• List Ministra Edukacji Narodowej

  List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 List MEN

 • Ubezpieczenie szkolne NNW

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertami ubezpieczenia szkolnego NNW. 

  Oferta ubezpieczenia 1 

  Oferta ubezpieczenia 2   

 • Zapraszamy!!!

 • Procedury związane z Covid-19 w ZSH

  Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania zakażeniom w okresie pandemii wśród uczniów, rodziców i pracowników ZSH w Sopocie


  Procedury bezpieczeństwa

 • Lista osób przyjętych i nieprzyjętych - rok szkolny 2020/2021

 • Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych

  Pierwsze zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych odbędzie się 31 sierpnia 2020 o godzinie 17:00 w szkole przy ul. Wejherowskiej 1. Serdecznie zapraszamy!!!

 • Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

 • Nowy program stypendialny

  Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym programie stypendialnym
  ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa
  Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie
  rozwoju młodych talentów.

  O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i
  zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół
  podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w
  miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw
  mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego (czyli tam,
  gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane
  także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do
  szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też
  internacie.

  Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przekażą Państwo informację
  o naszym Programie stypendialnym uzdolnionym uczniom, tak aby mogli
  wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie
  swoich zainteresowań.

  Tutaj można się zapoznać z Ulotką Informacyjną. Zapraszamy też na
  stronę internetową programu (www.greco.services/pl/stypendia.html),                                                                    gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz
  harmonogram i formularz zgłoszeniowy.


 • Projekt Zdalna Szkoła!

  W ramach projektu ZDALNA SZKOŁA nasza szkoła otrzymała 4 laptopy 

  „Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś I - Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach".

 • Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

  W zakładce Strefa ucznia - Egzamin zawodowy znajdują się zaktualizowane informacje dotyczące egzaminu zawodowego, który odbedzie się w czerwcu i lipcu 2020.

 • Studia 2020

  „Dobrze poinformowani mniej się denerwują” – ta uniwersalna zasada ma zastosowanie szczególnie w tym roku. Wszystkich, którzy 8 czerwca 2020 roku będą przystępować do egzaminu maturalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Miesięcznik Edukacyjny Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym Maturzystom oraz Kandydatom na studia.

  3 czerwca będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej maturze, z kolei w dniach 22-26 czerwca „Kierunkowskaz Kariery” pomoże Wam wybrać kierunek studiów oraz poznać bliżej związaną z nim profesję. Przedstawimy Państwu paletę możliwości oferowanych przez najlepsze Uczelnie Wyższe  w korelacji do predyspozycji kandydata, potrzeb rynku pracy i pracodawców, oraz możliwości zatrudnienia.

  Rejestracja https://event.perspektywy.pl/

 • Procedury maturalne 2020

  Szanowni maturzyści

  W zakładce Strefa ucznia - Matura znajdziecie bardzo ważne infomacje dotyczące egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r.

  Zachęcamy do lektury.

 • Wsparcie dla ósmoklasistów

  Niedługo uczniowie klas ósmych staną przed jedną z ważniejszych decyzji życiowych, jaką jest wybór szkoły ponadpodstawowej. By w tych nietypowych czasach tę decyzję ułatwić, uruchamiamy telefoniczne dyżury informacyjne dla młodzieży i ich rodziców w szkołach.

  Kolejny dyżur w Zespole Szkół Handlowych        

  29 maja w godz. 12.00-14.00.

  Dyżur będzie pełnić p. Ewa Dettlaff, tel. 508 083 978.

  Dodatkowe informacje o dyżurach w sopockich szkołach pod linkiem: https://www.sopot.pl/aktualnosc/8232/sopot-wspiera-osmoklasistow-od-poniedzialku-ruszaja-dyzury-informacyjne-w-szkolach

 • Świadectwa rozdane!

  Serdeczne gratulacje dla naszych absolwentów!! W tym tygodniu w nieco innych niż zawsze okolicznościach mogli odebrać świadectwa ukończenia szkoły średniej. Największe oklaski należą się tym osobom, które odebrały świadectwa z wyróżnieniem, a przede wszystkim Julii Muszyńskiej z klasy 4tl, która uzyskała najwyższą średnią ocen po czterech latach nauki!!

 • NOWY HARMONOGRAM MATUR 2020

  Szanowni maturzyści!

  Zgodnie z ustaleniami MEN z dnia 24 kwietnia 2020 został ustalony nowy harmonogram matur w roku 2020 (w załączniku).

  Najważniejsze to że w tym roku nie odbędą się matury ustne.

