• klasa

    godzina

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1oh

    10.00

    3 K

    p. Róża Kaszyńska

    1 ti

    10.00

    11 K

    p. Tomasz Krużycki

    1 tl

    10.00

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    10.00

    12M

    p. Jacek Pałubicki

    2o    

    10.30

    1M

    p. Monika Szymula

    2h

    10.00

    11 M

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti   

    9.00

    21K

    p. Joanna Kozyra

    2 tl

    9.00

    14 M

    p. Anna Tur-Krużycka

    2 p

    10.30

    8 M

    p. Anna Machalińska

    3o, 4ha

    10.00

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    3h

    10.00

    10 K

    p. Wioleta Budny

    3 ti

    10.00

    9 M

    p. Anna Prawdzik

    3 tl      

    10.30

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    3 ep   

    9.00

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 o     

    10.30

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 hb   

    9.00

    1M

    p. Monika Szymula

    4 ti

    10.00

    12 K

    p. Barbara Szczepańska

    4 tl

    10.00

    2 M

    p. Gabriela Krzyżańska

    4e

    10.00

    7 M

    p. Katarzyna Sielicka

    14.12.2017 18:11 | więcej »
  • Poniedziałek  11.XII

    Wtorek  12.XII

    Środa 13.XII

    4 ti warsztaty na PJATK W.Budny, B.Szczepańska

    Mikołajkowy Turniej Tag Rugby A.Kacmajor

    Mikołajkowy turniej piłki siatkowej R.Kowalski

    Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

    A.Kacmajor

    Warsztaty z bezdomności

    ITL  4 lekcja s. 3K
    I P  5 lekcja s. 10K

    Warsztaty z bezdomności

     ITI  5 lekcja s.12K
     IOH 6 lekcja s.12K

     

    ------------------

    17.XII. (niedziela) rocznica Grudnia’70 R.Nowicki, K.Komodzińska

    08.12.2017 13:11 | więcej »
  • Warsztaty odbywają się w sali 10K.

    Poniedziałek 4.XII

    Wtorek 5.XII

    Czwartek 7.XII

    4-5 lekcja klasa 1 tl

    3-4 lekcja klasa 2p

    3-4 lekcja klasa 1ti

    6-7 lekcja klasa 1p

    5-6 lekcja klasa 2h

    5-6 lekcja klasa 2ti

    8-9 lekcja klasa 2tl

    7-8 lekcja klasa 2o

    7-8 lekcja klasa 1oh

     

    Zmiana sal  

    klasy uczące się w 10K przechodzą do sal:

    Poniedziałek 4.XII

    Wtorek 5.XII

    Czwartek 7.XII

    --------------------

    3 lekcja klasa 1oh   s.15K

    3 lekcja klasa   3h  s.21K

    4 lekcja klasa  1ti  s. 3K

    4 lekcja klasa  1tl   aula

    4 lekcja klasa   4e  s.21K

    5 lekcja klasa  1p  s.12K

    5 lekcja klasa  1tl  aula

    5 lekcja klasa   4e  s.22K

    ---------------------

    6 lekcja klasa  3o  s.11M

    6 lekcja klasa   4ti  aula

    7-8 lekcja klasa  1tl  s.13M

    7 lekcja klasa  4tl   aula

    ---------------------

    9 lekcja klasa 4e  s.22K

    8 lekcja klasa 2p  aula

    ---------------------

     

    01.12.2017 11:27 | więcej »
  • Poniedziałek  4.XII

    Wtorek  5.XII

    Środa 6.XII

    Piątek 8.XII.

    1-4 lekcja próbny egzamin 4 ti  p.Budny, p.Szczepańska

    Mikołajki w SP 1 4o, 3ti p.Prawdzik, p.Szymula, F.Sanchez

    12.00 Marsz Mikołajów

    4ha, 4hb warsztaty na AWFiS p.Kacmajor, p.Gorlewicz

    6-7 lekcja aula

    Szkolny konkurs czytelniczy M.Dabrowska, K.Jurkiewicz

     

    17 zebrania z rodzicami

    18 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości, Toruń E.Cygan

    Warsztaty "dbam o mój zasięg" dla klas 1 i 2  według odrębnego harmonogramu!

     Uwaga na zmiany sal!

    01.12.2017 11:26 | więcej »
  • W dniu 30 listopada (czwartek) klasa 3 ti wraz z wychowawcą idą do kina na film „Creed. Narodziny legendy" .  Kino jest bezpłatne, w nagrodę za najlepszą frekwencję klasy w całej szkole.  Klasa tego dnia nie ma lekcji. Gratulujemy!
    28.11.2017 14:16 | więcej »
  • Środa 29.XI

    Czwartek 30.XI

    Piątek 1.XII.

    Wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości. P.Cygan

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 7-8,  klasa 2tl  s.10K

    Europejski Dzień Języków Obcych, aula 5-6 lekcja, p.Sanchez, p.Michalska

    Szkolny Konkurs Fizyczny – Finał  7 lekcja 12M p.Prawdzik

    -----------------------------

    -----------------------------

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 4-5,     klasa 1 tl  s.11M

     

    -----------------------------

     

    ----------------------------

    Mistrzostwa Sopotu w Tenisie Stołowym A.Kacmajor

    -----------------------------

    ----------------------------

    24.11.2017 14:19 | więcej »
  • Zebrania z rodzicami  w dniu 6.12. 2017

    Godzina 17.00

    klasa

    sala

    Nazwisko wychowawcy

    1oh

    3 K

    p. Róża Kaszyńska

    1 ti

    11 K

    p. Tomasz Krużycki

    1 tl

    15 K

    p. Jolanta Zawadzka

    1 p

    12M

    p. Jacek Pałubicki

    2o

    13 K

    p. Rafał Nowicki

    2h

    1 M

    p. Dorota Ratkowska

    2 ti

    21K

    p. Joanna Kozyra

    2 tl – zebranie 5.12 (wtorek)  godz. 17.00

    14 M

    p. Anna Tur-Krużycka

    2 p

    8 M

    p. Anna Machalińska

    3o

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    3h

    18 K

    p. Wioleta Budny

    3 ti

    9 M

    p. Anna Prawdzik

    3 tl    godz. 17.45

    21 K

    p. Joanna Kozyra

    3 ep

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 o   godz. 17.45

    22K

    p. Krzysztof Jurkiewicz

    4 ha  godz. 17.45

    13 M

    p. Anna Kacmajor

    4 hb godz. 18.00

    12 K

    p. Maria Gorlewicz

    4 ti

    28 K

    p. Jacek Stola

    4 tl

    2 M

    p. Gabriela Krzyżańska

    4e

    7 M

    p. Katarzyna Sielicka

     

    Godz. 18.15  na auli  odbędzie się pogadanka dla rodziców na temat wskazówek wychowawczych dla rodziców.  Spotkanie poprowadzi p. Marzena Jasińska, pedagog z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Sopocie.

    Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy!

    24.11.2017 14:17 | więcej »
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ZSH do udziału w drugiej edycji szkolnego konkursu czytelniczego.

     

    W tym roku czytamy

     „Jądro ciemności” Josepha Conrada.

     

    Zasady uczestnictwa:


    1. Należy przygotować fragment Jądra ciemności
        trwający od 3 do 5 minut;

    2. Należy zgłosić się do prof. Krzysztofa Jurkiewicza,
        przez e-dziennik, do 1.12.2017.


     

    21.11.2017 19:04 | więcej »
  • Od przyszłego tygodnia rozpoczyna się kolejna edycja Mistrzostw ZSH w piłce siatkowej chłopców
     
    Zapowiada się ciekawa rywalizacja pomiędzy klasami - I faza gra w grupach po której do ścisłego finału awansuje 8  drużyn z miejsca 1 i 2. Finał rozegrany zostanie w systemie pucharowym.
    Wszystkim uczestnikom , życzymy powodzenia i gry fair-play.

    Sędzia zawodów - Robert Kowalski
    21.11.2017 10:24 | więcej »
  • Wtorek  21.XI.

    Środa  22.XI.

    Czwartek 23.XI.

    Piątek 24.XI.

    Wizyta w Straży Pożarnej  kl. 1ti p.Michalska

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 4-5,  klasa 2ti s.11M

    Warsztaty z doradztwa zawodowego lekcja 7-8,  klasa  1oh  s.10K

    Wycieczka kl. 2p p.Machalińska

    Mistrzostwa Sopotu w tenisie stołowym p.Kacmajor

    Próbne matury z matematyki kl. 4 wg odrębnego harmonogramu

    Próbne matury z matematyki kl. 3 wg odrębnego harmonogramu

    Europejski Dzień Języków Obcych, aula 5-6 lekcja, p.Sanchez, p.Michalska

     

    --------------

     

    -----------------

    Etap szkolny Olimpiady Solidarności p.Nowicki

     

    -----------------

    20.11.2017 13:24 | więcej »
  • Jak już zapewne wszyscy wiedzą, także w tym roku odbędzie się nasz tradycyjny Marsz Mikołajów.

    Ostateczny ustalony termin to 6 grudnia.  Spotykamy się wszyscy na długiej przerwie przy budynku na ulicy Kościuszki wraz z wyznaczonymi opiekunami (lista wkrótce).przejdziemy następnie ulicami Kościuszki i Monte Cassino do muszli koncertowej na molo, gdzie odbędą się występy. Poprosimy wszystkich uczniów i nauczycieli o ubranie się tego dnia w stroje mikołajów, śnieżynek , reniferów , elfów itd. 

    Prosimy o dobry humor i uśmiech w tym roku dołączą do nas uczniowie gimnazjum, z którymi będziemy konkurować (ilość strojów i występy artystyczne).

    SAMORZĄD SZKOLNY

    16.11.2017 09:53 | więcej »
  •  

    Poniedziałek  13.XI.

