• Przyjazna

• 07.09.2020
      • MATURA 2020 W SESJI POPRAWKOWEJ ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK 8 WRZEŚNIA OD G.14:00
        W BUDYNKU ZEPOŁU SZKÓŁ HANDLOWYCH

PRZY ULICY WEJHEROWSKIEJ 1.

• Nowy program stypendialny

• 29.07.2020
      • Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym programie stypendialnym
        ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa
        Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie
        rozwoju młodych talentów.

O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i
        zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół
        podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w
        miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw
        mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub pomorskiego (czyli tam,
        gdzie GrECo Polska ma swoje oddziały). Stypendium jest skierowane
        także do uczniów, którzy dojeżdżają z małej miejscowości do
        szkoły w większym mieście, lub mieszkają w bursie czy też
        internacie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli przekażą Państwo informację
        o naszym Programie stypendialnym uzdolnionym uczniom, tak aby mogli
        wziąć udział w konkursie i zdobyć dofinansowanie na rozwijanie
        swoich zainteresowań.

Tutaj można się zapoznać z Ulotką Informacyjną. Zapraszamy też na
        stronę internetową programu (www.greco.services/pl/stypendia.html),                                                                    gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz
        harmonogram i formularz zgłoszeniowy.

• Projekt Zdalna Szkoła!

• 17.06.2020
      • W ramach projektu ZDALNA SZKOŁA nasza szkoła otrzymała 4 laptopy

„Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś I - Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach".

• Studia 2020

• 03.06.2020
      • „Dobrze poinformowani mniej się denerwują” – ta uniwersalna zasada ma zastosowanie szczególnie w tym roku. Wszystkich, którzy 8 czerwca 2020 roku będą przystępować do egzaminu maturalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Miesięcznik Edukacyjny Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym Maturzystom oraz Kandydatom na studia.

3 czerwca będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej maturze, z kolei w dniach 22-26 czerwca „Kierunkowskaz Kariery” pomoże Wam wybrać kierunek studiów oraz poznać bliżej związaną z nim profesję. Przedstawimy Państwu paletę możliwości oferowanych przez najlepsze Uczelnie Wyższe  w korelacji do predyspozycji kandydata, potrzeb rynku pracy i pracodawców, oraz możliwości zatrudnienia.

Rejestracja https://event.perspektywy.pl/

• Procedury maturalne 2020

• 20.05.2020
      • Szanowni maturzyści

W zakładce Strefa ucznia - Matura znajdziecie bardzo ważne infomacje dotyczące egzaminu maturalnego w czerwcu 2020 r.

Zachęcamy do lektury.

• Świadectwa rozdane!

• 08.05.2020
      • Serdeczne gratulacje dla naszych absolwentów!! W tym tygodniu w nieco innych niż zawsze okolicznościach mogli odebrać świadectwa ukończenia szkoły średniej. Największe oklaski należą się tym osobom, które odebrały świadectwa z wyróżnieniem, a przede wszystkim Julii Muszyńskiej z klasy 4tl, która uzyskała najwyższą średnią ocen po czterech latach nauki!!

• NOWY HARMONOGRAM MATUR 2020

• 27.04.2020
      • Szanowni maturzyści!

Zgodnie z ustaleniami MEN z dnia 24 kwietnia 2020 został ustalony nowy harmonogram matur w roku 2020 (w załączniku).

Najważniejsze to że w tym roku nie odbędą się matury ustne.

Czekamy na kolejne wytyczne dotyczące procedur. Mamy nadzieję, że uda się w czerwcu przeprowadzić tak ważny dla was egzamin maturalny.

• Webinarium dla uczniów technikum informatycznego

• 24.04.2020
      • W środę 29 kwietnia dla uczniów technikum informatycznego odbędzie się webbinarium na temat: Jak działają hakerzy i jak się przed nimi bronić? Jak wygląda kariera w cyberbezpieczeństwie?

Lekcja ta został przygotowana dla nas przez firmę CQURE zajmującą się prowadzeniem audytów i szkoleniem w zakresie cyberbezpieczeństwa. Prowadzącymi będą pracownicy tej firmy ekspert Dr Michał Jankowski-Lorek oraz  specjalista Miłosz Piasecki.