Budny

     

    Próbny egzamin zawodowy kl.4o

    Aula,  5-9 godzina lekcyjna

    B.Jaskulska

    Warsztaty z doradztwa zawodowego:

     

    2p lekcja 2-3 s.11M

     

    1p lekcja 4-5 s.11M

    Warsztaty z doradztwa zawodowego:

     

    2o lekcja 7-8 s.10K

     

    Zwiedzanie Komendy Policji kl.1ti, T.Krużycki

    Zmiana sal:

    6 lekcja 1ti gr2 angielski s. 3K

    Wyjście do ECS Gdańsk, klasa 3ti,

    A.Prawdzik

    Warsztaty dla 1tl i 2tl na WSAiB S.Pakura, A.Tur-Krużycka

     

    ---------------------

    Prezentacja WSAiB w klasach czwartych, po 10 min

    Mistrzostwa Sopotu w pływaniu, A.Kacmajor

     

    -------------------

    11.11.2017 11:34 | więcej »
  • NAJLEPSZE STYLIZACJE

    PAULINA STRYCZEK 3O
    AGNIESZKA SZAFRAN 4HB
    MALWINA ZELEWSKA 4HB

    WSZYSCY UBRANI TEGO DNIA W SPÓDNICE OTRZYMUJĄ BONY ZWALNIAJĄCE Z PYTANIA
    WYNIKI KLAS
    4E OBECNYCH 11 UCZNIÓW 7 OSÓB W SPÓDNICACH 64%
    4O OBECNYCH 18 UCZNIÓW 10 OSÓB W SPÓDNICACH 56%
    10H OBECNYCH 20 UCZNIÓW 11 W SÓDNICACH 55%
    07.11.2017 09:31 | więcej »
  • Z okazji MIKOŁAJEK, rusza  10 EDYCJA zbiórki słodyczy dla podopiecznych gdyńskiej świetlicy socjoterapeutycznej. Łakocie można przynosić osobiście do Pani Magdaleny Michalskiej lub do kartonów wystawionych w budynkach: na Kościuszki oraz Marynarzy.
    Akcja trwa do 6 grudnia.
    Spraw radość dzieciakom - zostań Świętym Mikołajem!
    07.11.2017 08:58 | więcej »
  • Poniedziałek  6.XI.

    Wtorek  7.XI.

    Środa  8.XI.

    Czwartek 9.XI.

    Piątek 10.XI.

    Próbny egzamin e.12 CKU klasa 2ti

    4-5 lekcja gr I;

    6-7 lekcja gr.II.

    D.Król

    Próbny egzamin e.12 CKU klasa 3ti, 4-5 lekcja

    J.Stola

    2-3 lekcja 1TI  warsztaty z doradztwa s.11M

    sesja historyczna -  Niepodległość dawniej i dzisiaj, aula

     

     3-4 lekcja, klasy1oh, 2o, 4ha

     

    5-6 lekcja, klasy 1p, 2ti, 3o

     

    R.Nowicki, J.Pałubicki i nauczyciele uczący

    Warsztaty na AM klasa 2ti  W.Budny

    Szkolny turniej szachowy J.Pałubicki, sala 2M, 4 lekcja

    Prezentacja WSAiB w klasach czwartych, po 10 min

    4-5 lekcja 2h  warsztaty z doradztwa s.11M

    Zmiana sal

    5 lekcja 3h do 22K

    Prezentacja WSB w klasach czwartych, po 10 min

     

    Zawody sportowe

    R.Kowalski

    Przedstawienie „Dziady” NOT Gdańsk, klasy: 4ti, 4tl, 4hb,  4e, 3h, 2tl, 2ti, 4ha

    Pozostałe osoby z klas 4e,4ha, 4hb, 2tl uczą się według planu kl.4e.

    ---------------

    warsztaty turystyczne w Centrum Informacji Turystycznej-

    kl. 4O  R.Nowicki,

    M.Gorlewicz

     

    ---------------

     

    ---------------

    Olimpiada Ekonomiczna 4-5 lekcja sala 3M, S.Pakura

     

    ---------------

     

    ---------------

     

    ---------------

     

    ---------------

    2p lekcje 3-6  egzamin próbny zawodowy sala 3K ,B.Jaskulska

     

    ---------------

     

    ---------------

    Sobota 11.listopada

    udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości. - Klub Historyczny  J.Pałubicki

    06.11.2017 09:36 | więcej »
  • UWAGA

    DNIA 30 PAŹDZIERNIKA OBCHODZIĆ BĘDZIEMY DZIEŃ SPÓDNICY. PROSIMY, ABY TEGO DNIA WSZYSCY UCZNIOWIE - ZARÓWNO PANIE I PANOWIE - UBRALI SPÓDNICE.