    Wtorek  14.XI.

    Środa  15.XI.

    Czwartek 16.XI.

    Konkurs informatyczny Bóbr klasy2,3,4 ti, godz. 12.00-13.00 s.29 B.Wińska, W.Budny

     

    Próbny egzamin zawodowy kl.4o

    Aula,  5-9 godzina lekcyjna

    B.Jaskulska

    Warsztaty z doradztwa zawodowego:

     

    2p lekcja 2-3 s.11M

     

    1p lekcja 4-5 s.11M

    Warsztaty z doradztwa zawodowego:

     

    2o lekcja 7-8 s.10K

     

    Zwiedzanie Komendy Policji kl.1ti, T.Krużycki

    Zmiana sal:

    6 lekcja 1ti gr2 angielski s. 3K

    Wyjście do ECS Gdańsk, klasa 3ti,

    A.Prawdzik

    Warsztaty dla 1tl i 2tl na WSAiB S.Pakura, A.Tur-Krużycka

     

    ---------------------

    Prezentacja WSAiB w klasach czwartych, po 10 min

    Mistrzostwa Sopotu w pływaniu, A.Kacmajor

     

    -------------------

    11.11.2017 11:34 | więcej »
  • NAJLEPSZE STYLIZACJE

    PAULINA STRYCZEK 3O
    AGNIESZKA SZAFRAN 4HB
    MALWINA ZELEWSKA 4HB

    WSZYSCY UBRANI TEGO DNIA W SPÓDNICE OTRZYMUJĄ BONY ZWALNIAJĄCE Z PYTANIA
    WYNIKI KLAS
    4E OBECNYCH 11 UCZNIÓW 7 OSÓB W SPÓDNICACH 64%
    4O OBECNYCH 18 UCZNIÓW 10 OSÓB W SPÓDNICACH 56%
    10H OBECNYCH 20 UCZNIÓW 11 W SÓDNICACH 55%
    07.11.2017 09:31 | więcej »
  • Z okazji MIKOŁAJEK, rusza  10 EDYCJA zbiórki słodyczy dla podopiecznych gdyńskiej świetlicy socjoterapeutycznej. Łakocie można przynosić osobiście do Pani Magdaleny Michalskiej lub do kartonów wystawionych w budynkach: na Kościuszki oraz Marynarzy.
    Akcja trwa do 6 grudnia.
    Spraw radość dzieciakom - zostań Świętym Mikołajem!
    07.11.2017 08:58 | więcej »
  • Poniedziałek  6.XI.

    Wtorek  7.XI.

    Środa  8.XI.

    Czwartek 9.XI.

    Piątek 10.XI.

    Próbny egzamin e.12 CKU klasa 2ti

    4-5 lekcja gr I;

    6-7 lekcja gr.II.

    D.Król

    Próbny egzamin e.12 CKU klasa 3ti, 4-5 lekcja

    J.Stola

    2-3 lekcja 1TI  warsztaty z doradztwa s.11M

    sesja historyczna -  Niepodległość dawniej i dzisiaj, aula

     

     3-4 lekcja, klasy1oh, 2o, 4ha

     

    5-6 lekcja, klasy 1p, 2ti, 3o

     

    R.Nowicki, J.Pałubicki i nauczyciele uczący

    Warsztaty na AM klasa 2ti  W.Budny

    Szkolny turniej szachowy J.Pałubicki, sala 2M, 4 lekcja

    Prezentacja WSAiB w klasach czwartych, po 10 min

    4-5 lekcja 2h  warsztaty z doradztwa s.11M

    Zmiana sal

    5 lekcja 3h do 22K

    Prezentacja WSB w klasach czwartych, po 10 min

     

    Zawody sportowe

    R.Kowalski

    Przedstawienie „Dziady” NOT Gdańsk, klasy: 4ti, 4tl, 4hb,  4e, 3h, 2tl, 2ti, 4ha

    Pozostałe osoby z klas 4e,4ha, 4hb, 2tl uczą się według planu kl.4e.

    ---------------

    warsztaty turystyczne w Centrum Informacji Turystycznej-

    kl. 4O  R.Nowicki,

    M.Gorlewicz

     

    ---------------

     

    ---------------

    Olimpiada Ekonomiczna 4-5 lekcja sala 3M, S.Pakura

     

    ---------------

     

    ---------------

     

    ---------------

     

    ---------------

    2p lekcje 3-6  egzamin próbny zawodowy sala 3K ,B.Jaskulska

     

    ---------------

     

    ---------------

    Sobota 11.listopada

    udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości. - Klub Historyczny  J.Pałubicki

    06.11.2017 09:36 | więcej »
  • UWAGA

    DNIA 30 PAŹDZIERNIKA OBCHODZIĆ BĘDZIEMY DZIEŃ SPÓDNICY. PROSIMY, ABY TEGO DNIA WSZYSCY UCZNIOWIE - ZARÓWNO PANIE I PANOWIE - UBRALI SPÓDNICE.

    NAGRODY:

    KLASA, W KTÓREJ NAJWIĘCEJ OSÓB PRZYSZŁO W SPÓDNICACH - WYJŚCIE DO KINA

    BONY NA "NIEPYTANIE" - DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY UBRALI SPÓDNICE

    DLA 3 OSÓB - NAGRODA ZA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ - BONY DO EMPIKU LUB ROSSMANNA  W WYSOKOŚCI 50 ZŁOTYCH.

    26.10.2017 19:37 | więcej »
  • UWAGA 

    DNIA 27 PAŹDZIERNIKA 2017 NA 4 GODZINIE LEKCYJNEJ W AULI NA ULICY KOŚCIUSZKI ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE SAMODRZĄDU.

    OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!!!!!!!!!!!

    26.10.2017 19:36 | więcej »
  • Od 16 pażdziernika 2017 niewielkie zmiany w planie lekcji ZSH.
    13.10.2017 15:34 | więcej »
  • Od 2 pażdziernika 2017 niewielkie zmiany w planie lekcji ZSH.
    29.09.2017 14:39 | więcej »
  • W poniedziałek 25.09. na 7, 8 i 9 lekcji klasa 4e ma warsztaty ekonomiczne w sali 11K.
    Warsztaty poprowadzi p. Konrad Hryniewicz.
    W związku z warsztatami jest zmiana sal:
    8 lekcja  3ti fizyka w sali 18aK
    9 lekcja 1oh religia w sali 10K
    22.09.2017 07:59 | więcej »
  • Wszystkich uczniów, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach z wychowania do życia w rodzinie zapraszamy na pierwsze spotkanie. Odbędzie się ono w dniu 19.09.2017 (wtorek) na auli szkoły w godz. 16-17.30. Zajęcia prowadziła będzie p. Dorota Stykowska.
    13.09.2017 20:28 | więcej »

  • Godzina 17.00
    klasa sala Nazwisko wychowawcy
    1oh 3 K p. Róża Kaszyńska
    1 ti 11 K p. Tomasz Krużycki
    1 tl 15 K p. Jolanta Zawadzka
    1 p 12M p. Jacek Pałubicki
    2o 13 K p. Rafał Nowicki
    2h 1 M p. Dorota Ratkowska
    2 ti aula p. Joanna Kozyra
    2 tl 14 M p. Anna Tur-Krużycka
    2 p 8 M p. Anna Machalińska
    3o 13 M p. Anna Kacmajor
    3h 18 K p. Wioleta Budny
    3 ti 9 M p. Anna Prawdzik
    3 tl    godz. 17.45 21 K p. Joanna Kozyra
    3 ep 22K p. Krzysztof Jurkiewicz
    4 o   godz. 17.45 22K p. Krzysztof Jurkiewicz
    4 ha  godz. 17.45 13 M p. Anna Kacmajor
    4 hb 12 K p. Maria Gorlewicz
    4 ti 28 K p. Jacek Stola
    4 tl 2 M p. Gabriela Krzyżańska
    4e 7 M p. Marta Dąbrowska
     
    Godz. 17.45  na auli  odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas 3ti i 3h  dotyczące praktyk w Irlandii w ramach projektu POWER
    O godz. 18.15 na auli szkoły (ul.Kościuszki)  odbędzie się spotkanie z p. M.Jasińską z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej dotyczące problemów nastolatków.  Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy!
    12.09.2017 12:01 | więcej »
  • W DNIU 15.09.2017 r , NA 6 GODZINIE LEKCYJNEJ (godz.12.10) W AULI SZKOŁY

    ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO.

    GOSPODARZY WSZYSTKICH KLAS SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! :):)

    Opiekunowie Samorządu

    11.09.2017 20:13 | więcej »
  • Świadectwa dojrzałości osób, które zdały maturę w sesji poprawkowej, znajdują się do odbioru w sekretariacie szkoły od dnia 12 września 2017 roku.
    11.09.2017 13:19 | więcej »
  • Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia z etyki. Zapisy w piątek 15.09 na 1, 2 lub 3 lekcji w sali 3 w budynku na Marynarzy. Zajęcia prowadzi p. Zbigniew Mroch.
    08.09.2017 17:12 | więcej »
  • Od poniedziałku 11.09.2017 niewielkie zmiany w planie lekcji - proszę zapoznać się z nowym planem.
    08.09.2017 15:31 | więcej »
  • Zapraszamy uczniów klas II-IV, którzy chcą sprzedać swoje podręczniki i uczniów klas I, którzy chcą je kupić. Z klas II-IV książki  (podpisane ołówkiem przez właściciela i wycenione) sprzedają po 2 osoby wyznaczone przez wychowawcę. 
    Uczniowie klas pierwszych idą na aulę wraz z nauczycielem uczącym.
    06.09.2017 18:52 | więcej »
  • Na stronie szkoły został opublikowany plan lekcji na I tydzień września
    Proszę na bieżąco sprawdzać stronę z planem - mogą jeszcze nastapić zmiany w salach lecyjnych.
    02.09.2017 12:13 | więcej »
  • Termin składania deklaracji  na sesję styczeń - luty 2018 egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie to 8 września 2017r.
    Osoby, które nie złożą deklaracji w pierwszym tygodniu nauki nie będą mogły przystąpić do egzaminu w sesji zimowej!
     
