• Przyjaźni
        • Ambitni

• W przypadku złego samopoczucia

• 10.03.2020
      • W przypadku gorszego samopoczucia u dziecka, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych prosi się o powstrzymanie się od wychodzenia z domu i spotkań z innymi osobami.W przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem należy skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną (Sopot, telefon całodobowy: 663-399-599).

Więcej informacji na stronie : www.sopot.pl

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologicznaw Gdańsku tel. (+48) 58 776 32 00 tel. (+48) 58 344 73 00

Telefon alarmowy (+48) 605 602 195 (tylko w nagłych przypadkach)

Telefon alarmowy służy wyłącznie do powiadamiania o nagłych sytuacjach zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdyni telefon: 800 060 800

Telefon / sekretariat+48 58 620-17-98+48 58 620-57-44

• Zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

• 10.03.2020
      • W dniu 27 lutego 2020r. klasy 1spi, 1gi, 1gp pod opieką pań: Prawdzik, Szczepańskiej, Reiter, Łęckiej, Bech uczestniczyły w wykładach prowadzonych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Młodzież zapoznała się pojęciem sztucznej inteligencji, oraz oprogramowaniem komputerowym JAVA.

• Warsztaty na Uniwersytecie SWPS

• 10.03.2020
      • W dniu 5 marca 2020r. klasa 1gi wraz z wychowawczynią Panią A. Prawdzik uczestniczyła

w warsztatach na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Celem zajęć dla młodzieży  pt. „Akademia kompetentnego działania”  był rozwój 3 grup kompetencji kluczowych zarówno dla ucznia jak i pracownika.

Uczniowie dowiedzieli się na temat :samoorganizacji, kompetencji poznawczych oraz interpersonalnych. Warsztaty prowadzone w grupach opierały się na symulacji działania w realiach biznesowych.

• Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych i bieg Inki

• 10.03.2020
      • Na dzień 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dn. 3 lutego 2011 roku.

Dnia 29 lutego 2020 r. odbyła się coroczna masowa impreza sportowa, w której Nasza Szkoła była współorganizatorem -Sopocki Bieg "Inki"- patronki naszej szkoły. Od lat aktywnie współpracujemy z MOSiR-em w Sopocie i podczas organizacji tej imprezy biegowej, również  stanęliśmy na wysokości zadania. W tym roku, podobnie, jak w zeszłym roku, bieg odbył się na Łysej Górze w Sopocie.

• Muzeum II Wojny Światowej

• 12.02.2020
      • W dniu 4.02.2020 r. uczniowie klasy 1gi wraz z nauczycielami: panią A. Prawdzik oraz panem K. Szulcem zwiedzali Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Lekcja muzealna wzbogaciła tradycyjne nauczanie oraz rozwinęła u młodych ludzi umiejętność spostrzegania faktów i problemów otaczającego świata. Młodzież pogłębiła swoją wiedzę dotyczącą  historii  II wojny światowej.

• Warsztaty dla klas logistycznych

• 30.01.2020
      • W dniu 29.01.2020 klasy  2tl i 3tl miały wykład i warsztaty poświęcone TransEdu. Zajęcia dotyczyły  poznania  zasad działania wirtualnej platformy wspierającej  edukacje w branży logistycznej.

Giełda transportowa to jedno z najważniejszych narzędzi pracy w logistyce. Aplikacja TransEdu to wierne odzwierciedlenie giełdy transportowej, przygotowane w formie gry dla studentów i uczniów logistyki.

Uczniowie będą brali udział w czterech kursach Wirtualnej Akademii TransEdu, w obszarach

• Transport drogowy
        • Spedycja
        • Magazyn
        • Manager w branży TSL

Każdy kurs zakończony będzie egzaminem i możliwością otrzymania certyfikatu.