• Warsztaty w Centrum Informacji Turystycznej w Gdyni

• W dniu 20.11.2019 uczniowie klasy 3OH profilu turystycznego wraz z R. Nowickim uczestniczyli w warsztatach turystycznych w Centrum Informacji Turystycznej w Gdyni. Uczniowie uczestniczyli w lekcji na temat produktu turystycznego, obsługi podróżnych oraz zadań w zakresie turystyki na przykładzie miasta Gdyni, które poprowadziła p. Irmina Lewoszewska. Młodzież zapoznała się również zasobami CIT i celami CIT w Gdyni oraz informacjami, jakie można uzyskać przychodząc do informacji turystycznej oraz z obsługą podróżnych. Podczas warsztatów Pracownice gdyńskiego CIT opowiedziały o nowych planach i założeniach rozwoju turystyki na lata 2017-2020, zwłaszcza projektach dotyczących miasta Gdyni.

• Warsztaty Budowania relacji w klasie

• W dniu 19 listopada klasa 1 spl wraz z wychowawczynią p. Anną Kacmajor oraz panią pedagog Anną Inglot uczestniczyła w warsztatach dotyczących ,,Budowania relacji w klasie'' zorganizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Sopocie . Podczas niezwykle ciekawych zabaw i zadań uczniowie wraz z wychowawca wspólnie doszli do wniosku , że najwazniejsze w zgranym  zespole to wzajemny szacunek , tolerancja , zyczliwość , wzajemna pomoc , sumienność i dostrzeganie drugiego człowieka :)

• Warsztaty historyczne

• W Muzeum Sopotu odbyły sie warsztaty plastyczne kończące projekt dotyczący pierwszych 8 kobiet w Sejmie Ustawodawczym 1919r. Jedną z tych kobiet była Maria Moczydłowska, która po II Wojnie Światowej mieszkała w Sopocie.

• Szkolny konkurs „Fizyka w XXI wieku”

• W dniu 12 listopada  2019 roku w  ZSH odbył się finał  szkolnego konkursu fizycznego „Fizyka w XXI wieku”.

Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności prezentowania zjawisk przyrodniczych, ich analizy oraz wnioskowania. Konkurs rozgrywany był w dwóch etapach.  Pierwszy etap polegał na przygotowaniu przez uczniów prezentacji w programie PowerPoint. Drugi etap (finał konkursu)  miał na celu przedstawienie  najlepszych prac przed komisją konkursową ZSH:  panią wicedyrektor A.Mamprejew oraz panią A.Prawdzik. W konkursie brali udział uczniowie z klas 1gh,  1gp oraz 3Ti. I miejsce zajął  Adrian Reszka z klasy 3Ti .