    28.08.2017 17:40 | więcej »
  •  Maturzysta, który uzyskał mniej niż 30% punktów z jednego z egzaminów obowiązkowych (albo w części pisemnej, albo w części ustnej), może przystąpić do egzaminu z tego przedmiotu w sesji poprawkowej w sierpniu.
    By przystąpić do tego egzaminu, niezbędne jest złożenie pisemnego oświadczenia (dotyczy zarówno egzaminu pisemnego jak i ustnego).
    Dokument ten absolwent musi złożyć nie później niż do
    7 lipca 2017 r. 
    Wzór świadczenia jest dosrępny w zakładce "matura" i na stronie www.oke.gda.pl
    Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się
    22 sierpnia 2017 (wtorek) o godzinie 9.00 proszę o wcześniejsze przybycie.
     
    Część ustna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym z języka  angielskiego odbędzie się            
    24 sierpnia 2017 (czwartek)

    - pierwsza grupa o godzinie 10.00
    - druga o 11.30

    W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących godziny egzaminu osoby zdające w proszę o kontakt z sekretariatem szkoły

     
    16.08.2017 11:41 | więcej »
  • Przedmioty klasa data godzina sala dzień tygodnia
    podstawy przedsiębiorczości 1o 25.08 10.00 10K piątek
    podstawy przedsiębiorczości 1p 25.08 10.00 10K piątek
    rachunkowość w praktyce 3e 25.08 10.00 10K piątek
    systemy operacyjne                  UWAGA ZMIANA TERMINU 1ti 28.08 10.00 28K poniedziałek
    laboratorium sieci komputerowych UWAGA ZMIANA TERMINU 3ti 28.08 10.00 28K poniedziałek
    historia i społeczeństwo 4ha 25.08 10.00 12K piątek
    matematyka 1h 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 1o 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 1p 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2h 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2o 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2ti 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 2tl 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 3ha 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 3hb 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 4e 25.08 10.00 3K piątek
    matematyka 4tl 25.08 10.00 3K piątek
    język polski 1h 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 1tl 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 2o 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 3hb 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 3o 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4ha 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4ti 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język polski 4tl 28.08 10.00 3K poniedziałek
    język angielski 2o 29.08 10.00 15K wtorek
    język angielski 3ha 29.08 10.00 15K wtorek
    język angielski 3o 29.08 10.00 15K wtorek
    technika i organizacja pracy recepcji 2h 29.08 10.00 15K wtorek
    podróżni w portach i terminalach 1p 29.08 10.00 15K wtorek
    sieci komputerowe 1ti 29.08 10.00 28K wtorek
    statystyka 1tl 29.08 10.00 3K wtorek
    pracownia magazynowa 2tl 29.08 10.00 12K wtorek
    rachunkowość 3e 29.08 10.00 10K wtorek
    rachunkowość w praktyce 2ep 29.08 10.00 10K wtorek
    23.08.2017 23:47 | więcej »
  • Dyrekcja Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie pragnie życzyć wszystkim pracownikom szkoły i uczniom pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji. Obyśmy wszyscy wypoczęli przed kolejnym rokiem szkolnym i wrócili do pracy po dwóch miesiącach pełni sił i zapału do dalszej wspólnej pracy.

    Życzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego

    Bezpieczne ferie letnie 2017

    L
    ist na zakończenie roku szkolnego od Rzecznika Praw Dziecka
    22.06.2017 21:37 | więcej »
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się o godz. 9.30 na sali gimnastycznej dla wszystkich. Następnie klasy przechodzą z wychowawcami do sal:
     
    klasa sala wychowawca
    1P  8M A. Machalińska
    1O 13K R. Nowicki
    1TL 10K A. Tur Krużycka
    1TI 21K J. Kozyra
    1H 22K D. Ratkowska
    2O 15K M. Korpok
    2EP aula K. Jurkiewicz
    2TL 21K J. Kozyra
    2TI 17K B. Lewczuk
    2H 3K B. Lewicka
    3E 11K M.Filipowicz
    3TL 7M D. Sławska
    3TI 28K J. Stola
    3HA 29K A. Kacmajor
    3HB 12K M. Gorlewicz
    3O aula K. Jurkiewicz
    22.06.2017 18:25 | więcej »
  • W dniu 19 czerwca klasy uczączące się w salach komputerowych przechodzą do sal:
    z sali 29K do sali 11K
    z sali 28K do sali 12K
    z sali 18K do sali 13K
    z sali 17K do sali 21K
    18.06.2017 16:18 | więcej »
  • Uwaga uczniowie przystępujący do egzaminów zawodowych w sesji letniej 2017!

     

    Proszę zapoznać  się z poniższym przydziałem sal na pisemny egzamin zawodowy,

    a następnie  sprawdzić na listach zamieszczonych na tablicach w budynku szkoły

                             przy ulicy Kościuszki, do której sali zostaliście przypisani

     

     

     

    Kwalifikacja/zawód

               

         Termin  egzaminu / sala

     

     

    Data

     

    Godzina

     

     

            Sala

     

    A.30

    t .logistyk

    20.06.2017

    10.00

    13  i  15

    A.33

    t. eksploatacji portów i terminali

    20.06.2017

    10.00

    25  aula

    A.35

    t. ekonomista

    20.06.2017

    10.00

    12  i  22

    E.12

    t. informatyk

    20.06.2017

    10.00

    11

    T.11

    t. hotelarstwa

    20.06.2017

    10.00

    21  i  22

    T.13

    t. obsługi turystycznej

    20.06.2017

    10.00

    25  aula

    A.31

    t. logistyk

    20.06.2017

    12.00

    12  i   22

    A.36

    t. ekonomista

    20.06.2017

    12.00

    21  i   22

    E.13

    t. informatyk

    20.06.2017

    12.00

     25   aula

    E.14

    t. informatyk

    20.06.2017

    14.00

     25   aula

    17.06.2017 14:35 | więcej »
  • klasa

    Wtorek, 20.06

    Miejsce/godzina

    opiekun

    1p

    Jump City, 10.30 SKM Gdańsk Przymorze

    p. Jaskulska

    2ep

    Grupa E: zbiórka przy Katedrze Oliwskiej, 10

    p. Zawadzka

    1h

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Ratkowska

    3ha

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Kacmajor

    3hb

    Spacer po Sopocie

    p. Gorlewicz

    1o Spacer ul Długą, zbiórka przy Złotej Bramie o 12.30

    p. Sanchez

    3o

    zbiórka przy Katedrze Oliwskiej, 10

    p. Zawadzka

    1ti

    Spacer po Sopocie, 9.30

    p. Kozyra

    1tl

    Jump City 10.30 SKM Gdańsk Przymorze

    p. Tur-Krużycka

     

     klasa

    Środa, 21.06

    klasa

    Czwartek, 22.06

    Miejsce/godzina

    opiekun

     

    Miejsce/godzina

    opiekun

    1p

    Multikino Sopot

    p. Machalińska

    1p

    Spacer po Sopocie

    p. Machalińska

    2ep

    Zoo w Oliwie, 11 zbiórka przy bramie

    p. Jurkiewicz

    2ep

    Kino, Alfa Centrum, 12

    p. Jurkiewicz

    3e

    Spacer po Sopocie, 10

    p. Michalska

    3e

    Gdynia, Info Box

    p. Michalska

    1h

    Zoo w Oliwie, 9

    p. Ratkowska

    1h

    Sala gimnastyczna, 9

    p. Ratkowska

    2h

    Kręgle, Gdańsk

    p. Lewicka

    2h

    Jump City Gdynia

    p. Lewicka

    3ha

    Sopot, ścieżki zdrowia

    p. Kacmajor

    3ha

    Sala gimnastyczna

    p. Kacmajor

    3hb

    Sopot, pas nadmorski

    p. Gorlewicz

    3hb

    Spacer po Sopocie

    p. Gorlewicz

    1o

    Gdynia, plaża

    p. Nowicki

    1o

    Muzeum Miasta Gdynia

    p. Nowicki

    2o

    Spacer po Sopocie

    p. Korpok

    2o

    Muzeum II Wojny Światowej

    p. Szymula

    3o

    Zoo w Oliwie, 11 zbiórka przy bramie

    p. Jurkiewicz

    3o

    Kino, Alfa Centrum, 12

    p. Jurkiewicz

    1ti

    Spacer Sopot-Gdynia Kolibki, 13

    p. Kozyra

    1ti

    Spacer po Sopocie ,10

    p. Pakura

    2ti

    Kino, 11

    p. Lewczuk

    2ti

    Plaża Sopot, 12

    p. Mikołajczyk

    3ti

    Muzeum Sopotu, 10

    p. Łęcka

    3ti

    Park Północny w Sopocie, 10

    p. Kowalski

    1tl

    Spacer po Starówce

    p. Tur-Krużycka

    1tl

    Multikino Sopot

    p. Tur-Krużycka

    2tl

    Spacer Sopot-Gdynia Kolibki, 13

    p. Kozyra

    2tl

    Spacer po plaży

    p. Kredowski

    3tl

    Spacer po Sopocie

    p. Sławska

    3tl

    Łysa Góra w Sopocie

    p. Sławska

     

     

     

