• Przyjaźni
        • Ambitni

• Turniej Koszykówki

• 18.06.2021
      • Szkolny turniej koszykówki cieszył się dużym zaangażowaniem klas, a towarzyszyły mu ogromne emocje. Po kilkugodzinnej rywalizacji najlepszą okazała się reprezentacja klasy 2 spi.

Gratulujemy :)

• Klasa 2 spL w U7

• 18.06.2021
      • 15 czerwca klasa 2spl w raz z wychowawczynią  p. Anną Kamajor spędziła aktywnie czas w U7 .W miłym wspólnym gronie zabawa zawsze jest udana - polecamy:)

• Szkolny Turniej Siatkówki

• 11.06.2021
      • W dniu 8 czerwca w ZSH odbyły się drugie sportowe zmagania. Tym razem siatkówka.

Wygrała reprezentacja klasy 3P!

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju. Dziekujemy Panu Romanowi Rykowskiemu za sędziowanie zawodów. Oczywiście dziękujemy klasie 3P za organizację turnieju.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnym turnieju sportowym!

• Kurs animatora czasu wolnego

• 10.06.2021
      • W dniach 7-10.06.2021 klasa 1h odbyła kurs animatora czasu wolnego zorganizowany przez Kadry Turystyki w ramach projektu dobra szkoła. Ale się działo!!!

Kurs został zrealizowany w ramach projektu „Dobra szkoła = dobry zawód, atrakcyjna praca”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 3.3. Edukacja zawodowa, poddziałanie 3.3.1. Jakość edukacji zawodowej.

• Szkolny Turniej Piłki Nożnej

• 03.06.2021
      • W dniu 2 czerwca 2021 r w ZSH odbył się Turniej Piłki Nożnej. Turniej zorganizowała klasa 3P, a sedzią był p. Roman Rykowski.  W turnieju wzięło udział 6 klasowych drużyn.  Zwyciężyła drużyna z klasy 2 spl.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim drużynom, które wzieły udział w zabawie!

• Wycieczka na Grodzisko w Sopocie

• 02.06.2021
      • W dniu 1.06.2021r.uczniowie klasy2gi wraz z opiekunami panią A.Prawdzik oraz panią M.Dąbrowską wzięliudział w lekcji muzealnej w Skansenie Archeologicznym Grodzisko w Sopocie(Oddziale Muzeum Archeologicznego w Gdańsku).Zwiedziliśmy najstarszy zabytek miasta Sopotu. Pracownik muzealny przedstawił ciekawe informacje dotyczące zabudowań grodu:chat, bramy i częściowo palisady. Młodzież miała możliwość zapoznania się z zagadnieniami wczesnośredniowiecznej sztuki walki połączonej z prezentacją uzbrojenia. Celem lekcji było ukazanie charakterystycznego dla regionu miejsca dziejów z przełomu IX i X wieku oraz integrowanie grupy.

• Szkolna akcja ekologiczna na rzecz Sopockiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt!

• 19.05.2021
      • 28 maja 2021 roku klasa 2 gi odwiedziła Sopockie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Sopotkowo".

Młodzież zaniosła dary dla podopiecznych schroniska, zebrane w ramach szkolnej akcji:

"Bądź EKO- oddaj swój stary koc dla potrzebujących zwierząt".

W trakcie wizyty w schronisku uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem placówki i jego mieszkańcami, a także z pracą wolontariuszy.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, a w szczególności naszym nauczycielom:

p.M.Dąbrowskiej, p.E.Dettlaff, p.B.Jaskulskiej, p.K.Jurkiewiczowi, p.J.Łęckiej, p.E.Kankowskiej-Czachor, p.A.Prawdzik

dzięki którym mogliśmy kupić 24 puszki karmy ANIMONDA