• Sofitel Grand Sopot

• W miniony czwartek 23 marca uczniowie klasy 1h mogli przyjrzeć się pięknym wnętrzom sopockiego hotelu Sofitel Grand. O historii tego pieknego hotelu opowiadał concierge Jędrzej i p. Agnieszka.

• Powitanie wiosny

• W dniu 22 marca, korzystając z pięknej pogody klasa 1 TI powitała wiosnę w Sopocie, z powodu drugiej okazji, rocznicy wyzwolenia Sopotu po II wojnie światowej, odbyliśmy historyczny spacer uliczkami naszego miasta, skorzystaliśmy z ogromnej wiedzy i talentu do opowiadania pana Krzystofa Szulca.

Następnie odwiedziliśmy Muzeum Sopotu i PGS w Sopocie.

No i w końcu potwierdziliśmy że pomnik Haffnera to nie pomnik Chopina ;)

• Spacer po Sopocie

• 22 maraca klasa 1tl pod opieką p. Tur-Krużyckiej i p. Mamprejew udała się na wiosenny spacer po pięknym, budzącym się do życia Sopocie. Odwiedziliśmy najdłuższe w Europie drewniane molo, muzeum Sopotu oraz Państwową Galerię Sztuki. Pogoda była przepiękna!!!

• Ewakuacja

• 15 marca odbyła się w naszej szkole #ZST próbna ewakuacja.

Wszyscy bezpiecznie, szybko i sprawnie opuścili "zagrożony" budynek szkoły.

• EduOffshore Wind

• 14 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w targach Edu Offszhore Wind

EDU OFFSHORE WIND 2023 jest pierwszym w skali kraju wydarzeniem, które ma na celu pokazanie przyszłego rynku pracy w Morskiej Energetyce Wiatrowej w Polsce.

W czasie targów spotkają się uczniowie szkół średnich i studenci z liderami sektora offshore z Polski i zagranicy.

Program edukacyjny, prowadzony od listopada 2022 przygotowuje młodzież do uczestnictwa w wydarzeniu finałowym.