• Szkolna akcja ekologiczna na rzecz Sopockiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt!

• 28 maja 2021 roku klasa 2 gi odwiedziła Sopockie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Sopotkowo".

Młodzież zaniosła dary dla podopiecznych schroniska, zebrane w ramach szkolnej akcji:

"Bądź EKO- oddaj swój stary koc dla potrzebujących zwierząt".

W trakcie wizyty w schronisku uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem placówki i jego mieszkańcami, a także z pracą wolontariuszy.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, a w szczególności naszym nauczycielom:

p.M.Dąbrowskiej, p.E.Dettlaff, p.B.Jaskulskiej, p.K.Jurkiewiczowi, p.J.Łęckiej, p.E.Kankowskiej-Czachor, p.A.Prawdzik

dzięki którym mogliśmy kupić 24 puszki karmy ANIMONDA

• Czekamy na Was nasi Uczniowie!!

• Czekamy na uczniów z radością!! Dość juz mamy pustych ławek i ciszy na szkolnych korytarzach.

Wracajcie bez obaw, czekają nauczyciele i wiele atrakcji wycieczki, zajęcia sportowe, zajęcia integracyjne. Jeśli chodzi o pytanie, to przede wszystkim zapytamy jak się czujecie po wielu miesiącach izolacji i w jaki sposób możemy Was wesprzeć i pomóc.

Mamy okazję budować na nowo dobre relacje i zamierzamy z tego skorzystać.

Jesteśmy przygotowani, czekamy tylko na Was!!!

• WRACAMY DO SZKOŁY

• Od 17 maja, przez 2 tygodnie, szkoła rozpoczyna nauczanie hybrydowe, które będzie odbywać się zgodnie z nowym planem umieszczonym w dzienniku elektronicznym i na stronie szkoły.

Harmonogram nauczania hybrydowego wygląda następująco:
            17-21 maja klasy 1h, 1lp, 2gh, 2sph, 3p, 3h uczęszczają do szkoły stacjonarnie, reszta klas ma nauczanie zdalne
            24-28 maja stacjonarnie uczą się klasy 1ti, 2gi, 2spi, 2spl, 3tl, 3ti - reszta klas zdalnie z domu.

Od 31 maja wszystkie klasy wracają do szkoły, do nauczania stacjonarnego.