    NAGRODY:

    KLASA, W KTÓREJ NAJWIĘCEJ OSÓB PRZYSZŁO W SPÓDNICACH - WYJŚCIE DO KINA

    BONY NA "NIEPYTANIE" - DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY UBRALI SPÓDNICE

    DLA 3 OSÓB - NAGRODA ZA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ - BONY DO EMPIKU LUB ROSSMANNA  W WYSOKOŚCI 50 ZŁOTYCH.

    26.10.2017 19:37 | więcej »
  • UWAGA 

    DNIA 27 PAŹDZIERNIKA 2017 NA 4 GODZINIE LEKCYJNEJ W AULI NA ULICY KOŚCIUSZKI ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE SAMODRZĄDU.

    OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!!!!!!!!!!!

    26.10.2017 19:36 | więcej »
  • Od 16 pażdziernika 2017 niewielkie zmiany w planie lekcji ZSH.
    13.10.2017 15:34 | więcej »
  • Od 2 pażdziernika 2017 niewielkie zmiany w planie lekcji ZSH.
    29.09.2017 14:39 | więcej »
  • W poniedziałek 25.09. na 7, 8 i 9 lekcji klasa 4e ma warsztaty ekonomiczne w sali 11K.
    Warsztaty poprowadzi p. Konrad Hryniewicz.
    W związku z warsztatami jest zmiana sal:
    8 lekcja  3ti fizyka w sali 18aK
    9 lekcja 1oh religia w sali 10K
    22.09.2017 07:59 | więcej »
  • Wszystkich uczniów, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach z wychowania do życia w rodzinie zapraszamy na pierwsze spotkanie. Odbędzie się ono w dniu 19.09.2017 (wtorek) na auli szkoły w godz. 16-17.30. Zajęcia prowadziła będzie p. Dorota Stykowska.
    13.09.2017 20:28 | więcej »

  • Godzina 17.00
    klasa sala Nazwisko wychowawcy
    1oh 3 K p. Róża Kaszyńska
    1 ti 11 K p. Tomasz Krużycki
    1 tl 15 K p. Jolanta Zawadzka
    1 p 12M p. Jacek Pałubicki
    2o 13 K p. Rafał Nowicki
    2h 1 M p. Dorota Ratkowska
    2 ti aula p. Joanna Kozyra
    2 tl 14 M p. Anna Tur-Krużycka
    2 p 8 M p. Anna Machalińska
    3o 13 M p. Anna Kacmajor
    3h 18 K p. Wioleta Budny
    3 ti 9 M p. Anna Prawdzik
    3 tl    godz. 17.45 21 K p. Joanna Kozyra
    3 ep 22K p. Krzysztof Jurkiewicz
    4 o   godz. 17.45 22K p. Krzysztof Jurkiewicz
    4 ha  godz. 17.45 13 M p. Anna Kacmajor
    4 hb 12 K p. Maria Gorlewicz
    4 ti 28 K p. Jacek Stola
    4 tl 2 M p. Gabriela Krzyżańska
    4e 7 M p. Marta Dąbrowska
     
    Godz. 17.45  na auli  odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas 3ti i 3h  dotyczące praktyk w Irlandii w ramach projektu POWER
    O godz. 18.15 na auli szkoły (ul.Kościuszki)  odbędzie się spotkanie z p. M.Jasińską z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej dotyczące problemów nastolatków.  Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy!
    12.09.2017 12:01 | więcej »
  • W DNIU 15.09.2017 r , NA 6 GODZINIE LEKCYJNEJ (godz.12.10) W AULI SZKOŁY

    ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO.

    GOSPODARZY WSZYSTKICH KLAS SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! :):)

