• Konkurs umiejętności logiczno-matematycznych

• W dniu 27.11.2020 odbył się  coroczny Konkursie Umiejętności Logiczno – Matematycznych dla uczniów klas 7 i 8 sopockich Szkól Podstawowych, zorganizowany przez Zespół Szkół Handlowych w Sopocie. Konkurs odbył się on-line na Sopockiej Platformie Edukacyjnej. W szranki stanęło 25 uczniów.

Zwycięzcą  Konkursu  został  Kuba  Górski  ze  Szkoły Podstawowej nr 8 w Sopocie.

Wszystkim uczestnikom, ich nauczycielom i rodzicom gratulujemy!

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Jury Konkursu:

Anna Prawdzik i Anna Mamprejew

• Fizyka w XXI wieku

• W dniu 13 listopada  2020 roku w  ZSH odbył się finał  szkolnego konkursu fizycznego „Fizyka w XXI wieku”.

Konkurs  miał na celu rozwijanie umiejętności prezentowania zjawisk przyrodniczych, ich analizy oraz  wnioskowania. Konkurs był jednoetapowy.  Polegał na przygotowaniu przez uczniów prezentacji w programie PowerPoint. Komisja konkursową ZSH: pani wicedyrektor A.Mamprejew oraz pani A.Prawdzik wytypowały finalistów konkursu.

W konkursie brali udział uczniowie z klas pierwszych i drugich.

I miejsce zajęła Oliwia Krzos z klasy 2gi

II miejsce zajęła Weronika Perzanowska z klasy 2spl

III miejsce zajęła Anna Chamera z klasy 2spl

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

• UWAGA maturzyści - absolwenci

• Egzamin ustny

Absolwenci, którzy w roku szkolnym 2019/2020 nie zdali egzaminu maturalnego, w kolejnych latach przystępowania do egzaminu są zobowiązani przystąpić do egzaminu lub egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej, aby otrzymać świadectwo dojrzałości.

• zsh@sopot.pl