  Czekamy na kolejne wytyczne dotyczące procedur. Mamy nadzieję, że uda się w czerwcu przeprowadzić tak ważny dla was egzamin maturalny.

   

 • List do Maturzystów od Pani Wiceprezydent Miasta Sopotu

  Pani wiceprezydent Sopotu Magdalena Czarzyńska – Jachim przysłała wszystkim sopockim Maturzystom list z gratulacjami. Jego treść można przeczytać TUTAJ

 • Webinarium dla uczniów technikum informatycznego

  W środę 29 kwietnia dla uczniów technikum informatycznego odbędzie się webbinarium na temat: Jak działają hakerzy i jak się przed nimi bronić? Jak wygląda kariera w cyberbezpieczeństwie?

  Lekcja ta został przygotowana dla nas przez firmę CQURE zajmującą się prowadzeniem audytów i szkoleniem w zakresie cyberbezpieczeństwa. Prowadzącymi będą pracownicy tej firmy ekspert Dr Michał Jankowski-Lorek oraz  specjalista Miłosz Piasecki.

 • Nasi Absolwenci!!

 • Drodzy Absolwenci,

  Nauka w wybranej przez Was szkole średniej właśnie dobiegła końca.

  Wierzę, że pobyt  w naszym Technikum, będziecie  nieraz wspominać z uśmiechem a może nawet                       z rozrzewnieniem. Był to dla Was czas dojrzewania, wchodzenia w dorosłość, to czas bardzo trudny i burzliwy, czas w którym zachodzą zmiany i zapadają decyzje, które często mają wpływ na całe przyszłe życie. To okres  budowania własnej tożsamości, nawiązywania przyjaźni,  które mają szansę przetrwać długie lata, a może nawet całe życie.

  Niemałą rolę w tym wszystkim czego doświadczyliście i co przeżywaliście odegrali  Wasi nauczyciele                    i wychowawcy. Nierzadko mieli oni wpływ nie tylko na sprawy związane z edukacją, często służyli Wam radą          i pomocą w dokonywaniu wyborów, byli przy Was w chwilach trudnych, ale także w radosnych wydarzeniach, patrzyli jak stajecie się  odpowiedzialnymi osobami, które odważnie i z nadzieją wchodzą w dorosłość .

   Przed Wami nowe wyzwania, nowe perspektywy: być może dalszej nauki, pracy, może założenia rodziny,          a może jeszcze poszukiwań swojego miejsca w świecie.

  Czeka was więc wiele decyzji, ale najpierw przed Wami ważne egzaminy. Dlatego w pierwszej kolejności życzę Wam „połamania piór” na maturze i egzaminach zawodowych.

  Bądźcie odważni, ale także rozważni w podejmowaniu decyzji, sięgajcie wysoko i idźcie za głosem serca, bądźcie dumni ze swoich wyborów, niech zaprowadzą Was one na szczyty…

  Życzę Wam abyście spotykali na swojej drodze ludzi życzliwych, którzy będą dla Was wsparciem, a Wy bądźcie tacy dla innych, pamiętajcie, że dobro wraca do człowieka ze zdwojoną siłą.

  Pamiętajcie o nas tak jak my zawsze będziemy pamiętać o Was, to był nasz WSPÓLNY PIĘKNY CZAS…

  Dyrekcja

  Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie

   

   

 • Podziękowania

  Szanowni Państwo
  Rodzice naszych tegorocznych absolwentów...

  To wyjątkowy czas, wyjątkowe zakończenie roku szkolnego, wyjątkowe pożegnanie, inne niż wszystkie do tej pory. Zawsze jest to moment ważny i wzruszający dla nas wszystkich, w tym roku jeszcze bardziej, bo przeżywamy go w odosobnieniu.
  Z całego serca dziękuję za współpracę, za wspólne lata nauki Państwa dzieci. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, wsparcie i zrozumienie a to dodawało nam siły i chęci do pracy. Wspólne zaangażowanie, troski i radości, czas który zbliżył nas wszystkich do siebie, sprawił, że Państwa dzieci stały się także naszymi...
  Proszę przyjąć nasze serdeczne gratulacje i wyrazy uznania bo to także dzięki swoim rodzicom dzieci odnoszą sukcesy, docierają do mety i mogą cieszyć się ze swoich osiągnięć.
  Życzymy Państwu powodzenia, poczucia dumy i radości, a wdzięczność, którą otrzymujecie niech będzie największą zapłatą.
  Dyrekcja ZSH W SOPOCIE

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół Handlowych w Sopocie
  ul. Wejherowska 1
  81-814 Sopot
 • 58 551 11 92