    Opiekunowie Samorządu

    11.09.2017 20:13 | więcej »
  • Świadectwa dojrzałości osób, które zdały maturę w sesji poprawkowej, znajdują się do odbioru w sekretariacie szkoły od dnia 12 września 2017 roku.
    11.09.2017 13:19 | więcej »
  • Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia z etyki. Zapisy w piątek 15.09 na 1, 2 lub 3 lekcji w sali 3 w budynku na Marynarzy. Zajęcia prowadzi p. Zbigniew Mroch.
    08.09.2017 17:12 | więcej »
  • Od poniedziałku 11.09.2017 niewielkie zmiany w planie lekcji - proszę zapoznać się z nowym planem.
    08.09.2017 15:31 | więcej »
  • Zapraszamy uczniów klas II-IV, którzy chcą sprzedać swoje podręczniki i uczniów klas I, którzy chcą je kupić. Z klas II-IV książki  (podpisane ołówkiem przez właściciela i wycenione) sprzedają po 2 osoby wyznaczone przez wychowawcę. 
    Uczniowie klas pierwszych idą na aulę wraz z nauczycielem uczącym.
    06.09.2017 18:52 | więcej »
  • Na stronie szkoły został opublikowany plan lekcji na I tydzień września
    Proszę na bieżąco sprawdzać stronę z planem - mogą jeszcze nastapić zmiany w salach lecyjnych.
    02.09.2017 12:13 | więcej »
  • Termin składania deklaracji  na sesję styczeń - luty 2018 egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie to 8 września 2017r.
    Osoby, które nie złożą deklaracji w pierwszym tygodniu nauki nie będą mogły przystąpić do egzaminu w sesji zimowej!
     
    28.08.2017 17:40 | więcej »
  •  Maturzysta, który uzyskał mniej niż 30% punktów z jednego z egzaminów obowiązkowych (albo w części pisemnej, albo w części ustnej), może przystąpić do egzaminu z tego przedmiotu w sesji poprawkowej w sierpniu.
    By przystąpić do tego egzaminu, niezbędne jest złożenie pisemnego oświadczenia (dotyczy zarówno egzaminu pisemnego jak i ustnego).
    Dokument ten absolwent musi złożyć nie później niż do
    7 lipca 2017 r. 
    Wzór świadczenia jest dosrępny w zakładce "matura" i na stronie www.oke.gda.pl
    Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się
    22 sierpnia 2017 (wtorek) o godzinie 9.00 proszę o wcześniejsze przybycie.
     
    Część ustna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym z języka  angielskiego odbędzie się            
    24 sierpnia 2017 (czwartek)

    - pierwsza grupa o godzinie 10.00
    - druga o 11.30

    W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących godziny egzaminu osoby zdające w proszę o kontakt z sekretariatem szkoły

     
    16.08.2017 11:41 | więcej »
  • Przedmioty klasa data godzina sala dzień tygodnia
    podstawy przedsiębiorczości 1o 25.08 10.00 10K piątek
    podstawy przedsiębiorczości 1p 25.08 10.00 10K piątek
    rachunkowość w praktyce 3e 25.08 10.00 10K piątek
    systemy operacyjne                  UWAGA ZMIANA TERMINU 1ti 28.08 10.00 28K poniedziałek
    laboratorium sieci komputerowych UWAGA ZMIANA TERMINU 3ti 28.08 10.00 28K poniedziałek
    historia i społeczeństwo 4ha 25.08 10.00 12K piątek
    matematyka 1h 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 1o 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 1p 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2h 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2o 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2ti 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2tl 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 3ha 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 3hb 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 4e 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 4tl 25.08 10.00 3K piątek
    język polski 1h 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 1tl 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 2o 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 3hb 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 3o 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4ha 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4ti 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4tl 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język angielski 2o 29.08 10.00 15K wtorek
    język angielski 3ha 29.08 10.00 15K wtorek
    język angielski 3o 29.08 10.00 15K wtorek
    technika i organizacja pracy recepcji 2h 29.08 10.00 15K wtorek
    podróżni w portach i terminalach 1p 29.08 10.00 15K wtorek
    sieci komputerowe 1ti 29.08 10.00 28K wtorek
    statystyka 1tl 29.08 10.00 3K wtorek
    pracownia magazynowa 2tl 29.08 10.00 12K wtorek
    rachunkowość 3e 29.08 10.00 10K wtorek
    rachunkowość w praktyce 2ep 29.08 10.00 10K wtorek
    23.08.2017 23:47 | więcej »
  • Dyrekcja Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie pragnie życzyć wszystkim pracownikom szkoły i uczniom pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji. Obyśmy wszyscy wypoczęli przed kolejnym rokiem szkolnym i wrócili do pracy po dwóch miesiącach pełni sił i zapału do dalszej wspólnej pracy.

    Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego

    Bezpieczne ferie letnie 2017

    L
    ist na zakończenie roku szkolnego od Rzecznika Praw Dziecka
    22.06.2017 21:37 | więcej »
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się o godz. 9.30 na sali gimnastycznej dla wszystkich. Następnie klasy przechodzą z wychowawcami do sal:
     
    klasa sala wychowawca
    1P  8M A. Machalińska
    1O 13K R. Nowicki
    1TL 10K A. Tur Krużycka
    1TI 21K J. Kozyra
    1H 22K D. Ratkowska
    2O 15K M. Korpok
    2EP aula K. Jurkiewicz
    2TL 21K J. Kozyra
    2TI 17K B. Lewczuk
    2H 3K B. Lewicka
    3E 11K M.Filipowicz
    3TL 7M D. Sławska
    3TI 28K J. Stola
    3HA 29K A. Kacmajor
    3HB 12K M. Gorlewicz
    3O aula K. Jurkiewicz
    22.06.2017 18:25 | więcej »
  • W dniu 19 czerwca klasy uczączące się w salach komputerowych przechodzą do sal:
    z sali 29K do sali 11K
    z sali 28K do sali 12K
    z sali 18K do sali 13K
    z sali 17K do sali 21K
    18.06.2017 16:18 | więcej »
  • Uwaga uczniowie przystępujący do egzaminów zawodowych w sesji letniej 2017!

     

    Proszę zapoznać  się z poniższym przydziałem sal na pisemny egzamin zawodowy,

    a następnie  sprawdzić na listach zamieszczonych na tablicach w budynku szkoły

                             przy ulicy Kościuszki, do której sali zostaliście przypisani

     

     

     

    Kwalifikacja/zawód

               

         Termin  egzaminu / sala

     

     

    Data

     

    Godzina

     

     

            Sala

     

    A.30

    t .logistyk

    20.06.2017

    10.00

    13  i  15

    A.33

    t. eksploatacji portów i terminali

    20.06.2017

    10.00

    25  aula

    A.35

    t. ekonomista

    20.06.2017

    10.00

    12  i  22

    E.12

    t. informatyk

    20.06.2017

    10.00

    11

    T.11

    t. hotelarstwa

    20.06.2017

    10.00

    21  i  22

    T.13

    t. obsługi turystycznej

    20.06.2017

    10.00

    25  aula

    A.31

    t. logistyk

    20.06.2017

    12.00

    12  i   22

    A.36

    t. ekonomista

    20.06.2017

    12.00

    21  i   22

    E.13

    t. informatyk

    20.06.2017

    12.00

     25   aula

    E.14

    t. informatyk

    20.06.2017

    14.00

     25   aula

    17.06.2017 14:35 | więcej »
  • klasa

    Wtorek, 20.06

    Miejsce/godzina

    opiekun

    1p

    Jump City, 10.30 SKM Gdańsk Przymorze

    p. Jaskulska

    2ep

    Grupa E: zbiórka przy Katedrze Oliwskiej, 10

    p. Zawadzka

    1h

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Ratkowska

    3ha

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Kacmajor

    3hb

    Spacer po Sopocie

    p. Gorlewicz

    1o Spacer ul Długą, zbiórka przy Złotej Bramie o 12.30

    p. Sanchez

    3o

    zbiórka przy Katedrze Oliwskiej, 10

    p. Zawadzka

    1ti

    Spacer po Sopocie, 9.30

    p. Kozyra

    1tl

    Jump City 10.30 SKM Gdańsk Przymorze

    p. Tur-Krużycka

     

     klasa

    Środa, 21.06

    klasa

    Czwartek, 22.06

    Miejsce/godzina

    opiekun

     