    20.06.2017 10:59 | więcej »
  • W środę 14 czerca na auli odbędzie się wykład szefa kuchni Edwarda Noakowskiego. Klasy 1h, 2h, 3o oraz zainteresowani przechodzą na aulę na 4 lekcji.
    12.06.2017 08:36 | więcej »
  • W związku z egzaminami zaowodowymi w najbliższych dniach obowiązują zmiany sal:
     

    29K

    Poniedziałek, 12.06

    Wtorek, 13.06

    Środa, 14.06

    1

    3ti

    18K

    2o

    17K

    3tl

    13K

    2

    3ti

    18K

    2o

    17K

    3tl

    13K

    3

    3ti

    13K

    3o

    17K

    3tl

    13K

    4

    3ti

    13K

    3o

    17K

    3tl

    13K

    5

    1ti

    13K

     

     

    2tl

    13K

    6

    1ti

    13K

    3ti

    17K

    1o

    13K

    7

    2ti

    13K

    3ti

    17K

     

     

    8

    2ti

    18K

    2ti

    17K

     

     

    9

    2ti

    18K

    1tl

    17K

     

     

    10

    2ti

    18K

    2ti

    17K

     

     

    11

     

     

    2ti

    17K

     

     

     

    28K

    Poniedziałek, 12.06

    Wtorek, 13.06

    Środa, 14.06

    1

     

     

     

     

    1h

    12K

    2

    3ti

    18AK

     

     

    1h

    12K

    3

    3ti

    18K

     

     

    2ti

    12K

    4

    1ti

    12K

     

     

    2ti

    12K

    5

    1ti

    12K

    3TI

    12K

    3ti

    12K

    6

    1ti

    12K

    1TI

    12K

    3ti

    12K

    7

    1p

    12K

     

     

     

     

     

    17K

    Środa, 14.06

    1

    3O

    11K

    2

    3O

    11K

    3

    3o

    11K

    4

    3o

    11K

    5

    1o

    11K

    6

    1o

    11K

    7

    2ti

    11K

    8

    2ti

    11K

     

    18K

    Środa, 14.06

    1

     

     

    2

    3e

    21K

    3

    3e

    21K

    4

    2ep

    21K

    5

    2ep

    21K

    6

    1ti

    21K

     

    12.06.2017 07:46 | więcej »
  • Egzamin zawodowy   12-13.06.2017
    stara  formuła
    ważne informacje dla zdających
     
     
    etap egzaminu data godz. sala                 zawód
     
     
    pisemny
     
     
    12.06.2017
     
     
    12.00
     
     
      21
    t. informatyk 312 [01]t.
    t. ekonomista 341 [02]
    t. logistyk 342 [04]

     
     
    praktyczny
     
    13.06.2017

     
     
    09.00
    29 t. informatyk  312 [01]
    21 t. hotelarstwa   341  [04]
    t. obsługi  turystycznej  341 [05]
    22 t. logistyk  342 [04]
    28 t. ekonomista  341 [02]
     
    09.06.2017 11:10 | więcej »
  • Klasy uczące się w salach 28K i 29K przechodzą do następujących sal:
    czwartek, 8 czerwca
    2tl - 6 lekcja - 11K
    2h - 8 lekcja - 17 K

    piątek, 9 czerwca
    1ti - 1 lekcja 18K
    2h - 1 i 2 lekcja - 17 K
    3e - 3 i 4 lekcja - 17K
    2ti - 5 lekcja - 17K
     
    07.06.2017 15:34 | więcej »
  • 5.06 - klasa 1tl - lekcja przedmiotowa w zoo
    6.06 - klasa 3o - wycieczka przedmiotowa do Gdańska
    5-9.06 - klasa 1o - wycieczka do Kotliny Kłodzkiej
    8-9.06 - klasa 3tl - wycieczka do Wdzydz Kiszewskich
    05.06.2017 09:46 | więcej »
  • 29 maja:
    Mistrzsostwa Sopotu w Tag Rugby
    klasy 1o i 1p wychodza do Akwarium i na rejs kutrem po Zatoce Gdańskiej

    1 czerwca 1o wychodzi do Grand Hotelu i Łazienek Północnych
    29.05.2017 07:41 | więcej »
  • Od środy 31 maja 2017 można odbierać w Sekretariacie Szkoły przy ul. Kościuszki  DYPLOMY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE.
    28.05.2017 20:08 | więcej »
  • czwartek 25.05
    klasy 2h 3e i 2ep gr 1 wychodzą na wykłąd "Jak stać sie bogatym?" - UWAGA WYKŁAD ODWOŁANY!!!!
    klasa 3o wychodzi na lekcję jezykową na lotnisku
    klasa 2o wychodzi po 6 lekcji na warsztaty turystyczne w restauracji "Browar Miejski Sopot"
    piątek 26.05
    klasa 2ti zwiaedza Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
    W tym dniu obchodzimy Dzień Matki :)
     
    23.05.2017 11:59 | więcej »
  • 15.05 - 3e po 5 lekcji wychodzi na wykład po angielsku
    17.05 - 3o od 8.15 do 9.45  uczestniczy w warsztatach turystycznych
             - 3o na 4 i 5 lekcji wychodzi na debatę do Sopoteki
    16.05.2017 08:09 | więcej »


  • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze (szeroko rozumiane) hasło ekologiczne. Swoje propozycje proszę przesyłać na Librusa do Magdaleny Michalskiej do 22 maja. Na autora najlepszego hasła czeka nagroda:)
    11.05.2017 20:13 | więcej »
  • Nadal trwają egzamuny maturalne - uczniów prosimy o zachowanie ciszy w budynku przy Kościuszki
     09.05 klasa 2ti - spacer śladami "Inki" patronki szkoły.
    11 - 12.05 grupa uczniów z klas 2o i 3o wyjeżdża na  warsztaty turystyczne do Szwecji. Osoby, które nie wyjeżdżają mają lekcje wg planu.
     
    zmiana sal:
    środa 10.05
    lekcja klasa sala
    5 3ti gr 2 4M
    6 3ti gr 1 4M
    7 1ti gr2 18K
    8 1h 18K
    9 2ti 18a
    10 2ti 18a
    czwartek 11.05
    lekcja klasa sala klasa sala
    4 1h 10K 2h gr1 15K
    5 2ti 10K 1P 8M
    6 2ti 10K 1P 8M
    10.05.2017 08:24 | więcej »
  • Od 9 maja nowy plan lekcji opublikowany na stronie szkoły.
    06.05.2017 21:26 | więcej »
  •             Uwaga!   Uczniowie klas  3Ha, 3Hb i 3 Ti !!!
           (dotyczy  zarówno osób  wyjeżdżających na praktyki do  IRLANDII, jak i odbywających praktyki w kraju)
     
          O B O W I Ą Z K O W A   ODPRAWA  PRZED  PRAKTYKĄ  ZAWODOWĄ:
    • Klasa 3Ha:   wtorek 9 maja 2017, lekcja 7, sala 2M
    • Klasa 3 Hb:  wtorek 9 maja 2017, lekcja 2, sala 14M
    • Klasa 3 Ti:   wtorek  9 maja 2017, lekcja 5, sala  28K
     
     
    Uczniowie klas 3 ha i 3 hb – proszę przynieść DZIENNIKI PRAKTYK z ubiegłego roku
    Uczniowie klasy 3 Ti – proszę przynieść zeszyty 32-kartkowe w celu założenia
    DZIENNIKA PRAKTYK
     
    Zapraszam
    Małgorzata Korpok
    04.05.2017 12:49 | więcej »
  • 1 - 3 maja - święta państwowe
    4 maja matura z j. polskiego 
    5 maja matura z matematyki
    8 maja matura z j. angielskiego
    W tych dniach  klasy 1 - 3 mają wolne. Zajęcia rozpoczynają się 9 maja.
    W kolejnych 2 tygodniach matura odbywa się zgodnie z harmonogramem
    Na Kościuszki dzwonek będzie wyłączony.
    Prosimy o zachowanie ciszy ze względu na odbywające się egzaminy ustne i pisemne.
    Maturzystom życzymy POWODZENIA :)
    01.05.2017 00:07 | więcej »
  • W dniu 27.04 klasy 1Ti,  1h, 1tl, 2ep, 2ti na 5 lekcji przechodzą na boisko przed budynkiem Kościuszki na pokaz i zajęcia ze strażą pożarną. 
    26.04.2017 10:26 | więcej »
  • Przedstawienie „Dirty Dancing” NA AULI wtorek 25.04:

    4 lekcja: 1P, 2EP, 1TL, 1TI, 1O, 3E
    6 lekcja: 2TI, 2TL, 1H, 2H, 2O
    24.04.2017 20:30 | więcej »
  • Przydział sal na spotkanie z  wychowawcami 28.04:
    klasa sala
    4OA 10K
    4OB 3K
    4HA 15K
    4HB 13K
    4E 11K
    4TI 12K
    4TL 21K
    23.04.2017 21:15 | więcej »
  • Zamiana sal:

    Nr lekcji

    Poniedziałek, 24.04

    Wtorek, 25.04

    Czwartek, 27.04

    Piątek, 28.04

    2

     

    2ep – 13K

    3e – 12K

     

    3

     

    2ep – 13K

    2o – 12M

     

    4

     

    1o – 7M

    4e – 3M

     

     

    5

    4ti – 18aK

    1o – 7M

    4e – 3M

     

     

    6

     

    2tl – 8M

    4ti – 3M

     

     

    7

    4hb – 18aK

    2tl – 8M

    4ti – 3M

     

     

    8

    4oa – 22K

     

     

    3HA – 22K

    1P – 18AK

    9

     

     

     

    3HA – 22K

     

