• NOWY HARMONOGRAM MATUR 2020

     • Szanowni maturzyści!

      Zgodnie z ustaleniami MEN z dnia 24 kwietnia 2020 został ustalony nowy harmonogram matur w roku 2020 (w załączniku).

      Najważniejsze to że w tym roku nie odbędą się matury ustne.

      Czekamy na kolejne wytyczne dotyczące procedur. Mamy nadzieję, że uda się w czerwcu przeprowadzić tak ważny dla was egzamin maturalny.

       

     • Webinarium dla uczniów technikum informatycznego

     • W środę 29 kwietnia dla uczniów technikum informatycznego odbędzie się webbinarium na temat: Jak działają hakerzy i jak się przed nimi bronić? Jak wygląda kariera w cyberbezpieczeństwie?

      Lekcja ta został przygotowana dla nas przez firmę CQURE zajmującą się prowadzeniem audytów i szkoleniem w zakresie cyberbezpieczeństwa. Prowadzącymi będą pracownicy tej firmy ekspert Dr Michał Jankowski-Lorek oraz  specjalista Miłosz Piasecki.

     • Drodzy Absolwenci,

     • Nauka w wybranej przez Was szkole średniej właśnie dobiegła końca.

      Wierzę, że pobyt  w naszym Technikum, będziecie  nieraz wspominać z uśmiechem a może nawet                       z rozrzewnieniem. Był to dla Was czas dojrzewania, wchodzenia w dorosłość, to czas bardzo trudny i burzliwy, czas w którym zachodzą zmiany i zapadają decyzje, które często mają wpływ na całe przyszłe życie. To okres  budowania własnej tożsamości, nawiązywania przyjaźni,  które mają szansę przetrwać długie lata, a może nawet całe życie.

      Niemałą rolę w tym wszystkim czego doświadczyliście i co przeżywaliście odegrali  Wasi nauczyciele                    i wychowawcy. Nierzadko mieli oni wpływ nie tylko na sprawy związane z edukacją, często służyli Wam radą          i pomocą w dokonywaniu wyborów, byli przy Was w chwilach trudnych, ale także w radosnych wydarzeniach, patrzyli jak stajecie się  odpowiedzialnymi osobami, które odważnie i z nadzieją wchodzą w dorosłość .

       Przed Wami nowe wyzwania, nowe perspektywy: być może dalszej nauki, pracy, może założenia rodziny,          a może jeszcze poszukiwań swojego miejsca w świecie.

      Czeka was więc wiele decyzji, ale najpierw przed Wami ważne egzaminy. Dlatego w pierwszej kolejności życzę Wam „połamania piór” na maturze i egzaminach zawodowych.

      Bądźcie odważni, ale także rozważni w podejmowaniu decyzji, sięgajcie wysoko i idźcie za głosem serca, bądźcie dumni ze swoich wyborów, niech zaprowadzą Was one na szczyty…

      Życzę Wam abyście spotykali na swojej drodze ludzi życzliwych, którzy będą dla Was wsparciem, a Wy bądźcie tacy dla innych, pamiętajcie, że dobro wraca do człowieka ze zdwojoną siłą.

      Pamiętajcie o nas tak jak my zawsze będziemy pamiętać o Was, to był nasz WSPÓLNY PIĘKNY CZAS…

      Dyrekcja

      Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie

       

       

     • Podziękowania

     • Szanowni Państwo
      Rodzice naszych tegorocznych absolwentów...

      To wyjątkowy czas, wyjątkowe zakończenie roku szkolnego, wyjątkowe pożegnanie, inne niż wszystkie do tej pory. Zawsze jest to moment ważny i wzruszający dla nas wszystkich, w tym roku jeszcze bardziej, bo przeżywamy go w odosobnieniu.
      Z całego serca dziękuję za współpracę, za wspólne lata nauki Państwa dzieci. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, wsparcie i zrozumienie a to dodawało nam siły i chęci do pracy. Wspólne zaangażowanie, troski i radości, czas który zbliżył nas wszystkich do siebie, sprawił, że Państwa dzieci stały się także naszymi...
      Proszę przyjąć nasze serdeczne gratulacje i wyrazy uznania bo to także dzięki swoim rodzicom dzieci odnoszą sukcesy, docierają do mety i mogą cieszyć się ze swoich osiągnięć.
      Życzymy Państwu powodzenia, poczucia dumy i radości, a wdzięczność, którą otrzymujecie niech będzie największą zapłatą.
      Dyrekcja ZSH W SOPOCIE

     • Sopocki Konkurs Umiejętności Logiczno-Matematycznych

     • W dniu 7.04.2020r odbył się Sopocki Konkurs Umiejętności Logiczno-Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z Sopotu organizowany przez ZSH. Konkurs przeprowadzony został on-line na Sopockiej Platformie Edukacyjnej i wzięło w nim udział 54 uczniów reprezentujących sopockie szkoły średnie. Wygrał reprezentant 3 LO, a nasz uczeń Jakub Bosek zajął III miejsce. Gratulujemy. Nagrody zostaną rozdanie na zakończenie roku szkolnego. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy mimo pandemii wzięli udział we wspólnej zabawie.Liczymy, że za rok spotkamy się w szkole na kolejnej edycji tego konkursu. Życzymy spokojnych i zdrowych Świat Wielkanocnych. Organizatorzy konkursu: Anna Mamprejew i Anna Prawdzik

   • Kontakty

    • Zespół Szkół Technicznych w Sopocie
    • sekretariat@zstsopot.pl
    • 58 551 11 92
    • ul. Wejherowska 1
     81-814 Sopot
     81-814 Sopot
     Poland
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

    brak danych
   • Logowanie