    Miejsce/godzina

    opiekun

    1p

    Multikino Sopot

    p. Machalińska

    1p

    Spacer po Sopocie

    p. Machalińska

    2ep

    Zoo w Oliwie, 11 zbiórka przy bramie

    p. Jurkiewicz

    2ep

    Kino, Alfa Centrum, 12

    p. Jurkiewicz

    3e

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Michalska

    3e

    Gdynia, Info Box

    p. Michalska

    1h

    Zoo w Oliwie, 9

    p. Ratkowska

    1h

    Sala gimnastyczna, 9

    p. Ratkowska

    2h

    Kręgle, Gdańsk

    p. Lewicka

    2h

    Jump City Gdynia

    p. Lewicka

    3ha

    Sopot, ścieżki zdrowia

    p. Kacmajor

    3ha

    Sala gimnastyczna

    p. Kacmajor

    3hb

    Sopot, pas nadmorski

    p. Gorlewicz

    3hb

    Spacer po Sopocie

    p. Gorlewicz

    1o

    Gdynia, plaża

    p. Nowicki

    1o

    Muzeum Miasta Gdynia

    p. Nowicki

    2o

    Spacer po Sopocie

    p. Korpok

    2o

    Muzeum II Wojny Światowej

    p. Szymula

    3o

    Zoo w Oliwie, 11 zbiórka przy bramie

    p. Jurkiewicz

    3o

    Kino, Alfa Centrum, 12

    p. Jurkiewicz

    1ti

    Spacer Sopot-Gdynia Kolibki, 13

    p. Kozyra

    1ti

    Spacer po Sopocie ,10

    p. Pakura

    2ti

    Kino, 11

    p. Lewczuk

    2ti

    Plaża Sopot, 12

    p. Mikołajczyk

    3ti

    Muzeum Sopotu, 10

    p. Łęcka

    3ti

    Park Północny w Sopocie, 10

    p. Kowalski

    1tl

    Spacer po Starówce

    p. Tur-Krużycka

    1tl

    Multikino Sopot

    p. Tur-Krużycka

    2tl

    Spacer Sopot-Gdynia Kolibki, 13

    p. Kozyra

    2tl

    Spacer po plaży

    p. Kredowski

    3tl

    Spacer po Sopocie

    p. Sławska

    3tl

    Łysa Góra w Sopocie

    p. Sławska

     

     

     

    20.06.2017 10:59 | więcej »
  • W środę 14 czerca na auli odbędzie się wykład szefa kuchni Edwarda Noakowskiego. Klasy 1h, 2h, 3o oraz zainteresowani przechodzą na aulę na 4 lekcji.
    12.06.2017 08:36 | więcej »
  • W związku z egzaminami zaowodowymi w najbliższych dniach obowiązują zmiany sal:
     

    29K

    Poniedziałek, 12.06

    Wtorek, 13.06

    Środa, 14.06

    1

    3ti

    18K

    2o

    17K

    3tl

    13K

    2

    3ti

    18K

    2o

    17K

    3tl

    13K

    3

    3ti

    13K

    3o

    17K

    3tl

    13K

    4

    3ti

    13K

    3o

    17K

    3tl

    13K

    5

    1ti

    13K

     

     

    2tl

    13K

    6

    1ti

    13K

    3ti

    17K

    1o

    13K

    7

    2ti

    13K

    3ti

    17K

     

     

    8

    2ti

    18K

    2ti

    17K

     

     

    9

    2ti

    18K

    1tl

    17K

     

     

    10

    2ti

    18K

    2ti

    17K

     

     

    11

     

     

    2ti

    17K

     

     

     

    28K

    Poniedziałek, 12.06

    Wtorek, 13.06

    Środa, 14.06

    1

     

     

     

     

    1h

    12K

    2

    3ti

    18AK

     

     

    1h

    12K

    3

    3ti

    18K

     

     

    2ti

    12K

    4

    1ti

    12K

     

     

    2ti

    12K

    5

    1ti

    12K

    3TI

    12K

    3ti

    12K

    6

    1ti

    12K

    1TI

    12K

    3ti

    12K

    7

    1p

    12K

     

     

     

     

     

    17K

    Środa, 14.06

    1

    3O

    11K

    2

    3O

    11K

    3

    3o

    11K

    4

    3o

    11K

    5

    1o

    11K

    6

    1o

    11K

    7

    2ti

    11K

    8

    2ti

    11K

     

    18K

    Środa, 14.06

    1

     

     

    2

    3e

    21K

    3

    3e

    21K

    4

    2ep

    21K

    5

    2ep

    21K

    6

    1ti

    21K

     

    12.06.2017 07:46 | więcej »
  • Egzamin zawodowy   12-13.06.2017
    stara  formuła
    ważne informacje dla zdających
     
     
    etap egzaminu data godz. sala                 zawód
     
     
    pisemny
     
     
    12.06.2017
     
     
    12.00
     
     
      21
    t. informatyk 312 [01]t.
    t. ekonomista 341 [02]
    t. logistyk 342 [04]

     
     
    praktyczny
     
    13.06.2017

     
     
    09.00
    29 t. informatyk  312 [01]
    21 t. hotelarstwa   341  [04]
    t. obsługi  turystycznej  341 [05]
    22 t. logistyk  342 [04]
    28 t. ekonomista  341 [02]
     
    09.06.2017 11:10 | więcej »
  • Klasy uczące się w salach 28K i 29K przechodzą do następujących sal:
    czwartek, 8 czerwca
    2tl - 6 lekcja - 11K
    2h - 8 lekcja - 17 K

    piątek, 9 czerwca
    1ti - 1 lekcja 18K
    2h - 1 i 2 lekcja - 17 K
    3e - 3 i 4 lekcja - 17K
    2ti - 5 lekcja - 17K
     