    ŚRODA
    Nr lekcji Z 3K Z 10K Z 21K Z AULI INNE
    3     4HA/4HB/OA 22K         2O 18AK
    4 1P 12K 4OA 11K 2O 29K 4HB 12K 2EP 18AK
    3E, 4E CKU
    4OB 11K
    5 1P 12K 4OA 11K     4HB 1M 2EP 18AK
    6     3O 7M     2TI 12K 4HB 8M
    7 3HA 13K 1P 7M 3TI 13K     4HB 15K
    8     1P 7M 1TI 29K        
    9         1P 22K        
    10         1P 22K        
     
    23.04.2017 21:13 | więcej »
  • Poniedziałek, 24.04

    Wtorek, 25.04

    Środa, 26.04

    Czwartek, 27.04

    Piątek, 28.04

    Trójmiejska Akademia Sieci Komputerowych 3ti

    Warsztaty turystyczno-historyczne
    w Toruniu

    DZIEN OTWARTY SZKOŁY

    Zwiedzanie Komendy Miejskiej PSP w Sopocie 1h

    Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych, godz. 14.00

    Warsztaty 2ep, 2tl

    Przedstawienie „Dirty Dancing”
    NA AULI

    4 lekcja: 1P, 2EP, 1TL, 1TI, 1O
    6 lekcja: 2TI, 2TL, 1H, 2H

    Dzień przedsiębiorczości na WSAiB 1h, 2h, 1tl i 3tl

    Próbny egzamin zawodowy 2tl

    22.04.2017 22:37 | więcej »
  • Poniedziałek, 10.04 Wtorek, 11.04 Środa, 12.04
    Półfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców Zwiedzanie hotelu Courtyard by Marriott Gdynia 3hb Półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej dziewcząt
    Zwiedzanie dolnego Sopotu 1o Out of the Box 3o i 3ti
    Zajęcia w Muzeum Emigracji 1o i 2o
    10.04.2017 10:14 | więcej »
  • wtorek środa piątek
    Mistrzostwa ZSH w szachach    3 - 7 lekcja w auli 4ha i 4ob próbna matura z matematyki 5- 7 lekcja w auli 1ti Warsztaty w Muzeum Narodowym w Gdańsku
    zmiana sal:                                                                    3 lekcja 2ep - 13K                                              4 lekcja 1o -  14M                                               5 lekcja 1o -  0M                                      6 lekcjla 2tl -  0M
                       a 4hb - 3M                                                    7 lekcja 2tl - 0M
    2ep warsztaty w restauracji "Browar Miejski Sopot"       10.30.- 12.30.  
      Mistrzostwa  Sopotu w Rugby  od godz. 11.00  
    zmiana sal:                                5 lekcja 4hb - 15K                     6 lekcja 2ti - 18K  
    05.04.2017 20:08 | więcej »
  •  

    4 lekcja

    3ti

    28K

    4ti

    29K

    5 lekcja

    3ti

    28K

    4ti

    29K

    3tl

    9M

    6 lekcja

    4ti

    28K

    2ti

    9M

    7 lekcja

    4ti

    28K

    29.03.2017 20:49 | więcej »
  • Poniedziałek, 27.03

    Środa, 29.03

    Czwartek, 30.03

    3ti kino w nagrodę za dzień spódnicy

    1TL, 2TL i 3e Dzień Kryminalistyki w WSAiB

    3ti i 4ti wykład internetowy o bazach danych

    Konkurs matematyczny „Lwiątko”

    2ti zajęcia z matematyki na PG

    Klasy trzecie: 3o, 3ha, 3hb, 3e, 3tl warsztaty na auli na 4 lekcji

     

     

    1tl Sopoteka 4 lekcja

    4e próbna matura z matematyki 6-8 lekcja

    Biegi przełajowe dziewcząt

    3tl warsztaty logistyczne

    Zawody Piłka nożna

    2tl - 4 lekcja – 13K

    Turniej Wiedzy Pożarniczej

     

    29.03.2017 09:38 | więcej »
  • Wychowanie do życia w rodzinie dla klas pierwszych we wtorek na 11 lekcji
    26.03.2017 15:13 | więcej »
  • wtorek środa czwartek
    Wyjście klas 2h, 3o, 3ha i 3hb na AWFiS Wyjazd młodzieży do zaprzyjaźnionej szkoły w Bytowie 1tl - kino od 4 lekcji
    4e wyjście na UG po 4 lekcji         xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Próbny egzamin zawodowy 4TI (1-3 lekcji) sala 17K i 28K
    1ti gr 2 na 3 lekcji przechodzi do z 28 do 29K
    WDŻ dla klas pierwszych 
    19.03.2017 14:09 | więcej »
  • Poniedziałek, 13.03

    Wtorek, 14.03

    Środa, 15.03

    Czwartek, 16.03

    Piątek, 17.03

    2tl i 3tl zajęcia
    z nowych
    technologii
    w WSAiB

    3tl zajęcia
    z nowych
    technologii
    w WSAiB

    2tl warsztaty
    praktyczne połączone
    z  wykładem
    o tematyce
    logistycznej

    4ob i 4ha próbna matura
    z matematyki

    2h warsztaty
    praktyczne

    4hb zajęcia
    z winiarstwa

    1tl warsztaty
    praktyczne połączone
    z  wykładem
    o tematyce
    logistycznej

    2tl warsztaty
    w Muzeum
    Narodowym

    Konkurs matematyczny

     

    Zamiana sal:

    Wtorek, 14.03

    4 lekcja – 1o – 21K

    5 lekcja – 1o – 21K

     

    Środa, 15.03

    5 lekcja – 4hb – 22K

    6 lekcja – 2ti – 15K

    13.03.2017 07:49 | więcej »
  • Warsztaty turystyczne Niemcy:                                                                                                                   Sopot - Drezno - Poczdam - Berlin (Targi ITB) 08 - 13 marca  

    Zamiana sal:

    Czwartek 9 marca

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    3

    3HA
    3HB

    25K
    21K

    4

    1P

    22K

    7

    40B

    15K

     

    Piątek 10 marca

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    2

    1P

    Aula

    3

    4TI

    Aula

    4

    4OA

    7M

    5

    2H

    15K

    6

    1P

    21K

    7

    4OB

    22K

     

     Klasy przechodzą do sali 3K:
    Czwartek 9 marca Piątek 10 marca
    lekcja klasa lekcja klasa
    2 3o 2 3o
    3 3o 3 3o
    4 3hb 4 3hb
    5 3hb 5 3hb
    6 3tl 6 3tl
    7 3tl 7 3tl
     
     
    08.03.2017 11:09 | więcej »
  • Uwaga od 6 marca niewielkie zmiany planu w kilku klasach. 
    02.03.2017 09:32 | więcej »
  • Zamiana sal:

    Czwartek 2 marzec

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    3

    3HA

    25K

    4

    1P

    22K

    7

    40B

    15K

     

    Piątek 3 marzec

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    2

    1P

    10K

    3

    4TI

    14M

    4

    4OA

    14M

    5

    2H

    21K

    6

    1P

    22K

    7

    4OB

    12K

     

     Klasy przechodzą do sali 3K:

    Czwartek 2 marzec

    Piątek 3 marzec

    lekcja

    klasa

    lekcja

    klasa

    2

    3e

    2

    3e

    3

    3e

    3

    3e

    4

    3ti

    4

    3ti

    5

    3ti

    5

    3ti

    6

    3ha

    6

    3ha

    7

    3ha

    7

    3ha

     

    28.02.2017 10:14 | więcej »
  • Wtorek 28.02

    Środa 1.03

    Czwartek 2.03

    Piątek 3.03

    Wyjście 2ti na Politechnikę Gdańską

    Mistrzostwa Sopotu w koszykówce chłopców i dziewcząt

    Mistrzostwa Sopotu w koszykówce chłopców i dziewcząt

    Warsztaty dla klasy 3e, 3ti, 3ha

    Mistrzostwa Sopotu w koszykówce chłopców i dziewcząt

     

    Warsztaty dla klasy 3e, 3ti, 3ha

    02.03.2017 08:29 | więcej »
  • W piątek 24 lutego na 3 lekcji odbędzie się apel. Wszystkie klasy wraz z nauczycielami przechodzą na salę gimnastyczną.
    23.02.2017 12:54 | więcej »
  • W czwartek (23 lutego 5-8 lekcja) klasa 2o pisze próbny egzamin zawodowy na auli. Klasy uczące się na auli przechodzą do innych sal.

    Zamiana sal:
     

    Czwartek 23 luty

    Nr lekcji

    klasa

    sala

    2

    1TL

    9M

    2

    2EP

    15K

    3

    3HA

    11M

    5

    4E

    11K

    6

    4E

    11K

    7

    40B

    13K

    7

    3O

    15K

    23.02.2017 09:31 | więcej »
  • Wychowanie do życia w rodzinie odbywa się co tydzień we wtorek na 11 lekcji w sali 11K.
    20.02.2017 17:09 | więcej »
  • Harmonogram wydarzeń:

    Poniedziałek 20 luty

    Środa 22 luty

    Czwartek 23 luty

    Piątek 24 luty

    Warsztaty dla klas 1o, 1ti, 1tl, 1h, 1p

    Zajęcia w PJATK dla klas 3ti, 4ti, 3ha, 3hb

    Warsztaty dla klas 3e, 3ti, 3ha

     

    Klasa 2o pisze próbny egzamin zawodowy

    Klasa 3tl wychodzi na zajęcia do Muzeum Emigracji
     

    APEL

    Warsztaty dla klas 3e, 3ti, 3tl

    Klasa 1o wychodzi na warsztaty turystyczne do Centrum Informacji Turystycznej w Gdyni

     

    21.02.2017 21:09 | więcej »
  • W poniedziałek na auli odbywają się warsztaty dla klas pierwszych. Opieka nad klasami:

    klasa

    lekcja

    opieka

    1o

    3-4

    5-6

    7

    p. Szymula

    p. Gorlewicz

    p. Rokita

    1ti

    3-5

    6

    7

    p. Kozyra

    p. Stola

    p. Kaszyńska

    1tl

    3-7

    p. Tur-Krużycka

    1h

    3-7

    p. Ratkowska

    1p

    3-5

    6

    7

    p. Machalińska

    p. Kredowski

    p. Stola

     

    W związku z warsztatami, klasy uczące się na auli przechodzą do innych sal lekcyjnych:

    4 lekcja – 4ha – 12K
    6 lekcja  - 4ti - 11K
    7 lekcja - 4ti - 12K
    7 lekcja – 4hb – 12K

    20.02.2017 09:36 | więcej »
  • poniedziałek środa czwartek
    zmiana sal:              
    3 lek 2ep - (ek) 22K   4 lek 2ep - (porty) 22K
    2h wyjście do Gdańska Liceliada - Mistrzostwa Sopotu w piłkę siatkową
    3ti warsztaty w Infoboxie     -------------
    We wtorek na 11 lekcji zajęcia z WDŻ s.11K
    13.02.2017 08:35 | więcej »
  • 9 lutego (czwartek) odbędą się warsztaty dla klas 2h, 2o, 2ti, 2ep. Klasy przechodzą do auli wraz z wychowawcami  na 3 lekcję.

    Klasy uczące się na auli przechodzą do sal:
    4e - 5 lekcja - 3K
    4e - 6 lekcja - 3K
    3o - 7 lekcja - 21K

    W środę 8 lutego, lekcje 1-4 klasa 4e (dziewczynki) pisze próbny egzamin zawodwy w sali 18K. Na 3 lekcji chłopcy mają WF, na 4 chłopcy zgodnie z planem.

    W czwartek 9 lutego, lekcje 6-9 klasa 4e (chłopcy) pisze próbny egzamin zawodowy w sali 18K. Na 6 lekcji dziewczynki zgodnie z planem, z 7 lekcji dziewczynki zwolnione.

    10 lutego (piątek) klasa 3TL na 7 lekcji przechodzi z sali 7M do 4M.
    07.02.2017 10:23 | więcej »
  • Harmonogram wydarzeń 6 - 10 luty
    7 luty 8 luty 9 luty 10 luty
    Integracja klasy 3e Próbny egzamin zawodowy 4e Warsztaty dla klas: 2h, 2o, 2ti, 2ep Studniówka!!!
    Wychowanie do życia w rodzinie dla klas pierwszych na 11 lekcji   Próbny egzamin zawodowy 4e  

     
    06.02.2017 17:43 | więcej »
  • Od 6 lutego 2017 obowiązuje nowy plan lekcji.
    06.02.2017 10:04 | więcej »
  • W  sekretariacie szkoły przy ul. Kościuszki można odbierać loginy i hasła do serwisu OKE w celu pozyskania  dostępu do wyników egzaminu zawodowego.
    Wyniki zostaną opublikowane na stronie OKE w dniu 31 marca 2017.
    13.01.2017 12:57 | więcej »
  • poniedziałek 16.01.
    M. Machalińska  od 8 do 12 sala 9M
    R. Mikołajczyk  od 9.30. do 15.30. sala 15K
    J. Kozyra  od 9 do 15 sala 21K
    A. Prawdzik 4ti od 9 do 12.15. sala 22K
    Z. Kredowski od 9.20. do 11.55. sala 11M
    B. Lewczuk od 9 do 13 sala 13K
    M. Dąbrowska od 9  do 12.15. sala 8M
    wtorek 17.01
    D. Sławska  od 10 do 13 sala 7M
    R. Mikołajczyk  od 9.30. do 15.30. sala 15K
    A. Prawdzik 4ti od 9 do 12.15. sala 22K
    M. Czerwonka od 9 do 15 sala 13M
    A. Chodoń od 9 do 15 sala 13M
    Z. Kredowski od 9.20. do 11.55. sala 11M
    B. Lewczuk od 9 do 15 sala 13K
    M. Dąbrowska od 9  do 12.15. sala 8M
    środa 18.01
    D. Sławska  od 10 do 13 sala 7M
    K. Komodzińska 4ti od 8 do 12 sala 17K
    F. Sanchez od 10 do 13 sala 11K
    Z. Kredowski od 9.20. do 11.55. sala 11M
    B. Lewczuk od 9 do 15 sala 13K
    J. Banaś od 9 do 12. sala 4M
    czwartek 19.01
    D. Sławska  od 10 do 13 sala 7M
    F. Sanchez od 10 do 13 sala 11K
    M. Czerwonka 10.00 - 11.30. sala 2M
    Z. Kredowski od 9.20. do 11.55. sala 11M
    B. Lewczuk od 9 do 15 sala 13K
    J. Banaś od 9 do 12 sala 4M
    piątek 20.01
    D. Sławska   od 10 do 13 sala 7M
    K. Komodzińska 4ti od 8 do 12 sala 17K
    M. Czerwonka 10.00 - 11.30. 2M
    Z. Kredowski od 9.20. do 11.55. sala 11M
    B. Lewczuk od 9 do 15 sala 13K
    M. Rokita Tarka od 23 do 27.01  8.30-11.30 w sali 12M
    B. Lewczuk 23.01. od 9 do 13 sala 13K
    13.01.2017 13:32 | więcej »
  • lekcja klasa sala
    1 3ha 28K
    2 3ha 102
    3 3e 14M
    4 3e 14M
    5 3e 14M
    6 3e 14M
    12.01.2017 09:06 | więcej »
  • Klasy czwarte, które mają wyznaczony egzamin pisemny na 12.01.2017. uczestniczą w tym dniu w zajęciach zgodnie z planem. Egzamin trwa 60 minut.
    Klasy turystyczne i hotelarskie udają sie na egzamin na 5 i 6 lekcji
    klasa logistyczna na 7 i 8 lekcji.
    Zdającym życzymy powodzenia :)
    11.01.2017 19:18 | więcej »
  • Ze względu na egzaminy proszę o zachowanie ciszy w budynku przy Kościuszki
    Nr lekcji z auli z 21K z 22K z 11K z 12K z 13K
    1                        
    2 1o 8M 3ha gr1 13M 3ti gr2 15K 3e 18a        
    3 3e 18a 3ha gr1 13M 3tl  8M 3o 9M 1o 12M    
    4 1p 8M 2h 17K 1o 2M 3tl 9M 1tl 13M    
    5 2h gr1 3M 3e 14M     1p 8M 1tl 2M 2o 102
    6 2h gr1  3M 1o 2M 1p 8M 3tl 7M 1h 12M 1tl 0M
    7 2h gr1  3M 1ti/1o 2M 3o 1M 3tl 7M 1h 8M    
    8     4hb 2M 2h 1M 3o 7M 1ti 4M 1h 8M
    9     4hb 2M                
    11.01.2017 19:22 | więcej »
  • UWAGA!
    Informacja dla osób przystępujących do egzaminów zawodowych w sesji zimowej styczeń-luty 2017:
    wykazy zdających wg kwalifikacji z podaniem sal i godziny egzaminu zamieszczone są na tablicach w obu budynkach szkoły ( hol ul. Kościuszki, obok sali nr 10 oraz korytarz parter przy ul. Marynarzy, obok sali nr 2 )

    Harmonogram_czesci__praktycznej_egzaminu.docx
    Harmonogram_czesci_pisemnej_egzaminu.docx
    08.01.2017 22:02 | więcej »
  • poniedziałek 09.01. wtorek 10.11. środa 11.01. czwartek 12.01. sobota 14.01.
    egzaminy zawodowe etap praktyczny    Proszę o sprawdzanie sal i zachowanie ciszy w budynku przy Kościszki 4hb wyjście do kina w nagrodę za "Dzień Spódnicy" Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 4 i 5 lekcja w auli egzaminy zawodowe etap pisemny     Proszę o sprawdzanie sal i zachowanie ciszy w budynku przy Kościuszki Wykład na Politechnice Gdańskiej zbiórka 9.55.
    4e próbna matura z matematyki sala 9M (6-8 lekcja) Wyjście klasy 2tl 
    4tl próbna matura z j. angielskiego
    4e próbna matura z j. polskiego sala 7M 3,4 i 5 lekcja 4ha próbna matura z j. angielskiego zmiana sal                            4lekcja                                    2h - 15K  oraz 3hb - 7M           5 lekcja 3hb - 4M                   8 lekcja 2ep - 14M a 4e - 9M Wyjście klasy 2ti
    08.01.2017 13:06 | więcej »
  • Numer lekcji
    1 2 3 4 5 6 7 8 9
      1o 4M 1o 4M 1o 4M 1o 4M 1o 4M 1ti/1o i 1tl 4M 1o gr1 4M 1tl 1M
      4ti 3M 1p 14M   1tl  9M  
    2ep gr 2 3M 2ep gr 2 3M 2ep gr 2 3M 2tl 0M 2tl 0M 2h gr1 7M  
    2o 14M 2o 14M 2o 7M 2o 9M 2o 9M 2o 12M
    3o 102 3o 102 3o 102 3ti 102 2h 13M 3ti gr1 102 3ti 10K
    3hb 7M 3hb 7M 3hb 2M 3ti gr 2 18a 3ha 2M 3ha 1M  
      1tl gr.1 17K 1tl gr.1 17K    
    Uczniowie, którzy pozostają w budynku przy Kościuszki ze względu na egzaminy proszeni są o zachowanie CISZY !!!!!
    08.01.2017 14:43 | więcej »
  • UWAGA STYPENDIA!!!
     
      
    STYPENDIA ZA WYNIKI W NAUCE LUB OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
     
    Za I półrocze roku szkolnego 2016/2017 składamy u p. pedagog Igi Kisa-Bogorodź (budynek na ul. Marynarzy, pokój nr 5) lub w sekretariacie szkoły do dnia 11.01.2017 r.
    Wymagana średnia w klasie -  4.2 i minimum dobra ocena z zachowania.
    Druki do pobrania w sekretariacie szkoły lub tutaj
     
    05.01.2017 09:58 | więcej »
  • 4 stycznia od 6 do 9 godziny lekcyjnej klasy 4HA i 4OB piszą próbną maturę z matematyki. W związku z tym klasy uczące się na auli przechodza do innych sal:
    1TL - 6 lekcja - 7M
    3TL - 7 lekcja - 8M
    02.01.2017 08:59 | więcej »
  • Zajęcia z WDŻ  są we wtorki  na 11 lekcji w  sali 11K
    01.01.2017 17:50 | więcej »
  • Od 2.01.2017 obowiązuje nowy plan lekcji.
    22.12.2016 18:26 | więcej »
  • Klasy uzące się w auli przechodzą do niżej wskazanych sal:
    4 lekcja - 1h   - 15K
    6 lekcja - 1tl   - 11K
    7 lekcja - 4hb - 11K
    8 lekcja - 4hb - 13K
    9 lekcja - 3o   - 21K
    19.12.2016 23:00 | więcej »
  • godzina 9.00.
    wspólne kolędowanie na auli
    a po nim  spotkanie w salach
    Kościuszki
    1TI 21K Joanna Kozyra
    1O 13K Rafał Nowicki
    2EP 22K Krzysztof Jurkiewicz
    2H 10K Barbara Lewicka
    2TI 18a Bartosz Lewczuk
    3HB 12K Maria Gorlewicz
    4HA 15K Monika Szymula
    4OA 11K Maria Filipowicz
    4OB 3K Bożena Jaskulska
    godzina11.00.
    wspólne kolędowanie na auli
    a po nim  spotkanie w salach
    Kościuszki
    2TL 21K Joanna Kozyra
    1TL 3K Anna Tur Krużycka
    2O 15K Małgorzata Korpok
    3E 10K Katarzyna Sielicka Fidut
    3HA 11K Anna Kacmajor
    3O 22K Krzysztof Jurkiewicz
    3TI 18a Jacek Stola
    4HB 12K Artur Chodoń
    4TL 13K Robert Kowalski
    Marynarzy
    1H 2M Dorota Ratkowska
    1P 8M Anna Machalińska
    3TL 7M Dagmara Sławska
    4E 11M Ewa Cygan
    4TI 9M Anna Prawdzik
    19.12.2016 09:31 | więcej »
  • poniedziałek 19.12. wtorek 20.12. środa 21.12. czwartek 22.12. piątek 23.12.
    4ob na 2 i 3 lekcji warsztaty PPP sala 18a 3ti warsztaty na Akademii Morskiej 1o wyjście do kina Wigilie klasowe wg   harmonogramu ponizej  zimowa przewa swiąteczna  do 02.01.2017 :)
      ----------------- 4ob na 5 i 6 lekcji warsztaty PPP sala 4M    ---------------- Jasełka godz.13.
    Próbna matura z geografii 9 - 11 lekcja w auli dla klas 4oa,4ob,4hb i 4ti    ---------------------
    zmiana sal:                                6 lekcja 4oa w 12M                                9 lekcja 1P w 3K
    18.12.2016 12:02 | więcej »
  • poniedziałek 12.12. czwartek 15.12. piątek 16.12. sobota 17.12
    Próbna matura  dla osób, które wybrały geografię  z klas 4e, 4tl i 4ha w auli 7 - 9 lekcja 4ti warsztaty dla grupy 10 osób informatyczne na Akademii Morskiej 4oa i 4ob zajęcia sportowo turystyczne AWFiS Wykład otwarty na Politechnice "Fizyka pod wodą"
    2tl lekcja filozofii na 7 i 8 g. lekcyjnej sala 12M 2tl lekcja filozofii na 4 i 5 lekcji w sali 12M
    ZMIANA SAL
    7 lekcja 3o w sali 102
    7 lekcja 2h w sali 13M
    8 lekcja 4ha 102
    ZMIANA SAL
    4 i 5 lekcja 4tl w sali 22K 
    5 lekcja 4e w sali 1M

     



    Przypominamy, że we wtorki odbywają się zajęcia z wychowania do życia w rodzinie dla chętnych uczniów.  Na 11 lekcji w  sali 11K. Zajęcia prowadzi p. Irena Turzyńska. Serdecznie zapraszamy.
    12.12.2016 13:20 | więcej »
  • W piątek 9 grudnia  4tl na 3 i 4 godzinie ma zajęcia z filozofii w sali 11K
    3 lekcja 4TI - 9M
    4 lekcja 4OA - 14M
     
    08.12.2016 11:26 | więcej »
  • 6 grudnia po 6 godzinie lekcyjnej wszystkie klasy zbierają się z wyznaczonymi opiekunami na boisku obok sali gimnastycznej na ulicy Kościuszki.
    Klasa Opieka
    1h p. Łęcka
    1o p. Gorlewicz
    1p p. Kaszyńska
    1ti p.Stola
    1tl p. Sielicka
    2ep p. Pałubicki
    2h p. Chodoń
    2o p. Szymula
    2ti p. Prawdzik
    2tl p. Kredowski
    3e p. Filipowicz
    3ha p. Mikołajczyk
    3hb p. Adlis
    3o p. Szczepańska
    3ti p. Kasperkowiak
    3tl p. Zawadzka
    4e p. Dąbrowska
    4ha p. Sanchez Bernal
    4hb p. Falkiewicz
    4oa p. Budny
    4ob p. Albecki
    4ti p. Jurkiewicz
    4tl p. Król


     
    06.12.2016 09:12 | więcej »

  • wtorek
     
    środa czwartek piątek
    Mikołajkowy turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora II LO dziewcząt Mikołajkowy turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora II LO chłopców 2H warsztaty w informacji turystycznej i Infoboxie w Gdyni 4TL Zajęcia z filozofii

    Marsz Mikołajów
     
      Święto Rugby  
    Akcja mikołaje w szkole podstawowej nr 1 w Sopocie      
    04.12.2016 18:04 | więcej »
  • Wszystkie spotkania są na Kościuszki

    godzina 17.00.

    1H 12K Dorota Ratkowska
    1O 13K Rafał Nowicki
    1P 3K Anna Machalińska
    1TI 21K Joanna Kozyra
    1TL 11K Anna Tur Krużycka
    2EP 10K Krzysztof Jurkiewicz
    2H 22K Barbara Lewicka
    2O   przeniesione - wychowawca poinformuje o nowym terminie przez e-dziennik
    2TI 18a przeniesione na 13.12.2016. godz.17.00.
    4HA 15K Monika Szymula
    4HB 28K Artur Chodoń
    4OA 17K Maria Filipowicz

    godzina 18.00.

    Spotkanie na temat wczesnego rozpoznawania objawów używania substancji psychoaktywnych wraz konsultacjami indywidualnymi       dla rodziców klas 1 i 2              godzina 18.00. w AULI

    2TL 21K Joanna Kozyra
    3E 22K Katarzyna Sielicka Fidut
    3HA 13K Anna Kacmajor
    3HB 12K Maria Gorlewicz
    3O 10K Krzysztof Jurkiewicz
    3TI 28K Jacek Stola
    3TL 11K Dagmara Sławska
    4E 15K Zbigniew Kredowski
    4OB 3K Aleksandra Zawadowska
    4TI 17K Anna Prawdzik
    4TL 18a Robert Kowalski
    07.12.2016 14:24 | więcej »
  • W czwartek 01.12. klasa 4ob pisze próbny egzamin zawodowy.
    W ziwązku z tym klasy uczące się w auli przechodzą do następujących sal:
    2 lekcja 2H - 3K
    3 lekcja 1P - 11K
    4 lekcja 1P - 11K
    5 lekcja 1P - 3K
    28.11.2016 21:04 | więcej »
  • poniedziałek 28.11. wtorek 29.11. środa 30.11. czwartek 01.12. piątek 02.12.
    7 lekcja w auli spotkanie klas 3ti, 3ha i 3hb na temat praktyk zagranicznych  Klasa 3o na 7 lekcji  przechodzi do 22K 3 lekcja w auli warsztaty na temat profilaktyki prozdrowotnej - uczestniczą klasy: 2h, 2ep,2tl,Klasa           3o na 3 lekcji przechodzi do 22K Szkolone czytanie "Potopu"H. Sienkiewicza    dla chętnych z klas  z 3 i 4 na 4 lekcji w auli                1h przechodzi do 18a (4lekcja) Szkolone czytanie "Potopu" H. Sienkiewicza dla chętnych z klas 1 i 2        na 7 lekcji w auli Konkurs Rachunkowości na UMK w Toruniu
        ----------------------- Warsztaty z doradztwa zawodowego               w sali 10K                   3 i 4lek: 3e                5 i 6lek: 3ha      Zmiana sal:              4 lekcja 1h -  3K      5 lekcja 1tl - 3K       6 lekcja 1h - 13K V edycja Wojewódzkiego Konkursu Amamtorów Rachunkowości orgaznizowany we współpracy z UG i Sopocką Szkołą Wyższą Olimpiada Przedsiebiorczości godzina 9.00. sala 21K na 3 lekcji 4tl ma zajęcia w 22K   -----------------------
    28.11.2016 21:03 | więcej »
  • Już od kilku lat nasza szkoła organizuje dnia 6 grudnia marsz MIKOŁAJÓW.
    gify mikołaje
    Tak samo będzie w tym roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo prosimy, żeby tego dnia każdy uczeń  ubrał się w strój świętego mikołaja (może być to cały strój lub tylko czapka) Mile widziane są  też wszelkie przebrania związane ze świętami  np.: rogi renifera,  elfy, śnieżynki itd. Itp.
    Do klas w ciągu pierwszych 5 godzin lekcyjnych przyjdą  osoby z samorządu, żeby zrobić  zdjęcia i policzyć osoby przebrane. Ważne!!!!!!! Pod uwagę będzie brany czas udziału uczniów w zabawie, oraz kreatywność w doborze mikołajkowych strojów!! :) :)
    Po 6 godzinie lekcyjnej wszystkie klasy zbiorą  się  z wyznaczonymi opiekunami obok sali gimnastycznej  na ulicy Kościuszki. (tabelka z klasami i ich opiekunami zostanie umieszczona na stronie szkoły)
    Następnie wyruszymy ulicami Kościuszki oraz Monte Cassino na molo  do muszli koncertowej. Odbędą  się tam wybory supermikołajowej  i supermikołaja  oraz konkurs talentów.
    Podobnie jak w zeszłym  roku poprosimy o przygotowanie występów klasowych oraz indywidualnych  (taniec, piosenka, recytacja) Prosimy, aby występ nie przekraczał 2 minut. Prosimy, aby osoby i klasy, które chcą wystąpić, zgłaszały się do opiekunów samorządu uczniowskiego.
    Wyniki wyborów supermikołajowej, supermikołaja oraz 3 najlepszych występów w  konkursie talentów  zostaną  podane  na koniec imperzy – o przyznanych miejscach decyduje publiczność.
    Marsz ulicami Sopotu oraz imprezę na molo poprowadzi pan profesor  Krzysztof Jurkiewicz.
    Prosimy także, aby uczniowie kupili cukierki, które będą rozdawać  mieszkańcom Sopotu w czasie przemarszu.
    nagrody: Supermikołaj , Supermikołajowa – bony do Empiku, Rossmanna  oraz słodycze
    konkurs talentów:
    nagroda zespołowa dla klasy – wyjście do kina
    nagrody za występy  indywidualne – bony i słodycze

