• WIELKANOC 2021

• Nasza szkoła wzięła udział w miejskiej akcji  przedświątecznego wsparcia sopockich Seniorów: „Podziel się z Seniorem słodkością i ciepłym słowem na Wielkanoc”,  zorganizowanej przez sopocki Wolontariat. W bibliotece szkolnej przygotowaliśmy siedmiu seniorom świąteczne upominki. Serdeczne podziękowania dla :

• Wiktorii Pach z 1h i jej rodziców za przygotowanie przepięknych kartek i świątecznych ozdób;
            • Anny Chamery z 2 spl za przygotowanie kartki wraz z życzeniami;
            • naszych nauczycieli: p. Marty Dąbrowskiej, p. Joanny Kozyra, p. Bogny Zaborowskiej, p. Franjo Bernal za przygotowanie kartek z życzeniami i słodyczy.

• Sopocka Platforma Profilaktyczna

• Od kilku tygodni funkcjonuje zaktualizowana Sopocka Platforma Profilaktyczna dla publicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. https://profilaktykasopot.pbs.pl/

Zapraszamy rodziców naszych uczniów do wypełnienia anonimowej ankiety https://ankieta.pbs.pl/ru24.pg

Powyżej wskazane badanie dotyczy czynników ryzyka i czynników chroniących w środowisku szkolnym wraz z elementami doradztwa zawodowego.

Wyniki przeprowadzonych badań będą podstawą do stworzenia programów profilaktyczno-wychowawczych w sopockich szkołach, Gminnego programu profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych dla Gminy Miasta Sopotu na 2022 r., a jednocześnie wskażą potrzeby uczniów,  rodziców i pracowników szkół w zakresie profilaktyki.

List podpisany przez Panią Magdalenę Czarzyńską-Jachim -Wiceprezydentkę Sopotu skierowany do rodziców uczniów sopockich szkół do pobrania PODPISANY_LIST