• Po praktykach zawodowych w ramach akredytacji Erasmus +

• Projekt o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET-000147885 we wtorek 13 lutego wspólnie z Panią kierownik szkolenia praktycznego Anną Tur Krużycką , czas na chwilę relaksu i odkrywanie uroków Lund!

Wieczorne zwiedzanie tego uroczego miasta w Szwecji było doskonałym zwieńczeniem intensywnego dnia. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i możliwość udziału w tym projekcie!

• Praca ponad chmurami

• W dniu dzisiejszym klasy 1h, 2h i 2p uczestniczyły w wykładzie "Dzień pracy stewardesy i stewarda linii lotniczych". Wykład poprowadził dyrektor firmy szkoleniowo-doradczej Kadry Turystyki Pan Radosław Szafranowicz-Małozięć.

Więcej informacji o kursach:

• Konkurs matematyczny "Sprinter"

• W Walentynki odbył się II etap sopockiego konkursu matematycznego "Sprinter" . W konkursie brali udział uczniowie klas pierwszych pod opieką p. Ewy Kankowskieg - Czachor.

• Praktyki zawodowe w ramach Erasmus+

• Cieszymy się ogromnie, że uczniowie klas czwartych wraz z kierownikiem szkolenia praktycznego Anną Tur Krużycką wyruszają na praktyki zawodowe do Szwecji w ramach akredytacji Erasmus +! Projekt o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET-000147885 otwiera przed nimi drzwi do fascynującego świata zawodowej przygody. To niewątpliwie niezapomniane doświadczenie, które poszerzy ich horyzonty zawodowe i kulturowe.

Życzymy naszym uczniom niezapomnianych chwil, pełnych nowych doświadczeń i inspiracji podczas praktyk w Szwecji. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy!