• Egzamin zawodowy - wyniki i dekleracjie na egzaminy poprawkowe

• Wyniki zdających (klasy 4 i absolwenci) będą udostępnione w wersji elektronicznej za pośrednictwem Serwisu dla ucznia https://wyniki.oke.gda.pl/ o godzinie 10.00 20 marca 2020 r. Jeżeli ktoś zgubił/zapomniał hasło można napisać wiadomość na Librusie do p. Tur-Krużyckiej lub na adres egzaminnzawodowy.zsh@gmail.com. Wyniki zdających (klasy 3) będą udostępnione w wersji elektronicznej za pośrednictwem SIOEPKZ o godzinie 10.00 20 marca 2020 r.(na portalu zdającego oraz poprzez email i sms).

Świadectwa i dyplomy będą do odebrania w szkole po zakończeniu kwarantanny. Prosimy nie przychodzić po nie teraz.

Jednocześnie informujemy, że termin składania deklaracji na sesję czerwiec/lipiec 2020 r. w przypadku ponownego przystąpienia do egzaminu przez zdających, którzy nie zdali tego egzaminu w sesji 2020 Zima został ustalony na 31 marca 2020 r. Osoby, które otrzymały wynik negatywny z egzaminu zawodowego w styczniu i chcą przystąpić do poprawy są proszone o wypełnienie deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego, podpisanie jej oraz wysłanie skanu lub zdjęcia na adres: egzaminzawodowy.zsh@gmail.com

• Zawieszenie zajęć lekcyjnych

Zgodnie z ustaleniami Rady Ministrów informujemy że:

1. Zajęcia w ZSH w Sopocie zostają zawieszone i uczniowie nie przychodzą do szkoły od 12 do 26 kwietnia włącznie.

2. Nauczyciele będą wysyłać materiały do nauki przez Librusa.

3. Nauczyciele na bieżąco będą odpowiadali na Państwa i uczniów pytania przez Librusa.

4. Po powrocie do szkoły zostaną zorganizowane zajęcia dodatkowe, umożliwiające nadrobienie materiału i poprawę ocen.

Prosimy śledzić na bieżąco stronę szkoły i dziennik elektroniczny.

Zwróćcie Państwo uwagę aby podczas zawieszenia zajęć uczniowie unikali dużych skupisk ludzi, w miarę możliwości pozostali w domu, dbali o higienę i poświęcili ten czas na naukę i nadrobienie zaległości.

Uczniu przerwa w funkcjonowaniu twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki; odpowiedzialnie wykorzystaj ten czas. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości, skorzystaj z materiałów wysłanych przez twoich nauczycieli.

Dyrekcja Szkoły.

• W przypadku złego samopoczucia

• W przypadku gorszego samopoczucia u dziecka, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych prosi się o powstrzymanie się od wychodzenia z domu i spotkań z innymi osobami.W przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem należy skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną (Sopot, telefon całodobowy: 663-399-599).

Więcej informacji na stronie : www.sopot.pl

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologicznaw Gdańsku tel. (+48) 58 776 32 00 tel. (+48) 58 344 73 00

Telefon alarmowy (+48) 605 602 195 (tylko w nagłych przypadkach)

Telefon alarmowy służy wyłącznie do powiadamiania o nagłych sytuacjach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdyni telefon: 800 060 800

Telefon / sekretariat+48 58 620-17-98+48 58 620-57-44

• Zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

• W dniu 27 lutego 2020r. klasy 1spi, 1gi, 1gp pod opieką pań: Prawdzik, Szczepańskiej, Reiter, Łęckiej, Bech uczestniczyły w wykładach prowadzonych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Młodzież zapoznała się pojęciem sztucznej inteligencji, oraz oprogramowaniem komputerowym JAVA.

• Warsztaty na Uniwersytecie SWPS

• W dniu 5 marca 2020r. klasa 1gi wraz z wychowawczynią Panią A. Prawdzik uczestniczyła

w warsztatach na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Celem zajęć dla młodzieży  pt. „Akademia kompetentnego działania”  był rozwój 3 grup kompetencji kluczowych zarówno dla ucznia jak i pracownika.

Uczniowie dowiedzieli się na temat :samoorganizacji, kompetencji poznawczych oraz interpersonalnych. Warsztaty prowadzone w grupach opierały się na symulacji działania w realiach biznesowych.

• Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych i bieg Inki

• Na dzień 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dn. 3 lutego 2011 roku.

Dnia 29 lutego 2020 r. odbyła się coroczna masowa impreza sportowa, w której Nasza Szkoła była współorganizatorem -Sopocki Bieg "Inki"- patronki naszej szkoły. Od lat aktywnie współpracujemy z MOSiR-em w Sopocie i podczas organizacji tej imprezy biegowej, również  stanęliśmy na wysokości zadania. W tym roku, podobnie, jak w zeszłym roku, bieg odbył się na Łysej Górze w Sopocie.