• Projekt Zdalna Szkoła!

• W ramach projektu ZDALNA SZKOŁA nasza szkoła otrzymała 4 laptopy

„Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś I - Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach".

• Studia 2020

• „Dobrze poinformowani mniej się denerwują” – ta uniwersalna zasada ma zastosowanie szczególnie w tym roku. Wszystkich, którzy 8 czerwca 2020 roku będą przystępować do egzaminu maturalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Miesięcznik Edukacyjny Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym Maturzystom oraz Kandydatom na studia.

3 czerwca będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej maturze, z kolei w dniach 22-26 czerwca „Kierunkowskaz Kariery” pomoże Wam wybrać kierunek studiów oraz poznać bliżej związaną z nim profesję. Przedstawimy Państwu paletę możliwości oferowanych przez najlepsze Uczelnie Wyższe  w korelacji do predyspozycji kandydata, potrzeb rynku pracy i pracodawców, oraz możliwości zatrudnienia.

Rejestracja https://event.perspektywy.pl/