    07.06.2017 15:34 | więcej »
  • 5.06 - klasa 1tl - lekcja przedmiotowa w zoo
    6.06 - klasa 3o - wycieczka przedmiotowa do Gdańska
    5-9.06 - klasa 1o - wycieczka do Kotliny Kłodzkiej
    8-9.06 - klasa 3tl - wycieczka do Wdzydz Kiszewskich
    05.06.2017 09:46 | więcej »
  • 29 maja:
    Mistrzsostwa Sopotu w Tag Rugby
    klasy 1o i 1p wychodza do Akwarium i na rejs kutrem po Zatoce Gdańskiej

    1 czerwca 1o wychodzi do Grand Hotelu i Łazienek Północnych
    29.05.2017 07:41 | więcej »
  • Od środy 31 maja 2017 można odbierać w Sekretariacie Szkoły przy ul. Kościuszki  DYPLOMY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE.
    28.05.2017 20:08 | więcej »
  • czwartek 25.05
    klasy 2h 3e i 2ep gr 1 wychodzą na wykłąd "Jak stać sie bogatym?" - UWAGA WYKŁAD ODWOŁANY!!!!
    klasa 3o wychodzi na lekcję jezykową na lotnisku
    klasa 2o wychodzi po 6 lekcji na warsztaty turystyczne w restauracji "Browar Miejski Sopot"
    piątek 26.05
    klasa 2ti zwiaedza Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
    W tym dniu obchodzimy Dzień Matki :)
     
    23.05.2017 11:59 | więcej »
  • 15.05 - 3e po 5 lekcji wychodzi na wykład po angielsku
    17.05 - 3o od 8.15 do 9.45  uczestniczy w warsztatach turystycznych
             - 3o na 4 i 5 lekcji wychodzi na debatę do Sopoteki
    16.05.2017 08:09 | więcej »


  • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze (szeroko rozumiane) hasło ekologiczne. Swoje propozycje proszę przesyłać na Librusa do Magdaleny Michalskiej do 22 maja. Na autora najlepszego hasła czeka nagroda:)
    11.05.2017 20:13 | więcej »
  • Nadal trwają egzamuny maturalne - uczniów prosimy o zachowanie ciszy w budynku przy Kościuszki
     09.05 klasa 2ti - spacer śladami "Inki" patronki szkoły.
    11 - 12.05 grupa uczniów z klas 2o i 3o wyjeżdża na  warsztaty turystyczne do Szwecji. Osoby, które nie wyjeżdżają mają lekcje wg planu.
     
    zmiana sal:
    środa 10.05
    lekcja klasa sala
    5 3ti gr 2 4M
    6 3ti gr 1 4M
    7 1ti gr2 18K
    8 1h 18K
    9 2ti 18a
    10 2ti 18a
    czwartek 11.05
    lekcja klasa sala klasa sala
    4 1h 10K 2h gr1 15K
    5 2ti 10K 1P 8M
    6 2ti 10K 1P 8M
    10.05.2017 08:24 | więcej »
  • Od 9 maja nowy plan lekcji opublikowany na stronie szkoły.
    06.05.2017 21:26 | więcej »
  •             Uwaga!   Uczniowie klas  3Ha, 3Hb i 3 Ti !!!
           (dotyczy  zarówno osób  wyjeżdżających na praktyki do  IRLANDII, jak i odbywających praktyki w kraju)
     
          O B O W I Ą Z K O W A   ODPRAWA  PRZED  PRAKTYKĄ  ZAWODOWĄ:
    • Klasa 3Ha:   wtorek 9 maja 2017, lekcja 7, sala 2M
    • Klasa 3 Hb:  wtorek 9 maja 2017, lekcja 2, sala 14M
    • Klasa 3 Ti:   wtorek  9 maja 2017, lekcja 5, sala  28K
     
     
    Uczniowie klas 3 ha i 3 hb – proszę przynieść DZIENNIKI PRAKTYK z ubiegłego roku
    Uczniowie klasy 3 Ti – proszę przynieść zeszyty 32-kartkowe w celu założenia
    DZIENNIKA PRAKTYK
     
