• Granie na ekranie

• SZKOLENIA DLA MŁODYCH WOLONTARIUSZY PROJEKTU “GRANIE NA EKRANIE”

Jesteś uczniem  i interesujesz się internetem, nowymi technologiami lub grami? Dobro innych jest dla Ciebie ważne? Lubisz angażować się w sprawy społeczne? Zapraszamy Cię do naszego projektu „Granie na ekranie” – zostań wolontariuszem akcji i edukuj swoje najbliższe otoczenie i społeczność szkolną! Poproś swojego nauczyciela, aby zgłosił Cię na nasze szkolenie.

Zapraszamy uczniów klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych do udziału w naszych szkoleniach dla wolontariuszy. Dla każdego województwa odbędzie się szkolenie online dla wybranych w drodze rekrutacji 40 uczniów. Podczas spotkań dowiecie się, jak grać w gry cyfrowe, aby przynosiły nam korzyści i pomagały w rozwoju, ale także opowiemy Wam, jak uniknąć negatywnych konsekwencji zaangażowania w taką rozrywkę. Otrzymacie od nas materiały edukacyjne. Waszym zadaniem będzie następnie dzielenie się pozyskaną wiedzą ze swoim najbliższym otoczeniem oraz społecznością szkolną, m. in. poprzez zorganizowanie warsztatów w swojej szkole oraz np. kampanii informacyjnej wśród lokalnej społeczności.

Wierzymy w Waszą kreatywność i bardzo na Was liczymy, bo bez Waszego zaangażowania i niesienia idei dalej misja projektu „Granie na ekranie” nie ma szans na pełen sukces!

Zapewniamy, że na naszych szkoleniach nie będziecie się nudzić. Poznacie ludzi z pasją, zawrzecie ciekawe znajomości, zdobędziecie wiedzę i umiejętności, które na pewno przydadzą Wam się w dalszej nauce! Poza solidną dawką wiedzy otrzymacie od nas materiały edukacyjne, które pomogą Wam nieść idee projektu dalej. Uzyskacie także certyfikat potwierdzający bycie wolontariuszem. Zapewniamy, że nie możemy się już doczekać, aby Was poznać! Poproś swoją szkołę, aby zgłosiła Cię do udziału w szkoleniu. Liczy się kolejność zgłoszeń!

UWAGA: UCZNIÓW NA SZKOLENIE ZGŁASZA WYŁĄCZNIE NAUCZYCIEL. ZGŁOSZENIA OD UCZNIÓW LUB OSÓB NIE DZIAŁAJĄCYCH W IMIENIU SZKOŁY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI: Zasady rekrutacji do udziału w wojewódzkim szkoleniu dla Młodych Wolontariuszy “Granie Na Ekranie”:

1. Uczestnikami szkolenia mogą być uczniowie klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.
          2. Uczestników w imieniu szkoły zgłasza nauczyciel.
          3. Każda szkoła zgłasza nie mniej i nie więcej niż dwóch uczestników.
          4. Szkoła poprzez zgłoszenie uczestników zobowiązuje się, że po odbyciu szkolenia przeprowadzą oni w swoim uczniowskim bądź lokalnym środowisku warsztat na podstawie wiedzy zdobytej podczas szkolenia.
          5. Szkolenia odbędą sie online na platformie wideo clickmeeting (uczestnicy otrzymają mail z linkiem, nie będzie to wymagało instalowania żadnych specjalnych aplikacji na telefonie czy komputerze) i potrwają 2 godziny lekcyjne od 9 do 11, w tym przerwa. Uczniowie przydzieleni będą do szkoleń według województw – terminy szkoleń widoczne są na liście poniżej.
          6. Uczestnicy szkolenia, nauczyciel będący opiekunem uczniów oraz szkoła otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.
          7. Zgłoszeń dokonujemy w formularzu rejestracyjnym pod adresem: https://dbamomojzasieg.pl/panel-rejestracyjny-granie-na-ekranie-szkolenie-dla-uczniow/
          8. Liczba miejsc jest ograniczona do 40 dla każdego województwa. Decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMINY SZKOLEŃ ONLINE DLA UCZNIÓW:
          (szkolenia odbędą się w godzinach 9-11)

17 maja (poniedziałek) – woj. pomorskie