• KONKURS PLASTYCZNY - na 120-lecie Sopotu

• Już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczniów ZSH w Sopocie do włączenia się do wydarzeń związanych z obchodami rocznicy 120-lecia nadania praw miejskich Miastu Sopot.

Pierwszą akcję przedstawiamy już dziś, do realizacji na wrzesień.

SOPOT to letnia stolica Polski, "perła turystyczna" Pomorza, miasto pięknych plaż, ale też wielu zabytków; pełne zieleni i innych ciekawych obiektów, spośród których na pewno znajdziecie miejsce, które może być tematem konkursu plastycznego.

Konkurs organizowany przez MDK Sopot

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego

Regulamin w załączniku.

ZAPRASZAMY !!!

• Turniej Koszykówki

• Szkolny turniej koszykówki cieszył się dużym zaangażowaniem klas, a towarzyszyły mu ogromne emocje. Po kilkugodzinnej rywalizacji najlepszą okazała się reprezentacja klasy 2 spi.

Gratulujemy :)

• Klasa 2 spL w U7

• 15 czerwca klasa 2spl w raz z wychowawczynią  p. Anną Kamajor spędziła aktywnie czas w U7 .W miłym wspólnym gronie zabawa zawsze jest udana - polecamy:)

• Szkolny Turniej Siatkówki

• W dniu 8 czerwca w ZSH odbyły się drugie sportowe zmagania. Tym razem siatkówka.

Wygrała reprezentacja klasy 3P!

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju. Dziekujemy Panu Romanowi Rykowskiemu za sędziowanie zawodów. Oczywiście dziękujemy klasie 3P za organizację turnieju.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnym turnieju sportowym!

• Kurs animatora czasu wolnego

• W dniach 7-10.06.2021 klasa 1h odbyła kurs animatora czasu wolnego zorganizowany przez Kadry Turystyki w ramach projektu dobra szkoła. Ale się działo!!!

Kurs został zrealizowany w ramach projektu „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, poddziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej.

• Szkolny Turniej Piłki Nożnej

• W dniu 2 czerwca 2021 r w ZSH odbył się Turniej Piłki Nożnej. Turniej zorganizowała klasa 3P, a sedzią był p. Roman Rykowski.  W turnieju wzięło udział 6 klasowych drużyn.  Zwyciężyła drużyna z klasy 2 spl.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim drużynom, które wzieły udział w zabawie!

• Wycieczka na Grodzisko w Sopocie

• W dniu 1.06.2021r.uczniowie klasy2gi wraz z opiekunami panią A.Prawdzik oraz panią M.Dąbrowską wzięliudział w lekcji muzealnej w Skansenie Archeologicznym Grodzisko w Sopocie(Oddziale Muzeum Archeologicznego w Gdańsku).Zwiedziliśmy najstarszy zabytek miasta Sopotu. Pracownik muzealny przedstawił ciekawe informacje dotyczące zabudowań grodu:chat, bramy i częściowo palisady. Młodzież miała możliwość zapoznania się z zagadnieniami wczesnośredniowiecznej sztuki walki połączonej z prezentacją uzbrojenia. Celem lekcji było ukazanie charakterystycznego dla regionu miejsca dziejów z przełomu IX i X wieku oraz integrowanie grupy.