    Zapraszam
    Małgorzata Korpok
    04.05.2017 12:49 | więcej »
  • 1 - 3 maja - święta państwowe
    4 maja matura z j. polskiego 
    5 maja matura z matematyki
    8 maja matura z j. angielskiego
    W tych dniach  klasy 1 - 3 mają wolne. Zajęcia rozpoczynają się 9 maja.
    W kolejnych 2 tygodniach matura odbywa się zgodnie z harmonogramem
    Na Kościuszki dzwonek będzie wyłączony.
    Prosimy o zachowanie ciszy ze względu na odbywające się egzaminy ustne i pisemne.
    Maturzystom życzymy POWODZENIA :)
    01.05.2017 00:07 | więcej »
  • W dniu 27.04 klasy 1Ti,  1h, 1tl, 2ep, 2ti na 5 lekcji przechodzą na boisko przed budynkiem Kościuszki na pokaz i zajęcia ze strażą pożarną. 
    26.04.2017 10:26 | więcej »
  • Przedstawienie „Dirty Dancing” NA AULI wtorek 25.04:

    4 lekcja: 1P, 2EP, 1TL, 1TI, 1O, 3E
    6 lekcja: 2TI, 2TL, 1H, 2H, 2O
    24.04.2017 20:30 | więcej »
  • Przydział sal na spotkanie z  wychowawcami 28.04:
    klasa sala
    4OA 10K
    4OB 3K
    4HA 15K
    4HB 13K
    4E 11K
    4TI 12K
    4TL 21K
    23.04.2017 21:15 | więcej »
  • Zamiana sal:

    Nr lekcji

    Poniedziałek, 24.04

    Wtorek, 25.04

    Czwartek, 27.04

    Piątek, 28.04

    2

     

    2ep – 13K

    3e – 12K

     

    3

     

    2ep – 13K

    2o – 12M

     

    4

     

    1o – 7M

    4e – 3M

     

     

    5

    4ti – 18aK

    1o – 7M

    4e – 3M

     

     

    6

     

    2tl – 8M

    4ti – 3M

     

     

    7

    4hb – 18aK

    2tl – 8M

    4ti – 3M

     

     

    8

    4oa – 22K

     

     

    3HA – 22K

    1P – 18AK

    9

     

     

     

    3HA – 22K

     

    ŚRODA
    Nr lekcji Z 3K Z 10K Z 21K Z AULI INNE
    3     4HA/4HB/OA 22K         2O 18AK
    4 1P 12K 4OA 11K 2O 29K 4HB 12K 2EP 18AK
    3E, 4E CKU
    4OB 11K
    5 1P 12K 4OA 11K     4HB 1M 2EP 18AK
    6     3O 7M     2TI 12K 4HB 8M
    7 3HA 13K 1P 7M 3TI 13K     4HB 15K
    8     1P 7M 1TI 29K        
    9         1P 22K        
    10         1P 22K        
     
    23.04.2017 21:13 | więcej »
  • Poniedziałek, 24.04

    Wtorek, 25.04

    Środa, 26.04

    Czwartek, 27.04

    Piątek, 28.04

    Trójmiejska Akademia Sieci Komputerowych 3ti

    Warsztaty turystyczno-historyczne
    w Toruniu

    DZIEN OTWARTY SZKOŁY

    Zwiedzanie Komendy Miejskiej PSP w Sopocie 1h

    Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych, godz. 14.00

    Warsztaty 2ep, 2tl

    Przedstawienie „Dirty Dancing”
    NA AULI

    4 lekcja: 1P, 2EP, 1TL, 1TI, 1O
    6 lekcja: 2TI, 2TL, 1H, 2H

    Dzień przedsiębiorczości na WSAiB 1h, 2h, 1tl i 3tl

    Próbny egzamin zawodowy 2tl

    22.04.2017 22:37 | więcej »
  • Poniedziałek, 10.04 Wtorek, 11.04 Środa, 12.04
    Półfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców Zwiedzanie hotelu Courtyard by Marriott Gdynia 3hb Półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej dziewcząt
    Zwiedzanie dolnego Sopotu 1o Out of the Box 3o i 3ti
    Zajęcia w Muzeum Emigracji 1o i 2o
    10.04.2017 10:14 | więcej »
  • wtorek środa piątek
    Mistrzostwa ZSH w szachach    3 - 7 lekcja w auli 4ha i 4ob próbna matura z matematyki 5- 7 lekcja w auli 1ti Warsztaty w Muzeum Narodowym w Gdańsku
    zmiana sal:                                                                    3 lekcja 2ep - 13K                                              4 lekcja 1o -  14M                                               5 lekcja 1o -  0M                                      6 lekcjla 2tl -  0M
                       a 4hb - 3M                                                    7 lekcja 2tl - 0M
    2ep warsztaty w restauracji "Browar Miejski Sopot"       10.30.- 12.30.  
      Mistrzostwa  Sopotu w Rugby  od godz. 11.00  
    zmiana sal:                                5 lekcja 4hb - 15K                     6 lekcja 2ti - 18K  
    05.04.2017 20:08 | więcej »
  •  

