Kurs grafiki komputerowej

Czytaj więcej tutaj!

Kurs organizowany był w ramach projektu: „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 03.03. Edukacja zawodowa, Poddziałanie 3.3.1. Jakość Edukacji Zawodowej).

Szkolenie  kierowane  było do pełnoletnich uczniów kształcących się w branży „ICT i ELEKTRONIKA”, w  zawodzie  technik informatyk.

Kurs zorganizowano celem podniesienia kwalifikacji zawodowych uczniów ZSH na rynku pracy w branży „ICT Elektronika” poprzez nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do pracy na stanowisku grafika.

W dniach 18 – 30 maja 2018 roku odbył się  15 godzinny kurs składający się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, w formie 4 dniowego szkolenia w godzinach popołudniowych, w  profesjonalnie przygotowanym  lokalu w Sopocie,  wyposażonym w odpowiednie programy, narzędzia oraz sprzęt komputerowy,  należący do realizatora kursu.

Uczestnikami  było  12 uczniów  klasy 3 TI .

Co zyskali uczniowie dzięki udziałowi w projekcie i kursie :

·         Poznali zagadnienia dotyczące projektowania materiałów reklamowych,

·         Nabyli umiejętność tworzenia materiałów reklamowych takich jak plakaty, ulotki, wizytówki, banery na strony www,

·         Umiejętność pracy w programie Corel Draw,

Poznajcie kilka efektów pracy  naszych uczniów :