• Wolne miejsca w klasach pierwszych

• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych trwa.

Jedyne sopockie technikum ZSH nadal posiada wolne miejsca dla absolwentów klas ósmych.

Czekamy na Was w szkole, która oferuje wysoki poziom kształcenia, przyjazną atmosferę i możliwość nauki w komfortowych warunkach. Nasza szkoła to miejsce, do którego uczniowie przychodzą z przyjemnością.

Zapraszamy i zachęcamy do tego abyście stali się częścią naszej społeczności.

• WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO

• Szanowni maturzyści

W poniedziałek 5 lipca zostaną ogłoszone wyniki tegorocznych matur. Również od poniedziałku można przychodzić do sekretariatu szkoły w celu odebrania świadectwa dojrzałości.

Zdający, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu, mogą przystąpić ponownie do egzaminu maturalnego z tego samego przedmiotu, jeżeli nie później niż do 12 LIPCA złożą w szkole oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu (załącznik 7).

EM_2021_Zalacznik_7.docx

Jeżeli deklaracja będzie wysyłana drogą mailową (zsh@sopot.pl lub marcin.pomierski@zshsopot.pl) proszę oczekiwać lub żądać potwierdzenia przyjęcia deklaracji przez szkołę

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym przeprowadzony będzie w szkole macierzystej

24 SIERPNIA 2021r. g.9:00.