    4 lekcja

    3ti

    28K

    4ti

    29K

    5 lekcja

    3ti

    28K

    4ti

    29K

    3tl

    9M

    6 lekcja

    4ti

    28K

    2ti

    9M

    7 lekcja

    4ti

    28K

    29.03.2017 20:49 | więcej »
  • Poniedziałek, 27.03

    Środa, 29.03

    Czwartek, 30.03

    3ti kino w nagrodę za dzień spódnicy

    1TL, 2TL i 3e Dzień Kryminalistyki w WSAiB

    3ti i 4ti wykład internetowy o bazach danych

    Konkurs matematyczny „Lwiątko”

    2ti zajęcia z matematyki na PG

    Klasy trzecie: 3o, 3ha, 3hb, 3e, 3tl warsztaty na auli na 4 lekcji

     

     

    1tl Sopoteka 4 lekcja

    4e próbna matura z matematyki 6-8 lekcja

    Biegi przełajowe dziewcząt

    3tl warsztaty logistyczne

    Zawody Piłka nożna

    2tl - 4 lekcja – 13K

    Turniej Wiedzy Pożarniczej

     

    29.03.2017 09:38 | więcej »
  • Wychowanie do życia w rodzinie dla klas pierwszych we wtorek na 11 lekcji
    26.03.2017 15:13 | więcej »
  • wtorek środa czwartek
    Wyjście klas 2h, 3o, 3ha i 3hb na AWFiS Wyjazd młodzieży do zaprzyjaźnionej szkoły w Bytowie 1tl - kino od 4 lekcji
    4e wyjście na UG po 4 lekcji         xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Próbny egzamin zawodowy 4TI (1-3 lekcji) sala 17K i 28K
    1ti gr 2 na 3 lekcji przechodzi do z 28 do 29K
    WDŻ dla klas pierwszych 
    19.03.2017 14:09 | więcej »
  • Poniedziałek, 13.03

    Wtorek, 14.03

    Środa, 15.03

    Czwartek, 16.03

    Piątek, 17.03

    2tl i 3tl zajęcia
    z nowych
    technologii
    w WSAiB

    3tl zajęcia
    z nowych
    technologii
    w WSAiB

    2tl warsztaty
    praktyczne połączone
    z  wykładem
    o tematyce
    logistycznej

    4ob i 4ha próbna matura
    z matematyki

    2h warsztaty
    praktyczne

    4hb zajęcia
    z winiarstwa

    1tl warsztaty
    praktyczne połączone
    z  wykładem
    o tematyce
    logistycznej

    2tl warsztaty
    w Muzeum
    Narodowym

    Konkurs matematyczny

     

    Zamiana sal:

    Wtorek, 14.03

    4 lekcja – 1o – 21K

    5 lekcja – 1o – 21K

     

    Środa, 15.03

    5 lekcja – 4hb – 22K

    6 lekcja – 2ti – 15K

    13.03.2017 07:49 | więcej »
  • Warsztaty turystyczne Niemcy:                                                                                                                   Sopot - Drezno - Poczdam - Berlin (Targi ITB) 08 - 13 marca  

    Zamiana sal:

    Czwartek 9 marca

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    3

    3HA
    3HB

    25K
    21K

    4

    1P

    22K

    7

    40B

    15K

     

    Piątek 10 marca

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    2

    1P

    Aula

    3

    4TI

    Aula

    4

    4OA

    7M

    5

    2H

    15K

    6

    1P

    21K

    7

    4OB

    22K

     

     Klasy przechodzą do sali 3K:
    Czwartek 9 marca Piątek 10 marca
    lekcja klasa lekcja klasa
    2 3o 2 3o
    3 3o 3 3o
    4 3hb 4 3hb
    5 3hb 5 3hb
    6 3tl 6 3tl
    7 3tl 7 3tl
     
     
    08.03.2017 11:09 | więcej »
  • Uwaga od 6 marca niewielkie zmiany planu w kilku klasach. 
    02.03.2017 09:32 | więcej »
  • Zamiana sal:

    Czwartek 2 marzec

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    3

    3HA

    25K

    4

    1P

    22K

    7

    40B

    15K

     

    Piątek 3 marzec

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    2

    1P

    10K

    3

    4TI