• Sparing koszykówki vs 2LO

Sparing reprezentacji chłopców ZSH technikum nr 1 kontra liceum nr 2 z Sopotu.

Reprezentacja chłopców w piłce koszykowej rozegrała sparing z LO 2. Od początku spotkania nasi chłopcy dyktowali tempo gry. Dowodem był wynik pierwszej kwarty zakończonej 20 – 7. Do końca spotkania nie oddali prowadzenia i mecz zakończył się wynikiem 50 – 38.

Skład chłopców: Kacper Czarnowski, Maciej Cieślikowski, Marek Kacała, Mateusz Trymbulak, Łukasz Szopiński, Krzysztof Las, Maksymilian Klasa.

Opiekun - Tomasz Krużycki.

04.02.2016 06:48 | więcej »
  • Piłka Siatkowa Dziewcząt - Mistrzostwa Sopotu

27 stycznia odbyły się Mistrzostwa Sopotu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze reprezentantki pod opieką Pani Anny Kacmajor po raz kolejny, dziewiąty z rzędu nie zawiodły kibiców. Potwierdziły swój wysoki poziom gry i zajęły tradycyjnie I miejsce uzyskując tym samym awans do Półfinałów Wojewódzkich. Jest to wspaniały i zasłużony tytuł naszych uczennic, z których wiekszość kończy karierę w naszej szkole przez cztery lata przynosząc szkole sukcesy. Gratulujemy!

SKŁAD ZESPOŁU
    opiekun reprezentacji Anna Kacmajor
    kapitan zespołu Paulina Sendecka IV OA - cztery lata w reprezentacji
    Patrycja Całka IV OA - cztery lata w reprezentacji
    Klaudia Kalinowska IV OA - cztery lata w reprezentacji
    Weronika Materna IVOB - cztery lata w reprezentacji
    Angelika Wojciechowska IV HB - cztery lata w reprezentacji
    oraz nasze młodsze  siły na przyszły rok szkolny; Paulina Domjan II TL, Klaudia Gronda II O, Alicja Banaszczyk II HB, Paloma Krzyzanowska II HA, Martyna Karaban II HA

WYNIKI SPOTKAŃ
    ZSH - IIILO   2;0    25-6   25-8
    ZSH - I LO    2:0    25-13  25-12
    ZSH - II LO   2:0    25-15  25-23

28.01.2016 20:55 | więcej »
  • Mistrzowsta Sopotu Piłka Ręczna Dziewcząt

5 Listopada odbyły się Mistrzostwa Sopotu w Piłce Ręcznej Dziewczat. Nasze dziewczeta , pod kierunkiem pani A. Kacmajor nie przegrały ani jednego spotkania, a mimo to zajeły II Miejsce , w meczu o I miejsce zremisowały z II LO 11;11. O miejscu na podium zdecydowały małe punkty. Gratulujemy ambitnej postawy.

Skład zespołu: Katarzyna Deka - bramka, Patrycja Jaworska , Dominika Wolnik , Natalia Kułaga, Weronika Zieliska , Paulina Zielińska , Magdalena Lemańczyk , Anna Jodkowska, Klaudia Gronda , Agnieszka Zielke.

02.12.2015 21:53 | więcej »
  • Półfinały wojewódzkie futsalu

Reprezentacja futsalu ZSH w Sopocie w składzie Kamil Janke, Oskar Włodarczyk, Mateusz Patera, Michał Trocki, Jarosław Mrozowski, Szymon Jurzick i Mateusz Kukawka odniosła historyczny sukces wygrywając pierwszy raz Mistrzostwa Sopotu. W pokonanym polu zostawiliśmy 3LO /4:0/, 2LO/3:2/ i 1LO/3:3/. W nagrodę będziemy mieli zaszczyt reprezentować Sopot w półfinale wojewódzkim. R.Kowalski

01.12.2015 19:19 | więcej »
  • Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej szkół ponad gimnazjalnych chłopców.

Nasi reprezentanci w piłce ręcznej stanęli na wysokości zadania. Po wyrównanej walce zajęli III miejsce. Do drugiego miejsca zabrakło trochę szczęścia ( jedna bramka ) . W końcówce meczu przy stanie 4:4 byliśmy przy piłce – składna akcja zakończyła się jednak niecelnym rzutem. Szkoda – ale taki jest sport.

Gratuluję sportowej walki i fair play.

Skład reprezentacji chłopców ZSH w piłce ręcznej: Adamczak Maciej, Borys Paweł, Grzybowski Łukasz, Janke Kamil, Jaskulski Mikołaj, Klasa Maksymilian, Myszka Mateusz, Piesik Jarosław, Puk Daniel, Rouba Mateusz, Śliż Michał, Żuchowiecki Michał, Gralak Dominik, Kwiatkowski Marcin, Skwierawski Rafał, Perzanowski Kacper.

WYNIKI:

Mecze w grupie każdy z każdym:

LO3 – ZSH (4:4),  LO1 – LO2 (5:9),

LO3 – LO2 (8:11),  LO1 – ZSH (5:7),

LO3 – LO1 (14:5),  ZSH – LO2 (7:16)

Klasyfikacja końcowa:

1. LO2 2. LO3 3. ZSH 4. LO1

01.12.2015 19:16 | więcej »
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe Sopot

15 października odbyły się pierwsze zawody rozpoczynajace rywalizację Sopockich szkół średnich o Puchar Naczelnika Wydziału Oświaty - Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Reprezentacja ZSH chłopców zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Sopotu, które odbyły się na stadionie przy ulicy 23 Marca. Do pokonania był morderczy dystans 10 x 1000m. Wygrało 3LO przed 2 LO.

Nasze dziewczęta pod kierunkiem p Anny Kacmajor zajeły w rywalizacji 10x800 m IV Miejsce ale jeszcze wszystko przed nami. Skład zespołu: Marta Kalicka, Nikola Stypińska, Paulina Zielińska , Natalia Pac, Ola Wędołowska, Natalia Krupska, Weronika Zielińska, Dorota Szałatyńska , Karolina Krawczyk, Dominika Kozłowska i Emilia Dryja.

19.10.2015 22:58 | więcej »
  • Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Sopotu
    Niespodzianka w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezydenta Sopotu. Reprezentacja ZSH w składzie Oskar Włodarczyk, Michał Trocki, Michał Żuchowiecki, Artur Rogiewicz, Szymon Mioskowski, Szymon Jurzick, Mateusz Patera i Jarosław Mrozowski wygrała turniej piłki nożnej zorganizowany przez 2 LO w Sopocie na inaugurację nowego boiska szkolnego. Pokonaliśmy 2 LO 4:0,1 LO 5:4 a remisem 1:1 zakończył się mecz z 3 LO. Ponadto najlepszym strzelcem został Oskar Włodarczyk a najlepszym bramkarzem Szymon Jurzick.

19.10.2015 22:58 | więcej »