     
    24.11.2016 14:52 | więcej »
  • poniedziałek - kl 3o po 6 lekcji wychodzi do Infoboxu
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    wtorek - próbna matura z j. polskiego
                klasy 4 godz.9.00.
                klasy 3 godz.12.00.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    środa - próbna matura z matematyki
                klasy 4 godz. 9.00.
                klasy 3 godz. 12.00.
              
                OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI godz. 12.00. sala 3K
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    czwartek - próbna matura z j. angielskiego
                klasy 4 godz. 8.00. po egzaminie są lekcje

    ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH KLAS ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 4 LEKCJI o 10.15 !!!!!!!!!!
                 
                  - 2tl wykłady w WSAiB w Gdyni
                  - 2o wyjazd do Warszawy
    UWAGA uczniowie z 2o, którzy nie wyjeżdzają chodzą na zajęcia z klasą 1o
    18.11.2016 21:52 | więcej »
  • klasa 23.11. środa opiekun
    1o  Warsztaty/Sopoteka                               g. 10.15. na Marynarzy I. Kisa Bogorodź/  B. Lewicka
    1ti wyjście na kręgle M. Rokita Tarka/ B. Nartowska
    1tl wyjście na kręgle                             "Manhatan" we Wrzeszczu A. Tur Krużycka/K. Sielicka
    1p  Warsztaty/Sopoteka                               g. 10.15. na Marynarzy I. Kisa Bogorodź/  A. Prawdzik
    1h Zajęcia sportowe na Sali gimnastycznej D. Ratkowska
    2o Wizyta w hotelu COURTYYARD MARRIOTT w Gdyni M. Korpok/ W. Budny
    2ti Wyjazd do Warszawy B. Lewczuk/ A. Machalińska
    2tl Zoltar w Gdyni g.13 J. Kozyra/A. Kacmajor
    2h Matematyka/Sopoteka                          g. 8.30. na Marynarzy M. Dąbrowska
    2ep Kręgle U7 Gdańsk K. Jurkiewicz
      Holel PURO       g. 9.00 kl. IIIHA
                            g.12.00 kl. IVHB
    B Falkiewicz/ M. Szymula
    21.11.2016 10:33 | więcej »
  • klasa 22.11. wtorek opiekun
    1o Centrum Experyment godz.10.00. R.Nowicki/                   F. Sanchez
    1ti Centrum Experyment godz. 9.15. J. Kozyra/ D. Król
    1tl Centrum Experyment godz. 9.45. A. Tur Krużycka/              S. Pakura
    1p Centrum Experymentbgodz. 9.15. A.Prawdzik/                 B. Jaskulska              
    1h Centrum Experyment godz. 9.45. D.Ratkowska/               R. Kaszyńska
    2o Wyjście klasy do Domu Uphagena  w Gdańsku M. Korpok
    2ti Wyjazd do Warszawy B. Lewczuk/                 A. Machalińska
    2tl Kręgle U7 Gdynia g. 11 J. Kozyra
    2h Wyjście do kina B. Lewicka
    2ep XVII i XVIII wiek w Gdańsku K. Jurkiewicz
      Holel PURO   3hb godz. 9.00.                      godz.12. kl.4ha B Falkiewicz/                M. Szymula
    21.11.2016 10:29 | więcej »
  • Od poniedziałku 21 XI 2016 zmiany w planie lekcji.
    18.11.2016 15:17 | więcej »
  • poniedziałek 14.11. wtorek 15.11. środa 16.11. czwartek 17.11. piątek 18.11.
       ------------------- Mistrzostwa Sopotu w halowej piłce nożnej Olimpiada statystyczna 3 i 4 lekcja sala 18K klasa 4e przechodzi do 14M            ------------- Mistrzostwa Sopotu w tenisie stołowym
      ---------------------  Zajęcia z WDŻ
    11 lekcja sala 11K
    Konkurs "Fizyka XXI w" 7 i 8 lekcja sala 10K
    na 7 lekcji klasa 1P przechodzi do 18a
        ---------------    11.55-12.10 (przerwa) aula
    Spotkanie z przedstawicielami WSB dla zainteresowanych uczniów klas 4.
    kl.2h 6 lekcja s.102CKU
      ------------------------  ------------------------- 3ti próbny egzamin zawodowy 7 lekcja w auli                         --------------   ------------------
    15.11.2016 11:06 | więcej »
  • 3 lekcja 2ep przechodzi z auli do 13K
    4 lekcja 3e przechodzi z auli do 11K
    07.11.2016 09:35 | więcej »
  • poniedziałek 07.11. wtorek 08.11. środa 09.11. czwartek 10.11. piątek 11.11.
    Konkurs informatyczny "Bóbr" 6 lekcja sala 18K Sesja z okazji Dnia Niepodległości         2 - 4 lekcja AULA Uczestniczą klasy: 1H, 4HB i 4OA Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej chłopców  ---------------- Święto Odzyskania Niepodległości - święto państwowe
      ---------------------      --------------------  Szkolny etap XXX Olimpiady ekonomicznej   godz. 9.00.        sala 14M uczestniczą uczniowie 2EP i 3E    ---------------   -------------------
    04.11.2016 20:59 | więcej »
  • We wtorki na 11 godzinie lekcyjnej w sali 11K odbywać się będą zajęcia z WDŻ z p. Ireną Turzyńską. Zapraszamy wszystkich chętnych.
     
    03.11.2016 12:36 | więcej »
  • Od 2.11.2016 niewielkie zmiany w planie lekcji.
    27.10.2016 18:43 | więcej »
  • We wtrorek 25.10. na 6 lekcji w auki szkoły odbędzie się wykład przygotowujacy młodzież do odbioru filmu "Wołyń"
    1TL na tej godzinie ma j. niemiecki w sali 21
     
    25.10.2016 12:32 | więcej »
  • poniedziałek wtorek środa czwartek
    1TL warsztay w Oceanarium w Gdyni Zawody sportowe 4E,4TI i 4HA wyjście do kina na film "Wołyń" 3TI warsztaty w ECS
    "Dzień Papieski"                 6 lekcja w auli 
    Uczestniczą:
    1TI - D. Król (cała klasa)
    1P - A. Machalińska
    1H - J. Stola
    1O - M. Rokita Tarka
     
    Wykład dla klas 4TI, 4HA i 4E 6 lekcja AULA
     
       --------------------------   -------------------------

     
    24.10.2016 15:54 | więcej »
  • Od poniedziałku 24.X. będą zmiany w planie lekcji.
    20.10.2016 07:17 | więcej »
  • Uczniowie z klasy 2e (grupa ekonomiczna) w dniu 18.X. 2016 mają zajęcia zgodnie z planem klasy 3e.
    17.10.2016 15:56 | więcej »
  • Poniedziałek 17.X Wtorek 18.X Środa 19.X Czwartek 20.X Piątek 21.X
    ------------- 1p, 2p warsztaty na lotnisku ------------- 3 ti wycieczka do Piaśnicy 1ti, 1h warsztaty w Oceanarium
     
    -------------
    Warsztaty z doradztwa zawodowego  na auli
    5- 6 lekcja kl. 3o
    7-8 lekcja kl. 3tl
     
    -------------
     
    -------------
      2 TL wyjście na film "Wołyń" i wystawę fotografii pt. Ekspedycja kajakowa na Spitsbergen
     
    -------------
    Zmiana sal (z auli)
    5 lekcja 4ti s.22K
    6 lekcja 1tl niem s.13K
    7 lekcja 2ti    s.3K
    8 lekcja 1tl    s.3K
     
    -------------
     
    -------------
     
    -------------
    18.10.2016 15:58 | więcej »
  • w dniach 5 - 9 czerwca 2017 dla klasy 1O odbędą się warsztaty historyczno-turystyczne w Góry Stołowe i do Pragi we współpracy międzyszkolnej. Zaliczki na poczet wyjazdu zbiera organizator: Rafał Nowicki.
    12.10.2016 19:14 | więcej »